Schools & colleges in Kumanovë

Find schools & colleges in Kumanovë. Listings include Shkolla e mesme ekonomike "Pero Nakov" - Kumanovë, SHMK Gjimnazi "Sami Frashëri" - Kumanovë, Krenar që jam musliman/e, Studio MTQ - Kumanovo, English For Life and E Dua Allahun. Click on each in the list below the map for more information.

Want your school to be the top-listed School/college in Kumanovë?
Click here to claim your Sponsored Listing.
Shkolla e mesme ekonomike "Pero Nakov" - Kumanovë A Shkolla e mesme ekonomike "Pero Nakov" - Kumanovë
Kumanovë

Shkolla e mesme ekonomike "Pero Nakov" - Kumanovë (Paralelet me mësim në gjuhën shqipe)

SHMK Gjimnazi "Sami Frashëri" - Kumanovë B SHMK Gjimnazi "Sami Frashëri" - Kumanovë
JNA Pn
Kumanovë, 1300

Faqja zyrtare e Gjimnazit "Sami Frashëri" - Kumanovë www.samifrasheri.edu.mk

Krenar që jam musliman/e C Krenar që jam musliman/e
Kumanovë, 3006

- Selam Alejkum ! - Vëllezër e motra muslimane,ju uroj mirëseardhje në këtë faqe "ISLAME" .

Studio MTQ - Kumanovo D Studio MTQ - Kumanovo
III Makedonska Udarna Brigada
Kumanovë, 1300

Studio Modern Teaching and Quality

English For Life E English For Life
Ulica Hristijan Todorovski Karposh
Kumanovë, 1300

Private Language Centre in North Macedonia

E Dua Allahun F E Dua Allahun
Kumanovë

Lexo me emrin e Zotit tend,ai i cili krijoi(cdo gje).Krijoi njeriun prej nje gjaku te ngjizur ne mi

ILAHI TE Ndryshme G ILAHI TE Ndryshme
Kumanovë

ILAHI-LIGJERATA-TE NDRYSHME

Britanika - English Center J Britanika - English Center
Orizare Dhe Kumanove
Kumanovë, 1300

Kurse te pergjitshme, Business English, TOEFL,IELTS, Materiale te ndryshme, info per studime bachelor

Da Vinci - GAB  Education Center K Da Vinci - GAB Education Center
Goce Delchev
Kumanovë, 1300

Vizioni i Qendrës Edukative “Da Vinci – GAB” është përgatitja e individëve të kualifikuar nëpërmjet një filozofie arsimimi.

Zgjohu L Zgjohu
Kumanovë, 1300

Shkolla e Mesme Teknike Komunale - oficiale M Shkolla e Mesme Teknike Komunale - oficiale
Kumanovë, 1300

Shkolla e Mesme Teknike Komunale "NACE BUGJONI" Kumanovë - paralelet në gjuhën shqipe

Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë N Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë
Kumanovë

Parlamenti Studentor i FAB - Kumanovë USHT

Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane O Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane
Qendraprogress@gmail. Com
Kumanovë, 1307

Qendra Progress ofron kurse profesionale për mësimin e Gjuhës Gjermane dhe trajnime per GOETHE dh

Cambridge School - Kumanovë P Cambridge School - Kumanovë
Kumanovë, 1300

Kodi i Shqiptarit Q Kodi i Shqiptarit
Adem Jashari
Kumanovë, 1300

Sarkazma shqip është një faqe që merret me sarkazma në gjuhën shqipe. Ne postojmë shprehje, q

Muaji Ramazanit R Muaji Ramazanit
Sllupchan
Kumanovë

Dojave iz Prve ruke S Dojave iz Prve ruke
Kumanovë

Dojave prave samo kod nas !

Ramazani T Ramazani
Kumanovë

Ramazani Po Na Vjen <3 Objektivi : Ta Zhvillojme Fene Islame

Progress U Progress
Титова Митровачка 45 (веднаш до ООУ Кочо Раци
Kumanovë, 1300

Центар за странски јазици

Lartfluturuesit Mk dhe Srb V Lartfluturuesit Mk dhe Srb
Kumanovë

Qdo pellumb nga maqedonia dhe serbia po ashtu edhe nga kosova dhe shqiperia me te fortit mund ti gje

Maturantet E Kumanoves 2008-2009 W Maturantet E Kumanoves 2008-2009
Kumanovo
Kumanovë, 1300

Kto jan vetem per maturantet e kumanoves 2008-2009 secili mundet me dergu fotot e veta

Nace Bugjoni VS Sami  Frasheri X Nace Bugjoni VS Sami Frasheri
Kumanovë

Shkolla është mbi te gjitha pos familjes,shoqërisë dhe dashurisë...

VV-Lingua Y VV-Lingua
Kiro Fetak Bb
Kumanovë, 1300

VV-Lingua

TE DUA PA FUND Z TE DUA PA FUND
Kumanovë, 1300

blaa bla

Te Dua Dhe Pik 1 Te Dua Dhe Pik
Macedoni
Kumanovë, 122

Te Dua Dhe Pik

Ивана Банчоковска 2 Ивана Банчоковска
AVNOJ 155
Kumanovë, 1300

Страницата е креирана за споделување на едукативни идеи, наставни материјали како и подобрување на ко