Schools & colleges in Tetovë - Page 1

Find schools & colleges in Tetovë. Listings include Universiteti i Tetovës - UT, Xhamia e Pashës Tetovë, Islami I Vetmi Shpëtim, SIGURIA, Shkolla Fillore Komunale "Naim Frashëri" Tetovë and Klubi studentor "Urtësia"-Tetovë. Click on each in the list below the map for more information.

Want your school to be the top-listed School/college in Tetovë?
Click here to claim your Sponsored Listing.
Universiteti i Tetovës - UT A Universiteti i Tetovës - UT
Street "Ilinden", Nn
Tetovë, 1200

Universiteti i Tetovës - qendër e arsimit sipëror në gjuhën shqipe.

Xhamia e Pashës Tetovë B Xhamia e Pashës Tetovë
Tetovë

Faqja zyrtare në facebook : Xhamia e Pashës Tetovë / Official Site, of Tetova "Pasha Mosque" xh

Islami I Vetmi Shpëtim C Islami I Vetmi Shpëtim
Tetovë

Kanali yne ne YouTube: https://m.youtube.com/islamiivetmishpetim

SIGURIA D SIGURIA
Iliria Bl. 54-12/21
Tetovë, 1200

Company for manufacturing, engineering, traffic and services

Klubi studentor "Urtësia"-Tetovë F Klubi studentor "Urtësia"-Tetovë
Rr 171 Pn
Tetovë, 1200

LinguaStar G LinguaStar
Rruga E Ilindenit
Tetovë, 1220

Language Courses and Translation Services

Çerdhja e Fëmijëve ALJA Детската Градинка АЛЈА ALYA Çocuk Yuvası H Çerdhja e Fëmijëve ALJA Детската Градинка АЛЈА ALYA Çocuk Yuvası
St. 159, No:40
Tetovë, 1200

Çerdhja për fëmijë - "ALJA" � Kushte bashkëkohore � E pajisur me të gjitha licensat e duhu

Faculty of Business and Economics - SEEU I Faculty of Business and Economics - SEEU
Ilindenska, No. 335
Tetovë, 1200

Official page of the Faculty of Business and Economics at SEE University

Fondacioni "Throni" J Fondacioni "Throni"
St. 159, No:40
Tetovë, 1200

THRONI FONDACIONI PËR SHKENCË, KULTURË DHE AKTIVITETE HUMANITARE

SHMKM Nikolla Shtejn Tetovë K SHMKM Nikolla Shtejn Tetovë
Bulevar Ilindenska Bb
Tetovë, 1200

"Humaniteti, vetia më e lartë njerëzore"

English at South East European University L English at South East European University
Tetovë, 1200

We are an international university with a multicultural vision for the future. Our English program i

Qendra NOA M Qendra NOA
Ilindenska 157
Tetovë, 1200

Qendër kursesh për gjuhë të huaja për çdo moshë dhe nivel; matematikë dhe IT & përkthime zy

Sh.F.Asdreni N Sh.F.Asdreni
Gllogje
Tetovë

Faqja Zyrtare e Sh.f.Asdreni

Xhamia "Hz.Omeri" O Xhamia "Hz.Omeri"
Rruga 172
Tetovë, 1201

Është faqja zyrtare e xhamisë Hz.Omeri në lagjen Reçicë e vogël të Tetovës

CST Faculty P CST Faculty
Ilindenska N. 335
Tetovë, 1200

Official page of the Faculty of Contemporary Sciences and Technologies at SEE University.

Max van der Stoel Institute Q Max van der Stoel Institute
Tetovo
Tetovë, 1200

Max van der Stoel Institute (MVDSI) is a scientific institute within South East European University focusing on inter-disciplinary fields of information and communication technologies, social sciences and economics.

SHMPK Gjoce Stojceski Tetovë R SHMPK Gjoce Stojceski Tetovë
Ulica Brakja Miladinovci 169, Tetovo
Tetovë, 1200

Shkolla e Mesme Tekstile në Tetovë është Institucion Arsimor Publik për arsim katërvjeçar the

SEEU Language Center T SEEU Language Center
Ilindenska N. 335
Tetovë, 1200

The Language Center was founded in 2001 and was the first independent unit to provide instruction within SEE-University. It provides language services to all SEEU students. It has 20 well-equipped classrooms, and a Language Resource Center.

SEEU Research U SEEU Research
Ilindenska No. 335
Tetovë, 1200

This page is dedicated to Research activity of the South East European University (SEEU)

Libra dhe audio programe per zhvillim personal V Libra dhe audio programe per zhvillim personal
Tetovë, 1200

Kjo eshte faqja zyrtare ku mund të bleni libra, audio programe të ndryshme per zhvillimin tuaj per

Urtësi dhe Këshilla W Urtësi dhe Këshilla
12000
Tetovë, 28850

Members ★єηιѕѕ.S ★sαяα.S //page

Ligjerata Islame X Ligjerata Islame
Tetovë, 1200

Komentet që përmbajnë fjalë fyese, provokime si dhe foto nudo do të fshihen pa paralajmërim!

Wilson School Y Wilson School
Marshall Tito Brvenica
Tetovë

K-12 school

SHMKM "Nikolla Shtejn" - Tetove Z SHMKM "Nikolla Shtejn" - Tetove
Bulevar Ilindenska Bb
Tetovë, 1200

SHMKM "Nikolla Shtejn" – Tetovë

Ne jemi musliman 2 Ne jemi musliman
Iliria Center
Tetovë, 748

Feja e Vérteté  ISLAMI 3 Feja e Vérteté ISLAMI
Tetovë, 1220

Es Selamu Alejkum Vllezër/Motra Musliman/e Faqja Jonë Ka Për Obligim T'ju Informoj Rreth Fesë Is

State University of Tetovo 4 State University of Tetovo
Rruga E Ilindenit Pn
Tetovë, 1200

Allahu Eshtë 1 √ 5 Allahu Eshtë 1 √
007
Tetovë

Ketu do te keni njoftime per kuranin sunetet pejgamberet etj.

Lernen - Qendra per Gjuhe Gjermane -Tetove 7 Lernen - Qendra per Gjuhe Gjermane -Tetove
Rruga 114, Nr. 15/1
Tetovë, 1200

Qendra per Gjuhe Gjermane LERNEN – Tetove eshte qender edukimi e cila ofron kurse te Gjuhes Gjerma

RUKJE Tetovë Hoxha Imbërja Hajrullai 0038971643750 8 RUKJE Tetovë Hoxha Imbërja Hajrullai 0038971643750
RRUGA INDUSTRIALE AFËR "RESTORANT ARRA"
Tetovë, 0038971643750

kontakti nëpërmjet telefonit 0038971643750

Shkolla Fillore Komunale  "Ibrahim Temo" F.Strimnicë 9 Shkolla Fillore Komunale "Ibrahim Temo" F.Strimnicë
Strimnicë
Tetovë, 1220

Shkolla FIllore Ibrahim Temo

You are on page 1 of 4
1 2 3 4