Qendra NOA

Qendër kursesh për gjuhë të huaja për çdo moshë dhe nivel; matematikë dhe IT & përkthime zy Angleze
Gj. Gjermane
Gj. Maqedone
Gj. Italiane
Gj. Frenge
Gj.

Qendra per gjuhe te huaja NOA organizon kurse per gjuhe te huaja dhe matematike si dhe sherbime perkthyese

Gj. Turke
Matematike

Operating as usual

31/12/2022

Urime Viti i Ri!
Ju faleminderit te gjitheve qe ish*t pjese e jona dhe shenuam bashke shume suksese ne 2022!

Ne 2023 te dhurojme me shume dashuri! Mireqenie e shendet!🎉😇

06/12/2022

Our students' success is always a pleasure for us..! 📚🥇👩‍🎓

08/11/2022

📚👨‍🎓🥇

03/11/2022Best teachers deserve best students 📚😊

26/10/2022

...the future begins here...! 👩‍🏫👨‍🎓

04/10/2022
Photos from Qendra NOA's post 04/10/2022

🇩🇪🇩🇪

Photos from Qendra NOA's post 28/09/2022

Pasuroni CV-ne tuaj me gjuhe te huaja!

Programe te vecanta me kohezgjatje 2 mujore!

27/09/2022

Regjistrime!

20/09/2022

Regjistrime! ❗️⏳️🇬🇧🇩🇪🇲🇰🇮🇹🇫🇷🇹🇷

Ndertojme baza solide!📚
Krijojme gjenerata kreative!👩‍🎓👨‍🎓
..dedikuar cilesise...🏅

14/09/2022

📍Regjistrime❗️

Pas arritjeve nga viti i kalaur, Anuari 🥇🥰 na bashkangjitet perseri ne kursin e Gjuhes Angleze, per te vazhduar suksesin ne nivelin qe pason📚🎒👩‍🏫

Bashkangjituni ne tregimet tona te suksesit❗️🥇

12/09/2022

📍...Regjistrime...❗️

Enisi, na bashkangjitet perseri kete vit; por ne nivel me te avancuar, aty ku ai do kete mundesi te flase rrjedhshem e te komunikoje pa pengesa gjuhen Angleze 🏅🎒


12/09/2022

Regjistrime❗️⏳️

NOA - nje komunitet mesimor i dedikuar per sukses🏅👩‍🏫🏫

06/09/2022

REGJISTRIME❗️⏳️

NOA - Dedikuar cilësisë...🏫👩‍🏫🎒

The future begins here!🏅📚

05/09/2022

REGJISTRIME❗️⏳️

Gjuhe Gjermane 🇩🇪🇩🇪

Kur ofrohet cilesi, kombinohet me eksperience, rezultati eshte suksesi i padiskutueshem i kursisteve tone!🏅

Behuni pjese e tregimeve tona te suksesit!📚

02/09/2022

REGJISTRIME❗️

Aty ku fillon pregatitja per te ardhmen! Krijojme baza te qendrueshme! 👐 Parashkolloret tane kane rezultuar shume te suksesshem ne fazat e pyetesoreve gjate regjistrimit ne klase te pare; dhe me tej!
Bashkangjituni ne tregimet tona te suksesit 🏅📚

01/09/2022

Regjistrime❗️⏳️

📍Qendra NOA hap sot zyrtarisht Regjistrimet dhe Ri-Regjistrimet ne kurset e gjuheve te huaja, matematike si dhe lende tjera ne baze te kerkesave te juaja!

📍Qendra NOA gjithmone do te jete ne sherbimin tuaj per te ofruar me te miren e mundeshme, me cilesi dhe eksperience e njohuri ne lemine e gjuhesive!

📍Eshte nxenesi ne qender te procesit te te mesuarit, andaj metodat e ndryshme qe ne i perdorim dhe kombinojme; duke kerkuar me cdo kusht te nxjerim ne pah suksesin e tyre!

Bashkangjituni dhe behuni pjese e tregimeve tona te suksesit!📚🏅

14/06/2022

A very promising group of students!
The future begins here...and it belongs to them 🥇
A2 done...B1 is next 👋

03/06/2022

Ishin vetem ne klase te 6-te kur na u bashkangjiten; sot finalizojne nivelin C1 si adoleshente te zgjuara e me nje Anglishte te avancuar! 💫
Suksesi ju ndjekte kudo! 👏

Photos from Qendra NOA's post 01/06/2022

Happy International Children's day! 🌸🥳
Urime Dita Nderkombetare e Femijeve! 🌸🥳

Photos from Qendra NOA's post 27/05/2022

Cheers to our little happy hearts & smiles 🥰💫🥳

20/05/2022

Ne kursin intenziv per Gjuhe Maqedone 🇲🇰 kandidatet kaluan dhe perfunduan me sukses te larte nivelin II
Shume suksese ne te ardhmen! 😊

Photos from Qendra NOA's post 06/05/2022

Mësim & Demonstrim per të memorizuar fjalët e reja në gjuhë Angleze 😊
🌸 krijojmë gjenerata suksesi!
🌸 formojmë baza solide!

Photos from Qendra NOA's post 20/04/2022

Finalizojme nivelin C1 - Prezantime! 🥇
Nxenesit realizuan prezantime me tema informative si: Krimi kibernetik, media dhe ndikimi i saj; ngrohja globale; krimi tek te rrinjte etj...
Gjithmone me tendence te nxisim mendim kritik dhe kreativ ne gjuhe te huaj, respektivisht gjuhes angleze; te angazhojme nxenesit te punojne dhe hulumtojne tema te ndryshme; duke ndihmuar ato te ngjiten shkalleve te suksesit!
E ardhmja fillon ketu! 🥇

18/04/2022

Determination leads to success! 🥇🤗
Our English school's the best 🙂

Photos from Qendra NOA's post 15/04/2022

Kurs individual per gjuhe Maqedone!
..komuniteti i jone mesimor i dedikuar per sukses...! 🥇

Photos from Qendra NOA's post 30/03/2022

Kurset individuale, jane gjithmone zgjidhja ideale per te mesuar me shpejte⏳ nje gjuhe te huaj!
🇩🇪🇩🇪 me ne - dedikim, pune, sukses! 😊

15/03/2022

Kur kontrollohen njohurite e tabeles se shumezimit, vijon qetesi absolute 🙂🤫
Time for maths! ➕➗➖

14/03/2022

Let the week begin like this! 🤝🥰

Photos from Qendra NOA's post 28/02/2022

English Conversation Practice - At the doctor's🩺👩‍⚕️👨‍⚕️🥼

Photos from Qendra NOA's post 25/02/2022

Ambicioz, nivel pas niveli 📚🥇

24/02/2022

...koha per matematike...!
📚➗➕

21/02/2022

Feed the mind, feel the English spirit!
👋 Monday!

03/02/2022

Lernen und spaß haben im Deutschkurs📚🇩🇪

03/02/2022

Regjsitrime📝

Behuni edhe ju pjese e tregimeve tona te suksesit! 🏅

Photos from Qendra NOA's post 02/02/2022

Krijojme gjenerata te suksesit! 📚🏅
..E ardhmja fillon ketu!

Regjistrime❗

27/01/2022

Regjistrime ❗
Investoni ne suksesin e femijes tuaj...📚🥇

25/01/2022

Aty ku nxënësi është në qendër të mësim-nxënies! 👨‍🎓👩‍🎓
Aty ku krijohen baza solide! 📚🏅

Bëhuni edhe ju pjesë e tregimeve tona të suksesit!
Regjistrime ❗

Want your school to be the top-listed School/college in Tetovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

A1, A2, B1 and of course, more to come 🥇Më pak fjalë e më shumë vepra, deri tek finalja, suksesi!Suksese të gjithë atyre...
Urime 1 Qershori! 🎉
Festa e femijeve!
Pesëmbëdhjetë nga Emine Islami
Arta ❤️😊👏 #parashkolloret

Location

Category

Telephone

Website

Address


Ilindenska 157
Tetovë
1200

Opening Hours

Monday 09:00 - 18:00
Tuesday 09:00 - 18:00
Wednesday 09:00 - 18:00
Thursday 09:00 - 18:00
Friday 09:00 - 18:00
Other Schools in Tetovë (show all)
Shkolla Fillore "Gjergj Kastrioti Skenderbeu" Poroj-Xhepçisht-Xhermë Shkolla Fillore "Gjergj Kastrioti Skenderbeu" Poroj-Xhepçisht-Xhermë
Tetovë

Faqja zyrtare e shkollës "Gjergj Kastrioti Skenderbeu"

A.S.Qiqish A.S.Qiqish
Goce Dellcev Nr24
Tetovë

IV-7 gjimnazi tetoves IV-7 gjimnazi tetoves
Tetovë, Tetovo, Macedonia
Tetovë

II-12 Gjimnazi i Tetoves"Kirili Pejqinoviq".2013/2014 II-12 Gjimnazi i Tetoves"Kirili Pejqinoviq".2013/2014
Tetovë

II-12 "Kirili Pejqinoviq"

Jonida Club Jonida Club
K. J. Pitu Nr 78
Tetovë, 11220

Klub per femije qe meret me aktivitete te ndryshme te lira: pikture dhe vizatim grafik, Aktrim, Cikl

Çerdhja e Fëmijëve ALJA Детската Градинка АЛЈА ALYA Çocuk Yuvası Çerdhja e Fëmijëve ALJA Детската Градинка АЛЈА ALYA Çocuk Yuvası
St. 159, No:40
Tetovë, 1200

Çerdhja për fëmijë - "ALJA" � Kushte bashkëkohore � E pajisur me të gjitha licensat e duhu

I-6 Mjeksi 2013/14 I-6 Mjeksi 2013/14
SH. M. K. M Nikolla Shtejn
Tetovë, 135098642

Ne nuk jemi të mirr,por më të mirr se ne nuk ka ^_^

II-13 ''Nikolla Shtejn'' fizoterapi II-13 ''Nikolla Shtejn'' fizoterapi
Tetovë

https://www.II-13NikollaShtejn.com

IV-6 Nikolla Shtejn, The Legend Of School IV-6 Nikolla Shtejn, The Legend Of School
Tetovë, VECHNEEDIM:P

We aren't saying goodbye,our friendship will live with us in the future too, We were and we will alw

Dalma Lingua Dalma Lingua
Rr. Abdyl Frashëri Nr. 8
Tetovë, 1200