VII-1 9 "Said Najdeni"

Ne kete faqe do jeni te kenaqur nga KL Vl-1 ose qe ne shtator VlIl-1 me fotot dhe shakate e tyre

Operating as usual

[08/31/13]   Shkolla Fillon Me 02.09.13

[08/18/13]   Being able to DANCEE

12/07/2013

Cimorelli - Believe It

http://www.youtube.com/watch?v=ajtNNmJMV2Y&list=PLF21BB70C750A7A7C

'Believe It' the new EP from Cimorelli is out NOW: iTunes: http://smarturl.it/CimBelieveiTunes Amazon: http://smarturl.it/CimBelieveAMZ GooglePlay: http://go...

[07/12/13]   Titulli/Kengetari

Zogu ma i mir prej krejtve
Zemer kushton shum punaa
dalloj shum prej tjerave un i boj krejt vecse muna
para se me mu cu me bo
msoe iher kuso kuso tunaa

adm:Kujtesa

[07/12/13]   titulli/kengetari

Get out get ou get out
of my head and fallin in my arms
i dont i dont i dont know what it is but i need that one thingg

adm:Kujtesa

[07/12/13]   Titulli/Kengetari

REF:
Starships were ment to fly
hands up and touch the sky
can't stop cause were so high
lets do this one more time
oooh
Starships were ment to fly
hands up and touch the sky
can't stop cause were so high
lets do this one last time
can't stop
were higher than a motherf***er

[07/12/13]   Kush eshte online le te komentoj ne kete status dhe do luajme nje loje te mahnitshme

Une do e them ref te kenges dhe ju do e gjeni kengetrin/en!!

adm:Kujtesa

[07/12/13]   Ne kerkojme FALJE!!

E dime se gjate gjithe kohes nuk kemi qen aspak aktiv
qe sot e tutje ne do jemi aktiv>>

Ne do fllojme se bashku me muziken qe do e luajme pas ca minutave
Do vazhdojme me kuize te bukura
Do bejme kuize me foto
Do e bejme udhetimin e pare
Do luajme me dhurata apo denime etj

Adm:Kujtesa

[07/12/13]   Qe sot faqja Vl-1 Said Najdeni do ti nderohet emri duke mar nje emer me ndryshe emri do te jet
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.

..
.
VII-1 nentevjecare
Nga:Gjith adminet

Location

Category

Telephone

Address


Dibra
Other Dibra schools & colleges (show all)
Grupi Rinor Islam Diber Grupi Rinor Islam Diber
Dibra

Motoja e Grupit Rinor Islam - Diber "Vepra me e dashur tek Allahu eshte te jete e pakte, por te jete e vazhdueshme"

Kurse dhe trajnime Kurse dhe trajnime
Dibra, 1250

Kurse nga Matematika per te gjitha Nxenesit dhe Studentet. Kontakt: +389(0)78-241-544 ose [email protected]

Sh.F.K"Said Najdeni"Dibër Sh.F.K"Said Najdeni"Dibër
Shkolla Fillore Komunale "Said Najdeni" Dibër Ice Risteski Pn
Dibra, 1250

Faqja zyrtare e SHFK Said Najdeni-Diber ne facebook.Shkolla ka misionin e saj qe te edukoje dhe arsimoje gjeneratat e reja sipas metodave moderne.Na ndiqni