Fenix 2 Gostivar

ФЕНИКС 2 Гостивар - продавница за продажба и сервис на м Feniks 2 Gostivar e prodavnica i servis za mobilni telefoni i galanterija.

Prodavnicata e so dolgogodisno iskustvo. Feniks 2 e vslusnost lanec na dosegasnite prodavnici vo Tetovo.

Operating as usual

Photos from Fenix 2 Gostivar's post 02/11/2018

Samsung A300 (A3)
Perfektno socuvan (kako nov)
Sleduva futrola flip cover.

Photos from Fenix 2 Gostivar's post 02/11/2018

iPhone 5c
Povelete vo Fenix 2 Gostivar

Timeline photos 02/03/2017

АКЦИЈА ВО ФЕНИКС 2 !!!!!
ЗАШТИТЕТЕГО ВАШИОТ ТЕЛЕФОН СО СТАКЛЕНА ФОЛИЈА И СИЛИКОНСКА МАСКА ОД ВИСОК КВАЛИТЕТ ЗА САМО 300 ден!
АКЦИЈАТА ВАЖИ ДО 15.02.
ПОБРЗАЈТЕ!!!

Timeline photos 28/02/2017

НОВО НОВО НОВО!!!
LYCA MOBILE
Од сега и во ФЕНИКС 2

Припејд меѓународната сим картичка со повеќе од 14 милиони корисници кои уживаат во Lycamobile брендот со приклучување на нов клиент на секои 2 секунди.
Мисијата на Lycamobile е да ги поврзе пријателите и семејството околу целиот свет. Како најголем меѓународен мобилен виртуелен мрежен оператор (MVNO), Lycamobile обезбедува ниска цена, интернет со висок квалитет и говорни услуги за повеќе од 14 милиони корисници во 20 земји. Со самото проширување нуди широк спектар на финансиски и туристички услуги, вклучувајќи ги и Lycamoney, Lycafly, кои им помагаат на луѓето да контактираат преку границите. Основана во 2006 година со остварен вкупен промет од 1,5 милијарди € во 2014 година, Lycamobile продолжува да расте брзо и е отворен кон сите нови клиенти кои се приклучуваат на нашето семејство на секои два секунди.

Lycamobile е достапен во: Австралија, Австрија, Белгија, Данска, Франција, Германија, Македонија, Хонгконг, Ирска, Италија, Холандија, Норвешка, Полска, Португалија, Романија, Шпанија, Шведска, Швајцарија, Тунис, Велика Британија и САД.

Timeline photos 28/02/2017

АКЦИЈА ВО ФЕНИКС 2 !!!!!
ЗАШТИТЕТЕГО ВАШИОТ ТЕЛЕФОН СО СТАКЛЕНА ФОЛИЈА И СИЛИКОНСКА МАСКА ОД ВИСОК КВАЛИТЕТ ЗА САМО 300 ден!
АКЦИЈАТА ВАЖИ ДО 15.02.
ПОБРЗАЈТЕ!!!

Photos from Fenix 2 Gostivar's post 06/10/2016

VR BOX 2.0 Universal Google Cardboard Virtual Reality 3D Glasses Game Movie For iPhone Mobile Phone
ПРОМОТИВНА ЦЕНА: 1200 ден
ФЕНИКС 2

Photos from Fenix 2 Gostivar's post 06/10/2016

U Watch U8 Plus Smartwatch Bluetooth - BLACK
Цена: 2000 ден

Timeline photos 06/10/2016

Ainol Novo Numy 3G AX3 Sword 7 Inch Android Tablet GPS Bluetooth FM WIFI
ПРОМОТИВНА ЦЕНА ОД 4.200 ден
Само во ФЕНИКС 2 Гостивар

04/10/2016

ФЕНИКС 2 ГОСТИВАР
***СЕРВИС-ПРОДАЖБА-ДЕКОДИРАЊЕ****
Информации на телефон:
042/244-200

01/10/2016

ПОЧИТУВАНИ!

Од денеска започна со работа новата Сeрвис - Продавница за мобилни телефони ФЕНИКС 2 во Гостивар.

Феникс 2 е всушност продолжување на ланецот на сервис - продавници со долгогодишно искуство ФЕНИКС МОБИЛ од Тетово.

Доколку имате било каков проблем со вашиот мобилен телефон, посетете не, ние ќе се погрижиме да го одстраниме.

Доколку сакате вашиот мобилен телефон да изгледа поубаво, дојдете и одберете од широкиот асортиман на галантерија.

Вршиме декодирање на сите мобилни телефони.

Локација: ул. 18ти Ноември бр.4 Гостивар (описно - наспроти Сити Центар - улицата што води кон полициската станица.)

Работно време: под - пет 09:00 - 20:00
саб 10:00 - 18:00

Тел: 042/244-200

************************************************************************************

Want your school to be the top-listed School/college in Gostivar?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

ФЕНИКС 2 ГОСТИВАР***СЕРВИС-ПРОДАЖБА-ДЕКОДИРАЊЕ****Информации на телефон:042/244-200

Location

Category

Telephone

Website

Address


18 Noemvri Br. 4
Gostivar

Opening Hours

Monday 09:00 - 20:00
Tuesday 09:00 - 20:00
Wednesday 09:00 - 20:00
Thursday 09:00 - 20:00
Friday 09:00 - 20:00
Saturday 10:00 - 18:00
Other Education in Gostivar (show all)
Kurse në gjuhën Italiane Kurse në gjuhën Italiane
Gostivar, 1230

Kurse dhe Trajnime në gjuhën Italiane: - të gjitha nivelet A1- C2 - përgatitje për çertifikata PLIDA

update - deutsches Training - Gostivar update - deutsches Training - Gostivar
City Center/kati I
Gostivar, 1230

Trajnime të gjuhës Gjermane për viza familjare A1, për viza pune A2, medicinë B1/B2, sudentë C1/C2

Blerim etemi Blerim etemi
Gostivar

faqe

Gostivar Belediye Teknik Lisesi Gostivar Belediye Teknik Lisesi
Ilindenska 167
Gostivar, 1230

Belediye teknik lisesi "Gostivar" Gostivar

Deutsch Lernen EM Deutsch Lernen EM
Gostivar

Izcuvanje na Germanski jazik vo site nivoa. Priprema na Ispit za vo dvete institucii

Janko Bilbiloski Janko Bilbiloski
Gostivar, 1230

HLTI HLTI
Boulevard Braka Ginovski Nr. 46
Gostivar, 1230

HLTI - High Level Training Institute

Vlll-7 Forin Vlll-7 Forin
Gostivar

<3 Vlll-7 <3

Shkolla Muzikes ,,Enver Stafai" - Gostivar Shkolla Muzikes ,,Enver Stafai" - Gostivar
Rr. JNA Nr. 371
Gostivar, 1230

Edukim Muzikor

Judo Club Cegrani Judo Club Cegrani
Cegran
Gostivar, 1230