Education in Tetovë

Find Education in Tetovë. Listings include Xhamia e Pashës Tetovë, Islami I Vetmi Shpëtim, Klubi studentor "Urtësia"-Tetovë, LinguaStar, SHMPK Gjoce Stojceski Tetovë and Libra dhe audio programe per zhvillim personal. Click on each in the list below the map for more information.

Want your school to be the top-listed Education in Tetovë?
Click here to claim your Sponsored Listing.
Xhamia e Pashës Tetovë A Xhamia e Pashës Tetovë
Tetovë

Faqja zyrtare në facebook : Xhamia e Pashës Tetovë / Official Site, of Tetova "Pasha Mosque" [email protected]

Islami I Vetmi Shpëtim B Islami I Vetmi Shpëtim
Tetovë

Kanali yne ne YouTube: https://m.youtube.com/islamiivetmishpetim

Klubi studentor "Urtësia"-Tetovë C Klubi studentor "Urtësia"-Tetovë
Rr 171 Pn
Tetovë, 1200

LinguaStar D LinguaStar
Rruga E Ilindenit
Tetovë, 1220

Language Courses and Translation Services

SHMPK Gjoce Stojceski Tetovë E SHMPK Gjoce Stojceski Tetovë
Ulica Brakja Miladinovci 169, Tetovo
Tetovë, 1200

Shkolla e Mesme Tekstile në Tetovë është Institucion Arsimor Publik për arsim katërvjeçar the

Libra dhe audio programe per zhvillim personal F Libra dhe audio programe per zhvillim personal
Tetovë, 1200

Kjo eshte faqja zyrtare ku mund të bleni libra, audio programe të ndryshme per zhvillimin tuaj per

Ligjerata Islame G Ligjerata Islame
Tetovë, 1200

Komentet që përmbajnë fjalë fyese, provokime si dhe foto nudo do të fshihen pa paralajmërim!

Ne jemi musliman H Ne jemi musliman
Iliria Center
Tetovë, 748

Feja e Vérteté  ISLAMI I Feja e Vérteté ISLAMI
Tetovë, 1220

Es Selamu Alejkum Vllezër/Motra Musliman/e Faqja Jonë Ka Për Obligim T'ju Informoj Rreth Fesë Is

Allahu Eshtë 1 √ J Allahu Eshtë 1 √
007
Tetovë

Ketu do te keni njoftime per kuranin sunetet pejgamberet etj.

IV-5 Gjimnazi "7 Marsi" L IV-5 Gjimnazi "7 Marsi"
Tetovë, 2222

^__^

Math=Life M Math=Life
Tetovë

Xhamia e fshatit Sellcë N Xhamia e fshatit Sellcë
Fsh. Sellce
Tetove, ASDFG

"Vendet më të dashura tek Allahu janë xhamitë ndërsa me te urryerat janë tregjet". - Muhammedi

GIN Albanian O GIN Albanian
Tetovë, 1200

GIN Albanian ёshtё nje grup global i njerёzve me ndikim tё lartё nё mendje, tё pasur, dhe tё

Only one is Allah P Only one is Allah
Tetovë

•••••►►►Only one is Allah ◄◄◄•••••

English Centre Q English Centre
Tetovë

Islami Feja e Vertete R Islami Feja e Vertete
Tetovë, 898

gththr

I-4 Gjimnazi i Tetovës - "Kiril Pejqinoviq" S I-4 Gjimnazi i Tetovës - "Kiril Pejqinoviq"
Gjimnazi I Tetoves
Tetovë, 1200

Asaeshkmbm.. ;p

I-4 "8 Shtatori" 2014/15 T I-4 "8 Shtatori" 2014/15
Tetovë, I-4

I-13 Kirili Pejcinoviq U I-13 Kirili Pejcinoviq
Tetovë

Na jena shumm nalt ktoo kejt e dinn..se jena nr1 per krejt senet ne rrethin...probleme t'shumta bojm

Music Is My Life V Music Is My Life
RR. ILINDESKA PN
Tetovë

Shkolla fillore komunale "Liria" Zherovjan W Shkolla fillore komunale "Liria" Zherovjan
Zherovjan 101
Tetovë, 1213

Shkolla fillore komunale “Liria” në fshatin Zherovjan Komuna e Bogovinës, është shkollë e plot nëntëvjeçare (shkolle fillore I-IX).

AlphaDeutsch X AlphaDeutsch
Ulica Dervish Cara 30
Tetovë, 1200

Qendra e gjuhes ALPHA ju mundeson kurse profesionale te gjuhes gjermane per te gjitha nivelet

SEEU MBA Program Y SEEU MBA Program
"SEEU Campus", Ilindenska Bb
Tetovë, 1200

If you are intelligent, ambitious, and hardworking, and you want to get a premier education, you should join our MBA Program

Autocem Edukacija Z Autocem Edukacija
Tetovë

Едукативен центар за обука на автомеханичари-мехатрон

II-6 Gjimnazi Tetovës 1 II-6 Gjimnazi Tetovës
Tetov
Tetovë

Allahu Eshte 1 2 Allahu Eshte 1
007
Tetovë

Sa fansa ka Capital T 3 Sa fansa ka Capital T
Tetovë

Mir se vine ne faqen ton

Islami Feja E Vërtetë 5 Islami Feja E Vërtetë
Tetovë

Selamu-Alejkum Ve Rahmetullahu Ve Berekatuhu Paqja Mëshira Dhe Begatit E Zotit Qofshin Mbi Ju Faqj

KURS Matematikë për shkollë fillore 6 KURS Matematikë për shkollë fillore
Orce Nikollov No:4
Tetovë

Shejma Abazi

1 14 8 1 14
Tetovë, 0001015

hehehe

Kurse per Kitare tetove 9 Kurse per Kitare tetove
29 Nentori
Tetovë, 1200