Education Center - FENIX

Qendra e Edukimit "FENIX" organizon kurse për fëmijë nxënës dhe të rritur, për këto lëndë

Operating as usual

10/03/2020
Photos from Education Center - FENIX's post 09/05/2014

Ti perkushtohemi mesimit sot qe te jemi te suksesshem neser.

01/05/2014

Urime 1 Maji festen e punetoreve.Kalofshi nje dite te kendshme.

Photos from Education Center - FENIX's post 29/04/2014

Education Center Feniks
Puna ne qendren tone

20/04/2014

HAPPY EASTER WISHING YOU LONG LIFE AND HAPPINESS

17/04/2014

Provimet eksterne jane shume afer dhe ne ofrojme ndihme ne lendet ku ju keni veshtiresi.Per info paraqituni ne qendren tone ose ne numrat tane te telefonit.

Photos from Education Center - FENIX's post 22/03/2014

Atyre iu pelqen te jene te paret dhe kane te drejte ta shijojne kete privilegj qe vjen si pasoje e punes se vazhdueshme e te palodhur.
Like and share please.

21/03/2014

Po kerkoni ndihme profesionale per te gjitha nivelet ne gjuhet e huaja dhe shkencat natyrore?Tashme e keni gjetur.Per informacion me te hollesishem paraqituni ne numrat tane te kontaktit , na shkruani , ose na vizitoni ne lokacionin tone.

Photos from Education Center - FENIX's post 21/03/2014

Mesimi permes lojes eshte shume efektiv per te vegjelit

Timeline photos 18/03/2014
Photos from Education Center - FENIX's post 12/03/2014
08/03/2014

Urime te perzemerta te gjitha nenave , qofshi te lumtura perjete.Urime 8 Marsi.

27/02/2014

Filloi kursi i gjuhes gjermane per fillestare.Per informacion me te hollesishem te interesuarit mund te paraqiten ne nr e tel.070 314 673 dhe 072 579 935 ose ne lokacionin tone

Photos from Education Center - FENIX's post 22/02/2014

Ne oren e anglishtes dhe te matematikes.

Photos from Education Center - FENIX's post 22/02/2014

Ne oret e matematikes,grupet per klasat e treta dhe te teta.

17/10/2013

Qendra e Edukimit "FENIX" organizon kurse për fëmijë nxënës dhe të rritur, për këto lëndë dhe gjuhë të huaja:
- Gjuhë angleze
- Gjuhë gjermane
- Matematikë
- Fizikë
- Kimi
- Biologji

Want your school to be the top-listed School/college in Gostivar?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Website

Address


Gostivar
1230
Other Education in Gostivar (show all)
Kurse në gjuhën Italiane Kurse në gjuhën Italiane
Gostivar, 1230

Kurse dhe Trajnime në gjuhën Italiane: - të gjitha nivelet A1- C2 - përgatitje për çertifikata PLIDA

Blerim etemi Blerim etemi
Gostivar

faqe

Gostivar Belediye Teknik Lisesi Gostivar Belediye Teknik Lisesi
Ilindenska 167
Gostivar, 1230

Belediye teknik lisesi "Gostivar" Gostivar

Deutsch Lernen EM Deutsch Lernen EM
Gostivar

Izcuvanje na Germanski jazik vo site nivoa. Priprema na Ispit za vo dvete institucii

Janko Bilbiloski Janko Bilbiloski
Gostivar, 1230

Akademia Verore “ Arbën Xhaferi “ Akademia Verore “ Arbën Xhaferi “
Gostivar

Akademia Verore " Arbën Xhaferi '' organizohet për herë të parë. Në këtë akademi verore marr

HLTI HLTI
Boulevard Braka Ginovski Nr. 46
Gostivar, 1230

HLTI - High Level Training Institute

Vlll-7 Forin Vlll-7 Forin
Gostivar

<3 Vlll-7 <3

Shkolla Muzikes ,,Enver Stafai" - Gostivar Shkolla Muzikes ,,Enver Stafai" - Gostivar
Rr. JNA Nr. 371
Gostivar, 1230

Edukim Muzikor

Fenix 2 Gostivar Fenix 2 Gostivar
18 Noemvri Br. 4
Gostivar

ФЕНИКС 2 Гостивар - продавница за продажба и сервис на м

Judo Club Cegrani Judo Club Cegrani
Cegran
Gostivar, 1230