Avtoskola-Zebra

Avtoskola-Zebra

Nearby schools & colleges

Jazicen centar AMICI
Jazicen centar AMICI
2300

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Avtoskola-Zebra, School, Marsal Tito br 97, Kocani.

31/12/2021

Srekna nova 2022 god i se najdobro

24/03/2021

Cetvrta vezba

20/03/2021

Treta vezba
Paralelno parkiranje

17/03/2021

Vtora vezba

15/03/2021

Prva vezba

11/03/2021

Започнавме и со обука за ,,Ц,, категорија со најновото возило во градот

Photos from Avtoskola-Zebra's post 29/11/2020
РСБСП со апел: Децата до трето одделение, тргнаа на училиште. Возачи, намалете ја брзината и внимавајте на децата во сообраќајот! 04/10/2020

https://www.facebook.com/745865292121170/posts/4442427695798226/

РСБСП со апел: Децата до трето одделение, тргнаа на училиште. Возачи, намалете ја брзината и внимавајте на децата во сообраќајот! Наместо на 1 Септември, како секогаш, оваа календарска година, училишното ѕвонче означи почеток на новата учебна година, денес, на 1 Октомври. Годинава ја одбележува....

14/05/2020

ИЗВЕСТУВАЊЕ

Почитувани,
Владата на Република Северна Македонија на 51 седница, донесе одлука Авто школите да започнат со работа на 13.05.2020 година

Со почит,
Авто школа Зебра -Кочани

14/05/2020

>>>Протокол за работа на школите за обука на возачи>>>

1. Задолжително користење на заштитна маска од страна на кандидатот и инструкторот при обука на терен со возило

2. После секоја обука на поединечен кандидат, задолжителна е дезинфекција на внатрешноста на возилото

3. Организирање на теоретска настава во училница со почитување на мерките за физичко растојание помеѓу клупите од 1.5м-2.0м и задолжително носење на заштитни маски од слушателите и предавачот

4. Поставени средства за дезинфекција пред влез во училницата и редовна дезинфекција и одржување на хигиената и проветрување по секое одржано предавање

5. Три лица е максималниот број лица во возилото при спроведување на полагањата на кандидатот со носење на задолжителна заштитна маска на сите лица во возилото

Протоколи кои произлегуваат од Планот за намалување на рестриктивните мерки за спречување на ширење на коронавирусот 14/05/2020

https://vlada.mk/protokoli-koronavirus

Протоколи кои произлегуваат од Планот за намалување на рестриктивните мерки за спречување на ширење на коронавирусот Во Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на Коронавирус COVID-19 („Службен весник на Република Северна Македонија“ бр.62/20, 63/20, 64/20, 66/20, 70/20, 72/20, 92/20, 100/20, 10...

18/04/2020

Христос Воскресе !!!
Навистина воскресе!!!
За многу години нека е празникот Велигден на сите вработени и кандидати ви посакувам многу здравје, радост и срека во вашиот дом.

01/01/2020
НЕ - за мобилен телефон зад воланот! Без изговори, без оправдувања. 30/03/2019

https://www.facebook.com/745865292121170/posts/2380017988705884/

НЕ - за мобилен телефон зад воланот! Без изговори, без оправдувања. Мобилните телефони станаа секојдневна потреба, без која многумина не можат да го замислат своето постоење. Во многу нешта, користењето мобилен телефон ја олеснува ...

Photos from Avtoskola-Zebra's post 06/10/2018

Instruktorski sportski igri Ohrid 2018

21/07/2018
Пет најголеми грешки кои ги правите со рачниот менувач (ВИДЕО) - 24auto.mk 21/07/2018

http://24auto.mk/magazin/soveti/pet-najgolemi-greshki-koi-gi-pravite-so-rachniot-menuvach-video/

Пет најголеми грешки кои ги правите со рачниот менувач (ВИДЕО) - 24auto.mk Во време кога голем дел од автомобилите веќе имаат и автоматски менувачи, многу е важно да се знаат некои работи за оние кои во своите возила користат рачен менувач....

Важни правила во сообраќајот на кои возачите често забораваат и не ги почитуваат 21/07/2018

https://www.visokioktani.mk/%d0%b2%d0%b0%d0%b6%d0%bd%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d0%b2%d0%be-%d1%81%d0%be%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d1%9c%d0%b0%d1%98%d0%be%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%b8-%d0%b2%d0%be/

Важни правила во сообраќајот на кои возачите често забораваат и не ги почитуваат „Високи Октани“ и Републичкиот совет за безбедност на сообраќајот на патиштата со потсетување до возачите за дел од сообраќајните правила и прописи кои многу чес...

26/03/2018

Izvestuvanje do site kandidati za vozaci
ISPITNIOT CENTAR "ISTOK VOZAC" zapocna so prijavuvanje za polaganje na vozacki ispit.
So sreka !!!

08/03/2018

Avtoskola Zebra-Kocani im go cestita praznikot 8 mi Mart na site kandidatki za vozaci , na site prijatelki i dragi dami..

12/02/2018

Cestitki Angela

26/01/2018

Pochituvani!
Od 01.02.2018g. Minimalnata starosna granica za osposobuvanje i polaganje za B kategorija e 17g. Uslovi za zapochnuvanje so obuka se
1.Polni 17god.
2.Lekarsko uverenie
3.Lichna karta
4.Zavrsheno osnovno obrazovanie i
5.Pismena soglasnost od roditel(staratel) zaverena na notar

Want your school to be the top-listed School/college in Kocani?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Website

Address


Marsal Tito Br 97
Kocani
2300
Other Schools in Kocani (show all)
ООМУ „Ристо Јуруков“ ООМУ „Ристо Јуруков“
„Љупчо Сантов“ бб (АСНОМ)
Kocani, 2300

Авто школа Јана - Avto skola Jana Авто школа Јана - Avto skola Jana
Теодосија Паунов бр. 34
Kocani

Najubavi Statusi Vo FB Najubavi Statusi Vo FB
Slafco Stojmenov
Kocani, 2300

NajUbavi Statusi VO Fb

Центар за странски  јазици My School Team Центар за странски јазици My School Team
Proleterski Brigadi 46
Kocani, 2300

Центарот за англиски јазик "My school" Ви нуди курсеви за ан

Piccadilly-School Piccadilly-School
Roza Petrova Br 50
Kocani, 2300

learning languages