Krenar që jam musliman/e

Krenar që jam musliman/e

- Selam Alejkum !

- Vëllezër e motra muslimane,ju uroj mirëseardhje në këtë faqe "ISLAME" .

Operating as usual

21/03/2021

Këtë mund ta bën vetëm mërgata jonë ❤️

11.500 Regjistrime vetëm në 24 orët e fundit 🙏🏻

Vazhdojmë:

https://census.stat.gov.mk

🇨🇭Zvicër: Egzon Azizi (Bern) 0041764651912
Kimi Islami (Solothurn) 0041768313863
Flamur Ademi (zurich) 0041763089119
Enis Ameti (Obwalden) 076 435 65 64
Betat Asllani ; +41 76 562 17 31

🇩🇪Gjermani: Valdrin Ramadani (Singen) 004917643598660
Burim Alili, Tiengen, Lörrach- 004915229079107
Damast Zendeli 004917684973644

🇦🇹Austri: Rilind Hamza ( Innsbruck) 00436602471605
Valon Demiri (Graz) 00436606486891
ST.PÖLTEN Semir Jashari 00436764404201

🇮🇹Itali: Driton Sulejmani (Trento) 00393806821315

🇧🇪Belgjik: Berat Bilalli Anterpen: 0032487026440
Femi Ramadani, Bruksel - 0032487015166

🇳🇴 Norvegji: Kujtim Elezi Oslo - 004746638535
Jetmir Rustemi - 004799394358
Isen Sulejmani - 004746387880

🇺🇸SHBA (USA) Jasmin Miftari +1 (401) 212-1846

🇦🇱REGJISTRIMI ËSHTË OBLIGIM KOMBËTAR🇦🇱

29/09/2020

Çdo ditë nga ora 09:00 në mëngjesë Lexim Kurani nga hafizja e re hfz Arbesa

30/07/2020

Shiko në sa ora falet Kurban Bajrami në qytetin tuaj – Lexo Buzeqesh

lexo-buzeqesh.com Kurban Bajrami nuk do te falet në Kosovë 😏 Ja mesazhi që shkruan Bik-u Duke marrë parasysh situatën e rënduar aktuale me pandeminë gjithnjë në rritje, duke parë shtimin e rasteve të infektimit me virusin korona të qytetarëve të Republikës së Kosovës, si dhe me qëllim të ruajtje...

17/06/2020
10/04/2020

Pyetje - Përgjigje islame

Live

Shiko dhe mëso nga pyetjet islame 😍

09/11/2017

dikur dhe tani
të njejtit persona😊

Foto shumë interesante dhe ka ndodhë gjithqka rastësishtë.

09/11/2017

NEW

10/08/2017

Dhjetë gabime në marrëdhëniet intime – Mrekullite e Kuranit

mrekulliteekuranit.info Uncategorized  August 7, 2017August 7, 2017 Dhjetë gabime në marrëdhëniet intime Posted By: admin 0 Comment Vëllezër të nderuar, nuk është turp që njeriu të mësojë fenë e tij dhe të jetë i kujdesshëm dhe i njohur me normat e kësaj feje. Por turp është që njeriu të qëndrojë në Islam me vite, dhe të j...

14/07/2017

Burrat në Xhami
Gratë në shtëpi
Namazi i Sabahut
Tepër bukuri.

Hazbi Ameti

09/04/2017

Thankyou Haramain.

Beautiful moments inside the mataaf.

Picture taken by Haramain follower: Shefket Musliu

07/04/2017

Lexo Buzeqesh

ligjeratë e bukur.
Share dhe Like.

Elvis Naci
Një ligjeratë e mrekullueshme
ja vlen me shpërndarë

Like faqen me te mirë dhe më të sakët
Islamic - Albanian posts for all peoples.

07/04/2017

Lexo Buzeqesh

hahahaha🖒👍

Wooow shiko qfar gabimi bën ky tipi!🤔🤔🤔
Shpërndaje...
dhe mundësisht Like këtë faqe⬆🔝

Bëje dikënd që duhet me parë😉

20/03/2017

Krenar që jam musliman/e

20/03/2017

Krenar që jam musliman/e's cover photo

17/12/2016

Ajete dhe Hadithe & Këshilla

Pasoja më e rëndë e zinasë!
[mesazh shumë i rëndësishëm.]

15/12/2016

Timeline Photos

24/11/2016

Iive nga Medineja e bukur, Share please.

24/11/2016

Madina

27/02/2016

Medineja😉😉

25/11/2015

Ezani i jacisë dje ditë e martë në xhaminë e Pejgamberit a.s.

Video e marrur nga hfz.Shefket Musliu, student në Medine.

22/11/2015

nese kërkohet nga ti hyrje në njerën derë q cilën derë do e zgjigjëshe ti?

Pasurinë
Diturinë
Dashurinë

02/04/2015

Selamu Alejkum përshëndetje nga Admini prej vendit të Muhammedit alejhi selam nga Medina.

Like👍

17/03/2015

Mobile Uploads

14/09/2014

Ajete dhe Hadithe & Këshilla

Enis Rama

Pasoja më e rëndë e zinasë!
[mesazh shumë i rëndësishëm.]

Want your school to be the top-listed School/college in Kumanovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Iive nga Medineja e bukur, Share please.
Ezani i jacisë dje ditë e martë në xhaminë e Pejgamberit a.s.Video e marrur nga hfz.Shefket Musliu, student në Medine.

Location

Category

Address

Kumanovë
3006
Other Education in Kumanovë (show all)
ILAHI TE Ndryshme ILAHI TE Ndryshme
Kumanovë

ILAHI-LIGJERATA-TE NDRYSHME

Zgjohu Zgjohu
Kumanovë, 1300

Kodi i Shqiptarit Kodi i Shqiptarit
Adem Jashari
Kumanovë, 1300

Sarkazma shqip është një faqe që merret me sarkazma në gjuhën shqipe. Ne postojmë shprehje, q

E Dua Allahun E Dua Allahun
Kumanovë

Lexo me emrin e Zotit tend,ai i cili krijoi(cdo gje).Krijoi njeriun prej nje gjaku te ngjizur ne mi

Lartfluturuesit Mk dhe Srb Lartfluturuesit Mk dhe Srb
Kumanovë

Qdo pellumb nga maqedonia dhe serbia po ashtu edhe nga kosova dhe shqiperia me te fortit mund ti gje

Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë
Kumanovë

Parlamenti Studentor i FAB - Kumanovë USHT

Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane
Qendraprogress@gmail. Com
Kumanovë, 1307

Qendra Progress ofron kurse profesionale për mësimin e Gjuhës Gjermane dhe trajnime per GOETHE dh

TE DUA PA FUND TE DUA PA FUND
Kumanovë, 1300

blaa bla

Ramazani Ramazani
Kumanovë

Ramazani Po Na Vjen <3 Objektivi : Ta Zhvillojme Fene Islame

VV-Lingua VV-Lingua
Kiro Fetak Bb
Kumanovë, 1300

VV-Lingua