Master-Центар за странски јазици - Делчево

Master-Центар за странски јазици - Делчево

Comments

📧
🏘
🍊🍇🍐🍎🍌🍒
Официјални спозори на фотонатпреварот се:
Master-Центар за странски јазици - Делчево и Foto COBI - Фото ЦОБИ
Happy Birthday Filip , may all your wishes come true :)
УШТЕ 2 ДЕНА ЗА НАГРАДНАТА ИГРА !!!
- 50% попуст на еден од курсевите во МАСТЕР :)

НАЈНОВО во нашиот град!!!
Нов центар за странски јазици.
-Бидете во чекор со модерното време.
-Семејн

Operating as usual

26/09/2023

Европски ден на јазиците!
26ти Септември
🇬🇧🇪🇦🇮🇹🇲🇫🇲🇰🇹🇷🇳🇴🇦🇹

10/09/2023

Уште денеска и уште неколку слободни места да бидете меѓу најдобрите !
Не ја пропуштајте новата јубилејна 10-та сезона на МАСТЕР ! Започнуваме наскоро !
Ве сака МАСТЕР 😊

08/09/2023

Уште неколку слободни места!
Уште 2 дена уписи за СИТЕ !
ПРИКЛУЧЕТЕ НИ СЕ! Ваш МАСТЕР 😊

08/09/2023

Честит празник 🇲🇰🇲🇰🇲🇰

03/09/2023

Уписите се во полн ек! Ве очекуваме во нашето царство на знаењето 😊

01/09/2023

Драги наши, УПИСИТЕ ЗАПОЧНАА !
Интересот за изучување на јазици е огромен. 😊
Ви Благодариме на довербата!
Ваш МАСТЕР 🙂

31/08/2023

⚠️ до 10.09.2023

24/08/2023

Детали дознавате наскоро.. Ваш МАСТЕР ❤

29/06/2023
26/06/2023

Уште 3 дена попуст за сите!!!

21/06/2023

10 години "Децата пред се" !
Ваш МАСТЕР ❤

21/06/2023

❗️-10% ПОПУСТ❗️
*за следната учебна година
ОД 19 ДО 29 ЈУНИ
🟢 аплицирање во порака на нашата Facebook страна
- Име и презиме
- Возраст (одделение)
- Телефон за контакт
⚠️ Местата се ограничени❕️
✔️Инвестирајте во иднината на вашето дете!
✔️Докажан тим професори!
✔️10 години бренд

🇬🇧 MASTER🇬🇧

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 14/06/2023

(End of school activities post) Dearest students, we wish you an amazing summer filled with joy, laughter and a lot of fun and adventure . See you all again in September for a brand new start ❤️💙

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 09/06/2023

Presentations of important segments, culture, customs and traditions of countries by 5th grade students 🇮🇹 🇲🇰 🇲🇫 🇷🇺

01/06/2023

✨️ Happy Children's Day! ✨️

16/04/2023

Среќен Велигден!
Христос Воскресе-Навистина Воскресе! 🥚✨️

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 22/03/2023

💦 World Water Day 💦

Water is life!

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 08/03/2023

Happy Women's Day 🌹💐🌷🌺🥀🌹⚘

08/03/2023

⚘🌹🌷😊

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 21/02/2023

The country I want to visit...
🇬🇧 🇯🇵 🇲🇫 🇧🇪 🇮🇹
Group: Click on 2 / VI grade
Teacher: Nenad

14/02/2023

Happy Valentine's Day ❤
Love is all we need!
❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 24/01/2023

Blindfold game
💃🏀🧸My Toys! 🚂🚙🛩

23/01/2023

Драги наши другарчиња,
Среќно и успешно второ полугодие 😊
Од денеска продолжуваме со редовна настава.
Се гледаме,
МАСТЕР 🩵

05/01/2023

🎄Најмили наши МАСТЕРИ🎆🎅🎄🎁
Од срце Ви посакуваме СРЕЌНА НОВА 2023 ГОДИНА!
🎅🎉🥳 И оваа година бидете секогаш насмеани, ведри и со крената глава, а пред се живи и здрави исполнети со многу љубов, радост и среќа 😊🎉🎅🎄🎅🎆 Ве сака МАСТЕР ✨😘

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 30/12/2022

Новогодишни изработки и активности 🎄🎁☃️🎉🎆🎈 Среќни и весели празници од нашето големо Мастер семејство

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 20/12/2022

✨️ Christmas spirit 🎄

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 01/04/2022

April Fools' Day in Master 🤡

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 01/04/2022

🎭 Getting creative 🎭

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 01/04/2022

Среќни деца-среќен свет.
🦹‍♀️👸April Fool's Day 👸🧚‍♂️

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 22/03/2022

Present Simple Tense
(negative form)
Presentation

MASTER

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 22/03/2022

NO WATER. NO LIFE.
NO BLUE. NO GREEN.
💦World Water Day 💦
March 22nd, 2022
MASTER

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 15/03/2022

Група: 5 години Pre-Junior A
Рана едукација и подготовка преку графомоторни вежби за правилно совладување и ефективно спознавање на елементите за пишување.
MASTER

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 11/03/2022

🙋‍♂️Face & Body parts 👱

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 09/03/2022

Celebrating Mother's day 🌹🌺🌷⚘💐

Photos from Master-Центар за странски јазици - Делчево's post 08/03/2022

Handmade with love ❤
🌷Happy International Women's Day 🌹

Want your school to be the top-listed School/college in Delcevo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Website

Address


Никола Јонков/Вапцаров
Delcevo
2320

Opening Hours

Monday 12:00 - 21:15
Tuesday 12:00 - 20:00
Wednesday 12:00 - 20:00
Thursday 12:00 - 20:00
Friday 12:00 - 20:00
Other Delcevo schools & colleges (show all)
Avto Skola ACIKO Avto Skola ACIKO
Булевар Македонија бб
Delcevo, 2320

Авто школа Ацико има 20 годишно искуство во обука на кан

Seminarski,Diplomski Seminarski,Diplomski
M. M. Brico
Delcevo, 2320

Seminarski,Diplomski