Kodi i Shqiptarit

Sarkazma shqip është një faqe që merret me sarkazma në gjuhën shqipe. Ne postojmë shprehje, që thuhen me ironi.

25/06/2019

😂

Kina detyron myslimanët të hanë mish derri dhe … 09/02/2019

Kina detyron myslimanët të hanë mish derri dhe ...

Kina detyron myslimanët të hanë mish derri dhe … Shteti kinez nuk respekton liritë fetare, detyron myslimanët të shkelin parimet bazë të fesë së tyre. Disa mysliman të Kinës janë detyruar të bëjnë disa gjëra të cilat janë kundër fesë së tyre. Kës…

25/10/2018
29/07/2018
Want your school to be the top-listed School/college in Kumanovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

😂

Location

Category

Website

Address

Adem Jashari
Kumanovë
1300
Other Education in Kumanovë (show all)
ILAHI TE Ndryshme ILAHI TE Ndryshme
Kumanovë

ILAHI-LIGJERATA-TE NDRYSHME

Zgjohu Zgjohu
Kumanovë, 1300

Te Dua Dhe P*k Te Dua Dhe P*k
Macedoni
Kumanovë, 122

Te Dua Dhe P*k

Krenar që jam musliman/e Krenar që jam musliman/e
Kumanovë, 3006

- Selam Alejkum ! - Vëllezër e motra muslimane,ju uroj mirëseardhje në këtë faqe "ISLAME" .

E Dua Allahun E Dua Allahun
Kumanovë

Lexo me emrin e Zotit tend,ai i cili krijoi(cdo gje).Krijoi njeriun prej nje gjaku te ngjizur ne mitren e nenes.Lexo

Lartfluturuesit Mk dhe Srb Lartfluturuesit Mk dhe Srb
Kumanovë

Qdo pellumb nga maqedonia dhe serbia po ashtu edhe nga kosova dhe shqiperia me te fortit mund ti gje

Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë
Kumanovë

Parlamenti Studentor i FAB - Kumanovë USHT

Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane
Qendraprogress@gmail. Com
Kumanovë, 1307

Qendra Progress ofron kurse profesionale për mësimin e Gjuhës Gjermane dhe trajnime per GOETHE dh

TE DUA PA FUND TE DUA PA FUND
Kumanovë, 1300

blaa bla

Ramazani Ramazani
Kumanovë

Ramazani Po Na Vjen <3 Objektivi : Ta Zhvillojme Fene Islame