03/09/2022
Привіт, Я Віка, мені 27 років і моєму карапузу вже понад рік. (Якщо хтось ризикне сказати, що я виглядаю старшим чи поганим - я за себе не ручаюся 😅 привіт, тік ток)))
Те про що я тут говорю - не вигадки пришелепкуватої матусі, а міжнародний підхід до виховання дітей - природне материнство (ПМ/ЕМ)
Полягає, як видно з назви, у максимальній природності, розумінні дитини, зміцнення з нею зв'язку та задоволення всіх потреб, поки вона не зможе сама. Без додаткових пристроїв, інших людей та непотрібних покупок
Саме завдяки ПМ я хочу ще дітей і знаю, що впораюся.
Найбільш природньо. У всьому. Для більшості тез навіть не потрібно знань і підтверджень - потрібна логіка та спроба поставити себе на місце дитини, щоб ще краще зрозуміти її і як їй буде
Цей підхід заснований на досвіді тисяч мам, не беруся стверджувати число, але жодна мама по всьому світу, яка спробувала – не зійшла з цього шляху
Тому що саме у ключі природного виховання діти стають спокійними, задоволеними та самостійними. Вони стають чуйними та розуміючими, добрими та готовими допомогти, тому що з самого дитинства сповнені любові та впевненості
Тому що всі їхні потреби задоволені, етапи розвитку пройдені і далі можна ще більше вивчати світ замість того, щоб затикати в собі дірки, за допомогою інших людей, предметів чи покупок.
Цей підхід заснований на відомому факті – все йде з дитинства. І чим більше копаєш - тим більше помічаєш, як дрібниці в дитинстві переслідують вже дорослу людину все її життя
Отже, ось, мої розповіді засновані не лише на моєму досвіді. Хоча ніколи я не рекомендуватиму те, що не спробувала сама, і все ж таки - кожен цей крок пройдений вже величезною кількістю мам, які не можуть натішитися наскільки приємним стає материнство.
Так, у мене лише одна дитина. Дуже класна, спокійна і самостійна дитина. Мені не просто пощастило з ним. Я дуже багато працювала і працюю над собою, щоб він був таким ❤️
Ви зможете також 🙌