IV-11 Mjeksi (2011-2012)

Admin: 1.Dona 2.Fat 3.Emma 4.ZamKi

[01/25/14]   …te rikujtojme edhe njhere ish klasen! Nje pershendetje te vecant tek te gjithe :)

[11/28/12]   100 vjet shtet :)
Urime Shqiperi

youtube.com 01/09/2012

mahmut ferati maturant

...ma shtatori s'na bashkon :S

youtube.com gjimnazi "Gjon Buzuku" Prizren maturantat e vitit 2007-2008 Klasa: Ardita Ibrahitimt

[08/27/12]   Klasa IV-11 i uron ditlindjen kujdestarit me te mire ne bote Naim Abazit :-)
Edhe 100 vite te lumtura!

[08/13/12]   N'sa ora i marim diplomat me 15 ??

12/08/2012

XHENSILA - DA DA DA ( Official Video HD )

Music: Edlir Begolli Lyrics: Dr Flori Video by: Supersonic Production - 2012 (C) Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk...

youtube.com 11/08/2012

Elita 5 - Degjo (Official Video HD)

youtube.com Producer & Rightsholder: Elita 5 Copyright: Elita 5

02/08/2012

ShqipMedia

Kush do le ta beje kete faqe like!

Faqja zyrtare në Facebook e portalit informativ Shqipmedia. Lajmet e fundit nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota.

02/08/2012

Machiato Band ft Sinan Vllasaliu - Ditelindja e saj (Official Video)

Muzika: MACHIATO RECORDS Text: Genc Prelvukaj Video: IMAGINE Creative

25/07/2012

Seether - Broken ft. Amy Lee

Ngjojni denise o njerz ;p

Music video by Seether feat. Amy Lee performing Broken. (c) 2002 Wind-up Records, LLC

23/07/2012

KRENARIAA JONE Naim Abazi :))

[07/19/12]   Urime muaji i bekuar i RAMAZANIT :))

Argjerim te lehte t'gjithe Argjeruesve !!

youtube.com 16/07/2012

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video)

Relax ;)

youtube.com Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Realizuar nga MAX PRODUCTION

13/07/2012

I Passed the EXAM :))

shqipmedia.com 12/07/2012

Matura shtetërore, pakënaqësitë dhe parregullsitë që e përcollën – Shqipmedia

shqipmedia.com Matura shtetërore, pakënaqësitë dhe parregullsitë që e përcollën Posted by: shqipmedia1 Posted date: July 11, 2012 In: Lajme, Maqedoni Ditën e djeshme Ministria për Arsim dhe Shkencë publikoi rezultatet e provimeve në lëndët gjuhë amëtare, gjuhë e huaj dhe matematikë. Për disa orë serveri i...

[07/12/12]   F**k yeah, we passed the exams :p :D

matura.gov.mk 10/07/2012

Matura

NJOFTIM!
Njoftohen maturantet e SH.M.K.M. "Nikolla Shtejn" se rezultatet e matures shteterore do te jene te shpallura neser ne objektet e shkolles. Te njejtat mund ti kontrolloni pasi te jene gati edhe ne faqen www.matura.gov.mk tek runtika "rezultate"! Faleminderit per mirekuptimin :)

matura.gov.mk

09/07/2012

Tattoo (Speer Version)

Music video by Jordin Sparks performing Tattoo. (C) 2008 Zomba Recording, LLC

01/07/2012

The Underdog Project - Summer Jam (Official Video HD)

Prsh!
(D)

Check your online store for The Underdog Projekt!

[06/18/12]   Sot 1 muj nkt vakettt nmatur ina kon !!!
sa na mungon ajo natt :((

18/06/2012

Dafina Zeqiri ft. Ledri Vula - Tonight (Official Video)

youtube.com Music: CekicBeatz Lyrics: Dafina Zeqiri & Ledri Vula Dircted by: JAY VEESUALZ

12/06/2012

Albatrit Muqiqi - Kot mundohesh (Official HD Videoklipe) - Full Version

youtube.com Kliko per te blere videon : http://www.arkiva-shqip.com/ Distributor EmraCom - Arkivashqip (Easycom) - Albatrit Muqiqi

10/06/2012

ShqipMedia

FOTO LAJM: Euro 2012: Tifozët kroat kërkojnë pranimin e Kosovës në UEFA...


( Marrë nga faqja http://www.facebook.com/NukjePiTetoveNese?ref=ts )

09/06/2012

Aida Cara - Shoqnia (Official Video)

:)))))))

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Music and Arrangemet; Edi Balili, Lyrics: A. Trebicka, Production by MUZA - House Recording

09/06/2012

MIKA - Relax, Take It Easy (New Version)

Prsh per te gjithe ata qe i jane nenshtuar sot provimit shteteror ne lenden e gjuhes dhe letersise shqipe.

Music video by MIKA performing Relax, Take It Easy. (C) 2006 Casablanca Music, LLC

[06/08/12]   Ju urojme te gjithe maturanteve neser sukses ne provim shteteror te matures ne lenden e gjuhes dhe letersise shqipe.

30/05/2012

Matural

Kush do te dergoje fotot e veta personale ose si klase qe te publikohen, le ta beje ne kete faqe nepermjet mesazhit ose e-mail adreses :)

Nëse dëshironi që fotoja juaj të gjendet në albumin tonë, dërgoni atë nëpërmjet mesazhit në Facebook ose nëpërmjet [email protected]

27/05/2012

Loreen - Euphoria (Sweden) 2012 Eurovision Song Contest Official Preview Video

Powered by: http://www.eurovision.tv Loreen will represent Sweden at the 2012 Eurovision Song Contest in Baku, Azerbaijan with the song 'Euphoria'.

25/05/2012

...na ishte një herë IV-11 !!

23/05/2012

Argjentina Ramosaj - Si Shiu (Official Video, HD)

Ju prsh :)
(D)

youtube.com Publishing : Threedots Albania All Rights Reserved (P) & (C) Threedots https://www.facebook.com/threedotsalbania https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/prov...

youtube.com 20/05/2012

Mahmut Ferati - Loti Loti

...loti loti nfaqe ra se pa dashje ishim nda :((((

youtube.com remix of indian and albania

[05/18/12]   Per ne sot jane momente shume te veshtira sepse na pret nje mbremje e gjate por edhe e shkurter njekohesisht.
Profesor Naimi dhe klasa e tij IV-11 iu uron te gjithe maturanteve suksese te metutjeshme gjate studimeve, ndersa nxenesve te tjere te shkolles tone iu themi qe ti shijojne keto vite te shkolles te mesme ne maksimum se po nuk e bene kete gje, do te pendohen jashtzakonisht shume.
Respekt!

16/05/2012

IV-11 Mjeksi (2011-2012)'s cover photo

[05/16/12]   Sott ishte ora e funditt e klases,dhe po ashtau ishte ora me egjat ,do ngelet gjat ne mendjen ton apo sdo harohen fare ato momentee , efalemderojm prof.NAIM ABAZI qe ka qen si prind i dyt per neve te duam dhe do te duam pergjithmon :)

[05/15/12]   edinii rendinn neser pa maica en pa uniformaa mom hajdii hicc :))

Videos (show all)

...na ishte një herë IV-11 !!
me shtatori sna bashkon :((

Location

Category

Address

Sh.M.K.M.
Tetovo
Other Schools in Tetovo (show all)
4-11 Gjimnazi Tetoves 4-11 Gjimnazi Tetoves
Gjimnaz "kiril Pejcinoviq"
Tetovo, 4706

Mirë se vini ne faqen më të madhe të një faqe klase.Kjo faqe i dedikohet klasës IV-11 Gjimnazi Tetovës

IV-14 Mjeksi 2014/15 IV-14 Mjeksi 2014/15
Bogovinje
Tetovo, 101BB

Училиште за странски јазици ''Ремарк'' Училиште за странски јазици ''Ремарк''
Tetovo, 1200

уписите се во тек! За повеќе информации на телефонскиот број 078/719-144

Отворен Граѓански Универзитет за доживотно Отворен Граѓански Универзитет за доживотно
Ivo Lola Ribar 96
Tetovo, 1200

Информации за курсeви, услуги и активности на ОГУДУ - Тетово