Mbulesa ime

Mbulesa ime

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Mbulesa ime, Education, Gostivar.

04/05/2016

Timeline Photos

14/02/2016

:*

14/02/2016

14/02/2016

MashALLAH

21/10/2015

MashAllah :*

21/07/2015

- Nje prift blen nje papagall.
Ne darke kur ulen per te ngrene ky papagalli
thote:
- Bismilah.
- Prifti inatoset se pagapalli ishte musliman
dhe vendos ta ktheje ne katolik.
Ai pyet nje shokun e tij se si ta ktheje katolik
dhe ai i thote:
- Mere papagallin, fute per 30 dite ne nje
dhome te erret dhe mos i jep as buke as uje.
- Prifti e merr papagallin, e fut ne nje dhome
te erret dhe per 30 dite nuk i jep as uje as
buke me shpresen qe ai do kthehej katolik.
Pas 30 ditesh shkon dhe e nxjerr nga dhoma
dhe i thot:
- He mor papagall, po tani c'do na thush???
Papagalli ja kthen:
- Eh, sa i mrekullueshem eshte muaji i shenjte
i ramazanit :)) !

19/07/2015

Islami dhe Jeta

17/07/2015

➡ Urime festa e Fiter Bajramit Vëllezër dhe Motra Musliman
➡ Zoti Inshallah na ka pranu Agjerimin ♥♥
Me Rrespekt ➡ [ Sttafi i Faqes ] ♥

16/07/2015

Sa Agjerues Kemi On

13/07/2015

Urime Nata E KADRIT Te Gjith Besimtareve Musliman

12/07/2015

Dhe një prej shenjave të Tij është që prej jush krijoi për ju bashkëshortet tuaja, që të qetësoheni pranë tyre, duke vënë ndërmjet jush dashuri dhe mëshirë. Me të vërtetë, në këtë ka shenja, për njerëzit që mendojnë.

10/07/2015

Si fukara , si I pasur .. - Si i famshem si i thjesht 'largohemi prej kesaj Bote vorrin kena me pas Njejt..?

03/07/2015

Mbulesa ime

29/06/2015

Amin

28/06/2015

Fotoja Flet Vet
Allah Ndihmoju atyre qe kan nevoj per ty !
Amin

28/06/2015

Po afrohet koha për iftar
Ju pranofshin lutjet o ju besimtar
Kur theret ezani zemra na qetsohet
Shpirt e zemër na pastrohet.

28/06/2015

Syfyr koka vakti
Kur vjen bereçeti,
Troket der më der
Lum kan qut e gjeti.
Bismilah me zemër
Lutjet mos i ndal,
Lute Zotin tënd
Mëkatet ti fal.
Elhamdulil-lah
Që jem musliman,
Je dhurata jonë
Muaji Ramazan.

26/06/2015

Mos u zemëro, bëhu i durueshëm,
i butë dhe falës,
jeta është e shkurtër.

23/06/2015

Zot na mëso faljen dhe jo hakmarrjen,
dashurinë dhe jo urrejtjen,
paqen dhe jo luftën!

23/06/2015

O Allah na mbroj nga zjarri i xhehnnemit
AMIN

21/06/2015

Djaloshi i cili deshironte te martohet...
Shkoi tek nje dijetar dhe e pyeti: Ku mund ta gjej nje vajze te bukur shtatlarte te mbuluar te mire te me doje te me respektoje te me gatuaj t'i respektoj prinderit e mi dhe cdohere te buzeqeshe....
Dijetari filloi te buzeqesh dhe i tha: Keshtu e gjen vetem ne xhenet e ne kete bote mesohu te jesh tolerant ....

21/06/2015

♡♡♡Vërtetë, zemrat qetësohen
me përmendjen e Allahut" ♡♡♡

21/06/2015

Feja Më E Paster Islami.
Libri Më Perfekt Kurani.
Melodia Më E Bukur Ezani.
Muaji Më I Shenjt Ramazani.
Njeri Me Fat Muslimani

21/06/2015

Agjërimi është shtylla e katërt e Islamit , ndërsa namazi shtylla e dytë !
Mos u mburr me agjërim ndërsa namazi të kalon në gjumë

20/06/2015

O Zot Ndihmoj Te Varferit Kudo Qe Te Jene

20/06/2015

Ramazani është drita e vetëdijes e cila ndriçon shpirtin përgjatë një muaji të plotë.
Zot na mundëso ta agjërojmë si duhet!

20/06/2015

Zot na mëso faljen dhe jo hakmarrjen, dashurinë dhe jo urrejtjen, paqen dhe jo luftën!

Want your school to be the top-listed School/college in Gostivar?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Website

Address

Gostivar
Other Education in Gostivar (show all)
Kurse në gjuhën Italiane Kurse në gjuhën Italiane
Gostivar, 1230

Kurse dhe Trajnime në gjuhën Italiane: - të gjitha nivelet A1- C2 - përgatitje për çertifikata PLIDA

Blerim etemi Blerim etemi
Gostivar

faqe

Gostivar Belediye Teknik Lisesi Gostivar Belediye Teknik Lisesi
Ilindenska 167
Gostivar, 1230

Belediye teknik lisesi "Gostivar" Gostivar

Deutsch Lernen EM Deutsch Lernen EM
Gostivar

Izcuvanje na Germanski jazik vo site nivoa. Priprema na Ispit za vo dvete institucii

Janko Bilbiloski Janko Bilbiloski
Gostivar, 1230

HLTI HLTI
Boulevard Braka Ginovski Nr. 46
Gostivar, 1230

HLTI - High Level Training Institute

Vlll-7 Forin Vlll-7 Forin
Gostivar

<3 Vlll-7 <3

Shkolla Muzikes ,,Enver Stafai" - Gostivar Shkolla Muzikes ,,Enver Stafai" - Gostivar
Rr. JNA Nr. 371
Gostivar, 1230

Edukim Muzikor

Fenix 2 Gostivar Fenix 2 Gostivar
18 Noemvri Br. 4
Gostivar

ФЕНИКС 2 Гостивар - продавница за продажба и сервис на м

Judo Club Cegrani Judo Club Cegrani
Cegran
Gostivar, 1230