Progress

Центар за странски јазици

Operating as usual

Want your school to be the top-listed School/college in Kumanovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Frohe Weihnachten

Location

Category

Telephone

Website

Address


Титова Митровачка 45 (веднаш до ООУ Кочо Раци
Kumanovë
1300
Other Schools in Kumanovë (show all)
Maturantet E Kumanoves 2008-2009 Maturantet E Kumanoves 2008-2009
Kumanovo
Kumanovë, 1300

Kto jan vetem per maturantet e kumanoves 2008-2009 secili mundet me dergu fotot e veta

Nace Bugjoni VS Sami  Frasheri Nace Bugjoni VS Sami Frasheri
Kumanovë

Shkolla është mbi te gjitha pos familjes,shoqërisë dhe dashurisë...

Studio MTQ - Kumanovo Studio MTQ - Kumanovo
III Makedonska Udarna Brigada
Kumanovë, 1300

Studio Modern Teaching and Quality

Shkolla e Mesme Teknike Komunale - oficiale Shkolla e Mesme Teknike Komunale - oficiale
Kumanovë, 1300

Shkolla e Mesme Teknike Komunale "NACE BUGJONI" Kumanovë - paralelet në gjuhën shqipe