Da Vinci - GAB Education Center

Da Vinci - GAB  Education Center

Vizioni i Qendrës Edukative “Da Vinci – GAB” është përgatitja e individëve të kualifikuar nëpërmjet një filozofie arsimimi.

Operating as usual

Want your school to be the top-listed School/college in Kumanovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Goce Delchev
Kumanovë
1300
Other Kumanovë schools & colleges (show all)
ILAHI TE Ndryshme ILAHI TE Ndryshme
Kumanovë

ILAHI-LIGJERATA-TE NDRYSHME

English For Life English For Life
Ulica Hristijan Todorovski Karposh
Kumanovë, 1300

Private Language Centre in North Macedonia

Zgjohu Zgjohu
Kumanovë, 1300

Shkolla e mesme ekonomike "Pero Nakov" - Kumanovë Shkolla e mesme ekonomike "Pero Nakov" - Kumanovë
Kumanovë

Shkolla e mesme ekonomike "Pero Nakov" - Kumanovë (Paralelet me mësim në gjuhën shqipe)

Dojave iz Prve ruke Dojave iz Prve ruke
Kumanovë

Dojave prave samo kod nas !

Britanika - English Center Britanika - English Center
Orizare Dhe Kumanove
Kumanovë, 1300

Kurse te pergjitshme, Business English, TOEFL,IELTS, Materiale te ndryshme, info per studime bachelor

Ивана Банчоковска Ивана Банчоковска
AVNOJ 155
Kumanovë, 1300

Страницата е креирана за споделување на едукативни идеи, наставни материјали како и подобрување на ко

Kodi i Shqiptarit Kodi i Shqiptarit
Adem Jashari
Kumanovë, 1300

Sarkazma shqip është një faqe që merret me sarkazma në gjuhën shqipe. Ne postojmë shprehje, q

Maturantet E Kumanoves 2008-2009 Maturantet E Kumanoves 2008-2009
Kumanovo
Kumanovë, 1300

Kto jan vetem per maturantet e kumanoves 2008-2009 secili mundet me dergu fotot e veta

Krenar që jam musliman/e Krenar që jam musliman/e
Kumanovë, 3006

- Selam Alejkum ! - Vëllezër e motra muslimane,ju uroj mirëseardhje në këtë faqe "ISLAME" .

Nace Bugjoni VS Sami  Frasheri Nace Bugjoni VS Sami Frasheri
Kumanovë

Shkolla është mbi te gjitha pos familjes,shoqërisë dhe dashurisë...