Kurse dhe trajnime

Kurse nga Matematika per te gjitha Nxenesit dhe Studentet. Kontakt: +389(0)78-241-544 ose
[email protected] Kurse nga lënda e Matematikës

Nëse keni dëshirë të njihni më mirë matematikën ose nëse keni probleme me provimet e matematikës, organizojmë kurse të vecanta nga kjo lëndë për të gjithë grupmoshat, në vecanti për filloristët, gjumnazistët dhe studentët të cilët matematikën e kanë si lëndë të dytë.

Operating as usual

foldrejt.com 04/05/2019

Kur fillon Ramazani në 2019? - Fol Drejt

Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit!

foldrejt.com Gëzimi i besimtarëve muslimanë lidhet ngushtë me shikimin e Hënës së re, që simbolizon edhe fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit. Edhepse hëna e re nuk duket gjatë natës së parë, shumë sosht hedhin shikimin lartë për t’u munduar për ta parë Hënën e re, shkruan AJ, përc...

foldrejt.com 17/04/2019

Djegia e objekteve më të rëndësishme kulturore mbi kontinentin plak - Fol Drejt

foldrejt.com Nuk është e rallë kur ndërtesa me rëndësi jetike për një vend pushtohet nga flakët dhe shkatërrohet – shpesh nga pakujdesia, por ndonjëherë edhe e paramenduar. Në vijim foldrejt.com ju sjell disa ndërtesa të rëndësishme nëpër Europë që u shkatërruan ose dëmtuan si pasojë e ...

foldrejt.com 05/03/2019

Korrigjimi i kufijve mes Shqipërisë dhe Serbisë në 1920 - si humbi Shqipëria 50 mijë banorë duke fituar një fshat me 14 shtëpi - Fol Drejt

Mbase historia perseritet....apo jo?

foldrejt.com Fitim Dika Shqipëria shpalli pavarësinë në 28 nëntor 1912, kurse Kosova në 17 shkurt 2008. Pavarësisht shpalljes së pavarësisë, duhen disa vite derisa ajo të merr formë dhe të njihet ndërkombëtarisht duke u bërë anëtare në organizatat ndërkombëtare. Shqipëria u njoh de jure nj....

13/02/2019

#SHARE

Shtëpi për strehim ndaj familjarëve të viktimave...

Në shenjë solidarizimi për këtë tragjedi të madhe të aksidentit të së mërkurës ku humbën jetën sëpaku 14 persona, shume humanistë kanë shprehur gatishmërinë t'ju vijnë në ndihmë familjarëve të viktimave duke hapur shtëpitë për strehim. Njëri sosh është Sulejman Sulejmani
që mund të kontaktohet përmes numrave
tel nr. +389 70434252,
Viber: +389 72 72 87 87

Ose edhe dy persona tjerë duke klikuar fotot e mëposhtme.
#shperndajeni

07/02/2019

FolDrejt.com

470 mije ndjekes ne rrjetet sociale dhe sqaron secilen detyre qe e keni ne provim ose mature.....👇

05/11/2018

FolDrejt.com

Paga e te gjithe mesuesve neper bote - Luksemburgu dhe Zvicra me rreth 8000 euro ne muaj, Maqedonia me rreth 400 euro ne muaj........

ja pse arsimimi ne Maqedoni nuk mund te funksionoje siç duhet!

foldrejt.com 02/11/2018

Pasardhësit e Merkelit: Dy konservatorë dhe një besnike e Merkelit - Lajmet e fundit - FolDrejt

foldrejt.com   Pas dorëheqjes së kancelares Angela Merkel, nga kandidimi për postin e udhëheqjes së partisë CDU, janë shfaqur tre kandidatë potencialë: Friedrich Merz, Jens Spahn dhe Annegret Kramp-Karrenbauer. Dy të parët njihen si konservatorë, kurse e treta njihet si besnike e politikave të Merk...

foldrejt.com 29/10/2018

Fjalimi historik i Merkelit: Nuk kam lindur si kancelare, le të fillojë kapitulli i ri | Lajmet e fundit - FolDrejt

foldrejt.com Fjalimi historik i Merkelit: Nuk kam lindur si kancelare, le të fillojë kapitulli i ri Tetor 29, 2018 Share Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp Linkedin ReddIt Email Print Telegram Kancelarja gjermane Angela Merkel (64, CDU) është tërhequr nga kandidimi për shefe e CDU dhe nuk do marr....

[03/30/15]   Te nderuar studente dhe nxenes,

Ne kuader te provimeve nga lenda e Matematikes ne fakultete dhe Mature Shteterore, ju mundesojme qe nepermjet kurseve te arrini njohuri me te larta te matematikes dhe t'ua lehtesojme provimet nga kjo lende.
Oret e matematikes mbahen nga profesori i matematikes, Fitim Dika, qe ka marre medaljen e argjente ne rang republike.

Te gjithe studentet dhe nxenesit e interesuar, mund te kontaktojne ne 078 241 544.

[03/23/15]   Kurse matematike për Nxënes dhe Studentë te Shkupit. Të interesuarit mund të kontaktojnë në këtë numër telefoni: 078-241-544

[01/11/14]   Te nderuar nxenes, studente dhe prinder,

Shkolla e Matematikes eshte nje opsion i mire per te gjithe ju. Ne kete shkolle, do kete grupe me max 7 nxenes dhe ku secilit do i kushtohet nje rendesi e vecante.
Per te gjithe nxenesit nga shkollat fillore dhe te mesme, cmimi mujor do jete 10 euro / per 6 ore ne muaj.
Per studentet e degeve ekonomi, drejtesi(statistike), pedagogji, kursi do kushtoje 150 den/ per nje ore, ndersa per deget e fizikes, kimise, gjeodizise, cmimi do behet sipas materialit qe ju duhet te mesoni.

Per me shume informacione, kontaktoni ne nje nga numrat e poshte shenuar ose me email:
Ilirjan Fetahu (070 325 680), Fitim Dika (078 241 544)
[email protected]

01/03/2013

Kurse dhe trajnime's cover photo

Location

Category

Telephone

Address


Dibra
1250
Other Education in Dibra (show all)
Grupi Rinor Islam Diber Grupi Rinor Islam Diber
Dibra

Motoja e Grupit Rinor Islam - Diber "Vepra me e dashur tek Allahu eshte te jete e pakte, por te jete e vazhdueshme"