ILAHI TE Ndryshme

ILAHI TE Ndryshme

ILAHI-LIGJERATA-TE NDRYSHME

Timeline photos 28/01/2021
28/01/2021
27/05/2017

Urime muaji i shenjte i Ramazanit, muaji i meshires, sakrifices dhe begatise.�Uroj qe ne kete muaj te mbreteroje paqja, perkushtimi ndaj Zotit dhe solidariteti ne mes njerezve. �E lusim Allahun qe te na pranoje dhe te na e lehtesoje agjerimin, te na pranoj lutjet dhe ibadetet tona....

13/01/2017

Bëhu i sinqertë brenda vetes, do ta gjesh atë
që dëshiron në pamjen tënde të jashtme ...

/ Ibnul- Xheuzi..

Want your school to be the top-listed School/college in Kumanovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Website

Address

Kumanovë
Other Education in Kumanovë (show all)
Zgjohu Zgjohu
Kumanovë, 1300

Kodi i Shqiptarit Kodi i Shqiptarit
Adem Jashari
Kumanovë, 1300

Sarkazma shqip është një faqe që merret me sarkazma në gjuhën shqipe. Ne postojmë shprehje, q

Krenar që jam musliman/e Krenar që jam musliman/e
Kumanovë, 3006

- Selam Alejkum ! - Vëllezër e motra muslimane,ju uroj mirëseardhje në këtë faqe "ISLAME" .

E Dua Allahun E Dua Allahun
Kumanovë

Lexo me emrin e Zotit tend,ai i cili krijoi(cdo gje).Krijoi njeriun prej nje gjaku te ngjizur ne mi

Lartfluturuesit Mk dhe Srb Lartfluturuesit Mk dhe Srb
Kumanovë

Qdo pellumb nga maqedonia dhe serbia po ashtu edhe nga kosova dhe shqiperia me te fortit mund ti gje

Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë
Kumanovë

Parlamenti Studentor i FAB - Kumanovë USHT

Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane
Qendraprogress@gmail. Com
Kumanovë, 1307

Qendra Progress ofron kurse profesionale për mësimin e Gjuhës Gjermane dhe trajnime per GOETHE dh

TE DUA PA FUND TE DUA PA FUND
Kumanovë, 1300

blaa bla

Ramazani Ramazani
Kumanovë

Ramazani Po Na Vjen <3 Objektivi : Ta Zhvillojme Fene Islame

VV-Lingua VV-Lingua
Kiro Fetak Bb
Kumanovë, 1300

VV-Lingua