TE DUA PA FUND

TE DUA PA FUND

blaa bla

Operating as usual

16/01/2022

🤣

15/01/2022
Timeline photos 11/01/2022

We can't get over this color shift 😍

Shop now: holley-social.com/DrakeMuscleCars

📸 phantomponi

Mobile uploads 10/01/2022
31/12/2021

Per disa sot tryeza do jet plot per disa jo
Nese njihni. Familje. Ne lagjen ku jetoni
Mesa ndopak mundesin te kemi. Ti ndihmojme
Edhe ata njeres. Te festojn si gjith te tjeret 🙏☝️
Źoti i ndihmofte te gjith te varferit kudo qe ndodhen anemban botes 🙏☝️

28/09/2021
15/07/2021

Një djalë i ri që punonte në ushtri ishte vazhdimisht i poshtëruar sepse besonte te Allahu. Një ditë kapiteni donte ta poshtëronte para trupave.
Thirri të riun dhe i tha: Djalosh hajde këtu, merr çelësin dhe shko parko xhipin përpara. I riu u përgjigj:
Unë nuk di si të ngas! Kapiteni u përgjigj: Atëherë kërko ndihmë nga Allahu yt! Na trego që ka!
I riu mori çelësin, shkoi drejt automjetit dhe filloi të lutet. Më pas parkoi xhipin ashtu siç donte kapiteni.
Kur doli ushtari i ri nga xhipi i pa të gjithë duke qarë. Të gjithë i thanë: 'Ne duam t' i shërbejmë Allahut tënd. Ushtari i ri u habit dhe pyeti-çfarë po ndodh? Kapiteni duke qarë hapi kapuçin e xhipit dhe i tregoi të riut :- se makina nuk ka motor!
Pastaj djali tha :- E sheh?
Ky eshte Allahu qe i sherbej, asgje nuk eshte e pamundur tek Allahu,
Allahu qe i jep jete atij qe nuk ekziston. Ju mund të mendoni se këto janë gjëra të pamundura, por tek Allahu të gjitha gjërat janë të mundshme.
Po e lexon këtë, Allahu po punon për super mrekulli në jetën tënde. Thuaj '' Amin '' dhe nëse beson në mrekullitë e Allahut! ❤
E keni & me YouTube
👇👇👇
https://youtu.be/8IE_gaWyzLI

11/09/2019

Kraj za bolki vo polovinata, grbot, reumatski bolki i drugi bolki niz teloto

Photos from Centar Kiropraktike Preporod's post 10/07/2019
10/07/2019

ЧАСОВНИКОТ ПОКАЖА ТРИ ЧАСОТ ПО ПОЛНОЌ, А ВИЕ СЕ УШТЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАСПИЕТЕ?
VARUSAN® е 100% природен хербален производ, кој во својот комбиниран состав содржи стручно селектирани, корисни и моќни билки. Toj се употребува при акутна и хронична несоница, предизикана од премореност или од нервни пречки, нервни слабости, неуралгии, емоционална нерамнотежа и како средство за смирување и релаксирање.
Контакт: 070-259-222/070-316-011
Повеќе за овој производ може да прочитате на:
http://www.interevrogeneks.com/product/%d0%b2%d0%b0%d1%80%d1%83%d1%81%d0%b0%d0%bd-%d1%82%d0%b0%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d1%82%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d0%b0%d1%80-%d1%81%d0%be%d0%bd-%d0%b8-%d1%80%d0%b5%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d1%81/

28/06/2019

Ofert Për Gurbetçaret

TAG Shokun Qe Jeton Në Gurbet

04/11/2017
10/03/2017
Want your school to be the top-listed School/college in Kumanovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address

Kumanovë
1300
Other Education in Kumanovë (show all)
ILAHI TE Ndryshme ILAHI TE Ndryshme
Kumanovë

ILAHI-LIGJERATA-TE NDRYSHME

Zgjohu Zgjohu
Kumanovë, 1300

Kodi i Shqiptarit Kodi i Shqiptarit
Adem Jashari
Kumanovë, 1300

Sarkazma shqip është një faqe që merret me sarkazma në gjuhën shqipe. Ne postojmë shprehje, q

Krenar që jam musliman/e Krenar që jam musliman/e
Kumanovë, 3006

- Selam Alejkum ! - Vëllezër e motra muslimane,ju uroj mirëseardhje në këtë faqe "ISLAME" .

E Dua Allahun E Dua Allahun
Kumanovë

Lexo me emrin e Zotit tend,ai i cili krijoi(cdo gje).Krijoi njeriun prej nje gjaku te ngjizur ne mi

Lartfluturuesit Mk dhe Srb Lartfluturuesit Mk dhe Srb
Kumanovë

Qdo pellumb nga maqedonia dhe serbia po ashtu edhe nga kosova dhe shqiperia me te fortit mund ti gje

Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë Parlamenti Studentor i FAB-Kumanovë
Kumanovë

Parlamenti Studentor i FAB - Kumanovë USHT

Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane Progress - Kurse të Gjuhës Gjermane
Qendraprogress@gmail. Com
Kumanovë, 1307

Qendra Progress ofron kurse profesionale për mësimin e Gjuhës Gjermane dhe trajnime per GOETHE dh

Ramazani Ramazani
Kumanovë

Ramazani Po Na Vjen <3 Objektivi : Ta Zhvillojme Fene Islame

VV-Lingua VV-Lingua
Kiro Fetak Bb
Kumanovë, 1300

VV-Lingua