IV-6 Nikolla Shtejn, The Legend Of School

We aren't saying goodbye,our friendship will live with us in the future too,
We were and we will always be Together Forever. The Best Class Ever

2009-2010 I-6
2010-2011 II-6
2011-2012 III-6
2012-2013 IV-6

07/03/2020

🥰

07/03/2018

Urim i ngrohët për të gjithë ata, që me zemër të mbushur plot dashuri përcjellin dituri prandaj gëzuar për të gjithë 7 marsin, Ditën e Mësuesit.

E ardhmja e një fëmiu mvaret nga një mësues i mirë dhe detyrën e të mësuarit të tij nuk mund ta kryej si duhet asnjë njeri tjetër vetëm se mësuesi.😊

Timeline photos 07/03/2017

Do ju jemi gjithmonë mirnjohës 😊
Gëzuar festën. Ju duam ❤❤

Timeline photos 21/10/2016

Pershendetjeee ❤❤
IV-6 Reunion 😍

Zhurnal pyet UT-në: A ka NEPOTIZËM, dhe a blihen notat me para? 04/06/2016

Heret a vone, e vertera del ne shesh.
perkrahje nga ne keni.

Zhurnal pyet UT-në: A ka NEPOTIZËM, dhe a blihen notat me para? Agjencia e Lajmeve Zhurnal pas disa ankesave nga lexuesit tanë do të kërkoj publikisht nga udhëheqësia e Universitetit të Tetovës në lidhje me dyshimet se në Fakultetin e mjeksisë ka punësime familjare dhe merret “ryshfet” për nota.

21/05/2016

Maturantet kishin thon sivjet d e dridhim kit maqedonin. En ce si pasoj sjon te u ndal termetet ncnc :P

Timeline photos 29/04/2016

Karma. :P

Timeline photos 07/03/2016

-Vlera e mësuesit dhe gjerësia e qiellit nuk maten asnjëherë !

Urime të dashur mësues, festofshi edhe shum 7 Marse tjera shum më të mirë se këta që kaluan. Çdoherë do ju kemi borxh.
Me shum dashuri dhe mall.
IV-6

Timeline photos 12/05/2015

The truth has been spoken!

06/05/2015

Faik Konica në poezinë VAJTIM PËR ROBËRI TË SHQIPTARËVET edhe pse e ka shkruar gati 100 vjet më herët përshkruan ngjarjet sikur të kishte jetuar në ditët e sodit:

O të humbur shqipëtarë,
Seç qenkeni për të qarë!
Për të qar’ e për të sharë,
Për të shar’ e për të vrarë!
Armiqtë mbë dhé ju hodhnë,
Dhe ju shtypnë sa u lodhnë!
Sa u lodhn’ e sa ju ngopnë
Ju gdhendnë edhe ju rropnë.
As bukë, as brekë s’ju lanë,
Ju punoni, ata hanë!
Nuk ju lan’ as pakë nderë
Q’e kini pasur përherë.
As nder, as turp, as gjak s’kini
Unji kryet dhe po rrini.
I duroni vet armiqtë;
Prisni vdekjen apo vdiqtë?
Shërbëtorë t’Anadollit,
Kleçk e lodra të Stambollit.
Në mos u shove fare,
Ndizu, zemra shqipëtare!
O shqipëtarë barkzbrazur,
Fustançjerr’ e këmbëzbathur
Zemërohuni një herë,
Mprehni kordhët për të prerë,
Mprehni kordh’ e mprehni pallë
Të ju ndritin yj mi ballë,
Ti frikësoni zuzarët
Ç’i shuan shqipëtarët,
E në vend tuaj të rroni
Si të doni e si të thoni!

Timeline photos 09/03/2015

Cheers for those days :D
( sa t'vogëël :P )

Ndryshime në degët e RDK-së në Tetovë dhe Gostivar – tetova1.com 28/02/2015

Urime Profesorit tonë Binas Pajaziti, i dëshirojm edhe shumë suksese tjera dhe shum arritje në këtë drejtim :D Urime nga ish klasa jote IV-6 ☺☺

Ndryshime në degët e RDK-së në Tetovë dhe Gostivar – tetova1.com Rilindja Demokratike Kombëtare ka bërë ndryshime në udhëheqësinë e dy degëve më të mëdha, edhe atë Degës së Gostivarit dhe asaj të Tetovës. Kuvendet e degës së RDK-së në Gostivar dhe Tetovë me aklamacion zgjodhën Profesorin e gjuhës angleze Arben Ademi për Kryetar të Degës së RDK-së në Gostivar, dhe…

Mobile uploads 21/02/2015

:-(:'(

Kali i Trojës ose “kuajt” tanë politik? – tetova1.com 08/02/2015

:D

Kali i Trojës ose “kuajt” tanë politik? – tetova1.com Binas Pajaziti Ka nje simbolik te veçant në historinë e antikitetit grek e që lidhet me Luftën e Trojës. Atë që greket nuk e arritën me forcën e Akilit në luftën 10 vjeçare e arritën me dinakërinë e Uliksit e që lidhet me dhuratën e Kalit të Trojes! Tek ne shqiptarët ndodhi e kundërta, ne e fituam l…

16/01/2015

Katër të rinj, studentë në një universitet të Francës, vajtën në club në kohën e provimeve, ku kaluan gjithë natën. Sigurisht, nuk u përgatitën për të nesërmen, provimin e radhës. Mendimi i të gjithëve ishte të mos shkojnë fare në provim. Por si ta justifikojnë mungesën, me qëllim që provimin ta përsërisin një ditë tjetër? Kollaj fare. I telefonuan profesorit të nesërmen, pak para provimit dhe i thanë:”Rrugës për në universitet, na u çanë dy goma të makinës në një rrugë pothuaj pa lëvizje. Kemi frikë se nuk e arrijmë dot provimin.” Profesori e vlerësoi situatën në të cilën ndodheshin katër të rinjtë dhe pranoi t’ua zhvillojë provimin një ditë tjetër. Kjo i gëzoi padyshim katër studentët, plani i tyre kishte qenë i suksesshëm. “Do e festojmë këtë arritje tonën” thanë njëzëri. Ditën e provimit, me të hyrë në klasë të katër, profesori i vendosi secilin në një qoshe të klasës ku zhvillohej provimi. Mandej, u shpërndau fletat e provimit. E dini cilat ishin pyetjet?
Pyetja e parë:”Cilat goma të makinës u çanë gjatë rrugës për në provim?”
Pyetja e dytë:”Sa ishte ora kur ndodhi aksidenti?”
Pyetja e tretë:”Cili prej jush ishte shoferi?”
Pyetja e katërt:”Në cilën sedilje ishe ulur ti dhe në cilën ishin ulur shokët e tjerë?”
Pyetja e pestë:”A mendoni se përgjigjet tuaja do të korrespondojnë me njëra-tjetrën?” :P

02/01/2015

Edukata e prinderve shihet tek femijet e tyre. Siç edukata e nxenesve, studenteve, tek mesuesit e profesoret e tyre. Edhe edukata e nje shoqerie, tek prijesit e saj.
Gjithçka tjeter qe thuhet, jane arsyetime te paarsyeshme.

Profile pictures 28/11/2014

Urime 28 Nëntorin të gjithë shqiptarëve kudo që janë...

16/11/2014

- Ndër vajzat ka vajza të cilat nuk ia dinë vlerën vetes dhe ndër djemtë ka djem të cilët nuk e dinë sa të pavlerë janë!!!

14/11/2014

Pi msimit ene pi hurmave asniher skie rrezik foli legjenda shqipetar Arif Hikmeti :P

Timeline photos 13/11/2014
20/10/2014

Sa u perket fakulteteve renditja shkon keshtu :
-ne njeren ane mjeksia -ne anen tjeter gjith fakultetet tjera :P

I gjori rektor! Pse? 13/10/2014

http://portalb.mk/114729-i-gjori-rektor-pse/

I gjori rektor! Pse? I gjori rektor dhe i gjori kryetar i Unionit Studentorë. Bashkëpunimi juaj komercial mund të frymojë po deshët edhe gjatë gjithë jetës, por ama lidhja juaj dhe partneriteti i mirë prej vitesh nuk mund të shkoj gjithnjë duke mbajtur ju “pushtetin”. Vendimet e përbashkëta që i sillni për qëllime dhe i…

Want your school to be the top-listed School/college in Tetovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Website

Address

Tetovë
VECHNEEDIM:P
Other Schools in Tetovë (show all)
Shkolla Fillore "Gjergj Kastrioti Skenderbeu" Poroj-Xhepçisht-Xhermë Shkolla Fillore "Gjergj Kastrioti Skenderbeu" Poroj-Xhepçisht-Xhermë
Tetovë

Faqja zyrtare e shkollës "Gjergj Kastrioti Skenderbeu"

A.S.Qiqish A.S.Qiqish
Goce Dellcev Nr24
Tetovë

I-12 Mosha Pijade I-12 Mosha Pijade
Tetove
Tetovë

IV-7 gjimnazi tetoves IV-7 gjimnazi tetoves
Tetovë, Tetovo, Macedonia
Tetovë

II-12 Gjimnazi i Tetoves"Kirili Pejqinoviq".2013/2014 II-12 Gjimnazi i Tetoves"Kirili Pejqinoviq".2013/2014
Tetovë

II-12 "Kirili Pejqinoviq"

Jonida Club Jonida Club
K. J. Pitu Nr 78
Tetovë, 11220

Klub per femije qe meret me aktivitete te ndryshme te lira: pikture dhe vizatim grafik, Aktrim, Ciklizem, Alpinizem,Fotoreporter mosha 07-14, Vallezim, Poashtu klubi Rron per femije nga 03-07

Çerdhja e Fëmijëve ALJA Детската Градинка АЛЈА ALYA Çocuk Yuvası Çerdhja e Fëmijëve ALJA Детската Градинка АЛЈА ALYA Çocuk Yuvası
St. 159, No:40
Tetovë, 1200

Çerdhja për fëmijë - "ALJA" � Kushte bashkëkohore � E pajisur me të gjitha licensat e duhu

I-6 Mjeksi 2013/14 I-6 Mjeksi 2013/14
SH. M. K. M Nikolla Shtejn
Tetovë, 135098642

Ne nuk jemi të mirr,por më të mirr se ne nuk ka ^_^

II-13 ''Nikolla Shtejn'' fizoterapi II-13 ''Nikolla Shtejn'' fizoterapi
Tetovë

https://www.II-13NikollaShtejn.com

Dalma Lingua Dalma Lingua
Rr. Abdyl Frashëri Nr. 8
Tetovë, 1200