I-13 Kirili Pejcinoviq

I-13 Kirili Pejcinoviq

Na jena shumm nalt ktoo kejt e dinn..se jena nr1 per krejt senet ne rrethin...probleme t'shumta bojm

27/05/2013

I-13 Kirili Pejcinoviq's cover photo

23/05/2013

Testi Ekstrem ♥
Zineta Sadiki : Shqip - Fizik
Ilber Omeri : Matematik - Shqip
Meriem Osmani : Muzik - Fizik
Natti KamiKaz : Muzik - Fizik
Gjin Kamberi : Muzik - Fizik
Egzona Ameti : Shqip - Fizik
Gent Musliu : Biologji - Vizatim
Elmedina Fejzullahu : Biologji - Vizatim
Liridon Osmani : Kimi - Maqedonisht
Vjollca Garipi : Kimi - Maqedonisht
Suad Rustemi : Histori - Gjeografi
Muhamed Halimi : Informatik - Vizatim
Arbina Rexhepi : Biologji - Vizatim
Arife Berzati : Kimi - Biologji
Asrin Kadriu : Shqip - Fizik
Arijeta Asani : Informatik - Vizatim
Blerim Beqiri : Kimi - Maqedonisht
Besmira Saliu : Matematik - Gjeografi
Arjeta Izairi : Matematik - Shqip
Ardit Bexheti : Informatik - Muzik
Teuta Kasemi : Matematik - Gjeografi
Bekim Bajmak : Matematik - Gjeografi
Emira Adili : Vizatim - Informatik
AniiTa Fwjzuli:Histori-Gjeografi
Elfat Dauti : Muzik Informatik

Sara , Amiri , Merita Azizi , dhe Arbeni nuk jan ne list :)

23/05/2013

Timeline Photos

11/04/2013

Bravoo BRavoo :D Klasa :) 1-0 menxaj chi fitaumm ama majrr oshte sukses :P

07/04/2013

aii momentii kur kallet profesoresha enn ja bonn kallxomi kejt fotot :P

05/04/2013

Nuk eshte e drejte profesireshh :) hahahahhah

31/03/2013

;)

30/03/2013

:A:A ne ooren e informatikes !! :P

29/03/2013

Klasaa cfarr komentii kinii prr profesoreshen e reje tmaqedonishtes ?? :P BOOBMAA :A :A

29/03/2013

cilaa dat esht sot? Ajdee Gjini :P

28/03/2013

pphhhaaaaa hartimm n maqedonisht :A :p

26/03/2013

shaumm qetsii e madhe sot noren e gj.shqipee :)

pra profesoresha ja arriti qellimit,en pse harxhitii pakk lott :( ... :A :P

25/03/2013

Ehhh ma n fund erdh e honaaa :p hyhyhyh......(uroj 1 jav sa ma t mbar pa 1_sha :P)

23/03/2013

Dje noren e funditt kit klasa shperthajm n`lott :P
Me keto fjal te dhimbshme te frofesoreshes :)

Un ma shum e du veten se juve !!

Un snjoh as pergjegjse,as drejtor...

Mund tju ngeli per ni 1 ngj.shqipe :P:A

Ajo qesh kur ti mteket,kjo tjetra poashtu ... vazhdoni e qeshni edhe oret tjera po de shihni ju :P :A

23/03/2013

Kimia, kimia..
Me kllapa me vija..
Me gaz e karbon..
Hap kllap, mbyll kllap..
E gjith klasa tap..!! :D ..

21/03/2013

Ndaluuuu :P

19/03/2013

mos u ben nje masë mishi pa vlerr të tallen me ty ....;)

19/03/2013

Mos harroni nuk jeni ne fillestare ktu .. :)
Flm profesoreshes xhi na kujton cdo tpremte :P

19/03/2013

oo Horaaa....un nuk kam ardh ktu tju j*p edukat juve ...... :P
Kjo eshte nje shtepi e pa zot :A:A:A

13/03/2013

B.....a: oo profesor a mund ta hek uniformen se shaum nxehet?? Profesorii: poo mee kon hala ma nxett xhi de kishe hekk?? :P :A

09/03/2013

Fiziikaa :@@

27/02/2013

keit ju profesorat mlejshi 1sha pa i lodh ment,
e ma nfund pe shihni qe jom kon intelegjent. :P

03/02/2013

:)

A.L

27/01/2013

Ejjj mos haroni neser t vajni n shkooll se va kom gajlen :P

20/01/2013

Neserr ne Shkoll :/

15/01/2013

A vu mungon Shkolla :S ??

08/11/2012

:) :D :P

08/11/2012

klassa si thojni ju a d bojm test neser nmuzik :P te va kujtoj pak tmsojni :A

02/11/2012

Nuk Je Katundar/e Nese

01/11/2012

n`muzikk en nfrangjisht testt neser !! :A

27/10/2012

VALI CORLEONE !! :P

26/10/2012

Ennn ma nfunnd kiit orett i mbajtem :AA

Want your school to be the top-listed School/college in Tetovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Website

Address

Tetovë
Other Education in Tetovë (show all)
Islami Feja e Vertete Islami Feja e Vertete
Tetovë, 898

gththr

Ne jemi musliman Ne jemi musliman
Iliria Center
Tetovë, 748

IV-5 Gjimnazi "7 Marsi" IV-5 Gjimnazi "7 Marsi"
Tetovë, 2222

^__^

I-4 Gjimnazi i Tetovës - "Kiril Pejqinoviq" I-4 Gjimnazi i Tetovës - "Kiril Pejqinoviq"
Gjimnazi I Tetoves
Tetovë, 1200

Asaeshkmbm.. ;p

Only one is Allah Only one is Allah
Tetovë

•••••►►►Only one is Allah ◄◄◄•••••

Xhamia e Pashës Tetovë Xhamia e Pashës Tetovë
Tetovë

Faqja zyrtare në facebook : Xhamia e Pashës Tetovë / Official Site, of Tetova "Pasha Mosque" xh

LinguaStar LinguaStar
Rruga E Ilindenit
Tetovë, 1220

Language Courses and Translation Services

Shkolla fillore komunale "Liria" Zherovjan Shkolla fillore komunale "Liria" Zherovjan
Zherovjan 101
Tetovë, 1213

Shkolla fillore komunale “Liria” në fshatin Zherovjan Komuna e Bogovinës, është shkollë e p

Libra dhe audio programe per zhvillim personal Libra dhe audio programe per zhvillim personal
Tetovë, 1200

Kjo eshte faqja zyrtare ku mund të bleni libra, audio programe të ndryshme per zhvillimin tuaj per

Islami I Vetmi Shpëtim Islami I Vetmi Shpëtim
Tetovë

Kanali yne ne YouTube: https://m.youtube.com/islamiivetmishpetim