Hesat Rushani

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Hesat Rushani, Education, Tetovo.

Operating as usual

20/11/2014

CEREMONIA E SHËNIMIT TË 13-TË VJETORIT TË THEMELIMIT TË UNIVERSITETIT TË EVROPËS JUGLINDORE

Ju ftojmë të merrni pjesë në Ceremoninë e shënimit të 13-të vjetorit të themelimit të Universitetit të Evropës Juglindore në Tetovë dhe të ndarjes së titullit Doktor Nderi (Dr. Honoris Causa), z. Nazif Destani, president dhe themelues i kompanisë "Ecolog International" dhe "ND Group", që do të mbahet më 20 nëntor 2014 (e enjte), me fillim në orën 12:30, në amfiteatrin "Alajdin Abazi" (LH-2) .

CEREMONY FOR MARKING THE THIRTEENTH ANNIVERSARY OF THE ESTABLISHMENT OF THE SOUTH EAST EUROPEAN UNIVERSITY

We invite you to participate in the Ceremony for marking the thirteenth anniversary of the establishment of the South East European University and awarding the title Doctor Honoris Causa to Mr. Nazif Destani, Chairman and Founder of the Ecolog International and ND Group. The Ceremony will be held on 20 th November 2014 (Thursday), at LH-2 "Alajdin Abazi" beginning at 12:30.

Mobile uploads 17/11/2014
17/11/2014

Ecolog International Ecolog is a global provider of quality, reliable, integrated service solutions, supporting Government

Untitled album 27/10/2014
Stuhia e borës në Kroaci së shpejti vjen edhe në Maqedoni? (FOTO) 22/10/2014

Stuhia e borës në Kroaci së shpejti vjen edhe në Maqedoni? (FOTO) Stuhia pritet të vazhdojë, duke njoftuar shirat e mëdha në veri të Adriatikut , Gorski Kotar dhe Lika, dhe në këto zona do të ketë erëra të forta . Kroacinë e ka përfshi një stuhi ku në vendin Lika solli dëborë, dhe temperaturat, sipas disa stacioneve meteorologjike tregojnë se është zvogëluar nga 1…

Protestojnë studentët kundër testimit ekstern 22/10/2014

Protestojnë studentët kundër testimit ekstern Pas paralajmërimeve për provime shtetërore të studentëve në vitin e dytë dhe të katërt, studentët për sonte në orë 16 paralajmëruan se do të organizojnë një protestë ‘stop testimit ekstern’. “Tubim i lirë, diskutime dhe organizim i shoqatës autentike studentore që do të luftojë kundër testimit ekste…

Kanada kërkon punëtorë, lehtëson mundësitë për migrim 22/10/2014

Kanada kërkon punëtorë, lehtëson mundësitë për migrim Qeveria kandeze paralajmëron se nga janari i vitit 2015 do të fillojë me ndarjen e vizave “eksprese” që do të ju mundësojnë punëdhënësve sa më shpejtë t’i plotësojnë vendet e punës me punëtorë të kualifikuar. Bëhet fjalë për ndryshim të sistemit të migrimit në të cilin kanadezët janë duke punuar tan…

2600 të diplomuar të papunë në Tetovë 22/10/2014

2600 të diplomuar të papunë në Tetovë Mbi 2600 të rijnë në qytetin e Tetovës edhe pse kanë diplomuar akoma nuk kanë gjetur një vend pune dhe janë paraqitur si të papunë në agjensionin për punësim më Tetovë. Për këtë arsyeje agjensioni për punësim në bashkëpunim me zyrën për karrierë në universitetin shtetëror të Tetovës kanë mbajtur një…

Want your school to be the top-listed School/college in Tetovo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Website

Address


Tetovo
1200
Other Education in Tetovo (show all)
zulfijakupi zulfijakupi
Tetovo

Instituti Islam Ikra Instituti Islam Ikra
Rruga Ilindenit Nr. 215
Tetovo

Mësime Islame të kombinuara me metoda moderne dhe avancim personal.

DAS - Qendër kursi DAS - Qendër kursi
Ulica Jane Sandanski 50 1222 Tetovo
Tetovo

Ofrojmë kurse të gjuhës gjermane të niveleve A1,A2,B1 dhe B2.

Brainobrain Tetovo Brainobrain Tetovo
Ilindenska 177
Tetovo, 1200

Wisdom Academy Wisdom Academy
Jane Sandanski
Tetovo, 1200

Висдом академија е образовна институција која се зани?

Litera Academy Litera Academy
Str. Ivo Lola Ribar No. 110
Tetovo, 1200

Qendra për kurse, trajnime dhe aftësime profesionale

Shkolla Fillore  Komunale "Istikball" - Tetovë Shkolla Fillore Komunale "Istikball" - Tetovë
Tetovo, 1200

Shkolla “Istikball-Tetovë është shkollë qendrore në kuadër të së cilës veprojnë edhe 2 shkolla periferike në fshatin Gajre dhe fshatin Lisec. Historiku i Shkollës “Istikball” daton nga viti 1951. Dita e Patronatit: 17 Maj

IPKKF“Rinia”-Tetovë / ОЈУДГ"Младост"-Тетово IPKKF“Rinia”-Tetovë / ОЈУДГ"Младост"-Тетово
Braka Miladinovi Nr. 1v
Tetovo, 1200

Institucioni publik komunal Kopshti I fëmijeve “Rinia” - Tetovë - faqja zyrtare; Komuna e Tetovës

Matrix Educational Centre Matrix Educational Centre
Ulica 141 Br. 5
Tetovo

expanding the knowledge and growing together 🧠

Theniie Theniie
Tetovo, 1200

Theniie

International STEM Olympiad - North Macedonia International STEM Olympiad - North Macedonia
Ilindenska
Tetovo, 1200

International STEM Olympiad - North Macedonia

Pluto Daycare Pluto Daycare
Boulevard Vidoe Smilevski Bato
Tetovo, 1200

Qëndrim ditor për më të dashurit tuaj. Eksplorimi fillon në dyert tona.