Lartfluturuesit Mk dhe Srb

Lartfluturuesit Mk dhe Srb

Qdo pellumb nga maqedonia dhe serbia po ashtu edhe nga kosova dhe shqiperia me te fortit mund ti gje

02/11/2017
02/06/2017

Timeline Photos

02/06/2017

Lartfluturuesit Mk dhe Srb's cover photo

05/03/2017

T hotles

12/12/2016

Photos from Lartfluturuesit Mk dhe Srb's post

17/10/2016

Qift.

24/08/2016

Lartfluturuesit Mk dhe Srb

19/08/2016

m

13/04/2016

Kto jon kampionat e Qendrimit

06/04/2016

Kinguu i Djal Hotlan-it

06/04/2016

qa po ja doken marakli

06/04/2016

Kralica 9h;40m

06/04/2016

Marakli sha po ju doken kto

14/08/2013

I zont

Want your school to be the top-listed School/college in Kumanovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Pllumba shum te fortt
Pellumbat e rahimit

Location

Category

Website

Address

Kumanovë
Other Education in Kumanovë (show all)
ILAHI TE Ndryshme ILAHI TE Ndryshme
Kumanovë

ILAHI-LIGJERATA-TE NDRYSHME

Zgjohu Zgjohu
Kumanovë, 1300

Kodi i Shqiptarit Kodi i Shqiptarit
Adem Jashari
Kumanovë, 1300

Sarkazma shqip është një faqe që merret me sarkazma në gjuhën shqipe. Ne postojmë shprehje, q

Krenar që jam musliman/e Krenar që jam musliman/e
Kumanovë, 3006

- Selam Alejkum ! - Vëllezër e motra muslimane,ju uroj mirëseardhje në këtë faqe "ISLAME" .

E Dua Allahun E Dua Allahun
Kumanovë

Lexo me emrin e Zotit tend,ai i cili krijoi(cdo gje).Krijoi njeriun prej nje gjaku te ngjizur ne mi

Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë
Kumanovë

Parlamenti Studentor i FAB - Kumanovë USHT

Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane
Qendraprogress@gmail. Com
Kumanovë, 1307

Qendra Progress ofron kurse profesionale për mësimin e Gjuhës Gjermane dhe trajnime per GOETHE dh

TE DUA PA FUND TE DUA PA FUND
Kumanovë, 1300

blaa bla

Ramazani Ramazani
Kumanovë

Ramazani Po Na Vjen <3 Objektivi : Ta Zhvillojme Fene Islame