25/11/2019
Цих вихідних, 30 листопада 2019 року, о 11.00 в приміщенні кафе Black Cafe (Арт-Завод Платформа, м. Лісова) відбудеться лекція від Їжаки по маркуванню та інформуванню споживачів, згідно нового законодавства.
Лектор - людина, яка безпосередньо була долучена до написання цього закону, тому усі нюанси розуміє на даний момент найкраще саме вона :)
Для кого це:
виробників, які продають свій продукт в мережі та повинні дотримуватись норм маркуванню на продукті;
продавців, через мережу Інтернет, які фактом купівлі-продажу "підписують" умовний договір з покупцем та ЗОБОВ'ЯЗАНІ його повідомити про усі нюанси продукту;
будь-якої організації, яка продає запакований продукт кінцевому споживачу.
Нагадаю, що за недотримання правил маркування передбачений штраф у розмірі 120 000 грн!
Вартість лекції ж - 400 грн.
ДумайТЕ. РахуйТЕ :)
https://www.facebook.com/events/2475663915804268
20/11/2019
Презентація НАССР з нашої лекції 16-17 листопада
Презентація НАССР.pdf
28/10/2019
Якщо ти скажеш, що у тебе на виробництві немає загроз - то ти або не до кінця розумієш, що робиш, або надто оптимістичний.
Реєстрація на семінар "Безпека на харчовому виробництві + НАССР" тримає і вже чимало людей оплатила на нього участь.
Приходь і ти, приводь свого керівника виробництва і персонал, адже ти можеш бути супер совістний і розуміючий, але зовсім не факт, що усі твої працівники мають такий самий рівень усвідомлення!!!
PS1. Семінар буде відбувати в магазині Good Wine на Мечникова 9
PS2. На семінарі будуть присутні не тільки виробники, але і представники основних рітейлерів країни. Безпека потрібна усім
Деталі і реєстрація - https://www.facebook.com/events/403749023649546
24/10/2019
Про хороші речі варто говорити і не один раз.
Так от - 16-17 листопада буде відуватися семінар про НАССР на вашому виробництві і про хімічні додатки у продукти, що ви виробляєте.
Деталі ось тут - https://www.facebook.com/events/403749023649546/
Чи варто йти якщо у тебе свій фуд бізнес?
варто, якщо ти любиш своїх покупців і дбаєш про їх здоров'я
обов'язково, якщо є питання по хімічних додатках і задачі, які ними можна вирішити
нагально, якщо ти наче написав НАССР для виробництва, а твої працівники і гадки не мають, що це і для чого
Важливо - ви можете приходити зі своїми працівниками і керівниками виробництв
03/10/2019
Привіт!
Мене звати Тарас Парандій і я засновник "Димне м'ясо від Тараса". Ми продаємо наші копченості в Goodwine, Silpo, Winetime, Auchan, Metro, Novus та інших.
Моя компанія, як і ваша, постійно зустрічається з питаннями, щодо безпечності продуктів харчування, які ми виготовляємо, однак у відкритому доступі надто мало інформації і вона суперечить одна-одній.
Хтось пише, що нітрити це добре, хтось їх боїться, хтось про них навіть не знає. І так з кожним імовірним додатком в харчовий продукт.
Задача семінару - проговорити усі неоднозначні питання, що пов'язані з безпекою продуктів, які ми виготовляємо.
Лектори семінару - представники лабораторії гігієни харчування ДУ імені Морзеєва, рекоменовані спеціалісти по НАССР від людей, які писали цей самий закон по НАССР в Україні.
Семінар на 2 дні(субота і неділя):
- 1 день для власників і технологів (добавки в їжу - які хороші, а які погані, безпека на харчовому виробництві, загрози та способи уникнення)
- 2 день для власників і вашого персоналу (НАССР та його принципи, гігієна на виробництві, процедури необхідні для виконання - усе те, про що ви мали поговорити з персоналом, але не зробили :) )
Для чого це взагалі виробнику?:
- пояснять добрі чи погані нітрити, нітрати, фосфати, глютамати та інші добавки і чому;
- як і що використовувати для подовження термінів і не нашкодити продукту (хімічні, фізичні, механічні);
- де і чому може статись лихо в процесах;
- пояснять вам і вашому персоналу навіщо таки той НАССР, як працювати на критичних точках прописаних у ньому, як же правильно мити руки і як часто :).
Реєстраційна форма - https://forms.gle/16ncR3fvHUNoQvcy7
Вартість семінару буде оголошена, після того, як погодяться гонорари викладачів.
ЇЖАКИ: Семінар по безпеці в їжі та хімічних додатках. 16-17 листопада 2019
На місяць листопад я запланував організувати семінар на 2 дні(субота і неділя): - 1 день для власників і технологів (добавки в їжу - які хороші, а які погані, безпека на ...
19/10/2017
Сьогодні нас чекає чергове заняття на Осінній курс "Їжаки", старт 14.10.17. В ході курсу ми ділитимемося з вами досвідом, корисностями та історіями успіху наших виробників 😉
А хто не встиг на осінній потік - запрошуємо сюди: http://yizha-ky.com.ua/
У березні плануємо наступний.
14/10/2017
Сьогодні розпочинається наш тримісячний курс для виробників продуктів харчування.
Ми підготували 22 заняття, які дадуть нашим студентам знання з різних сфер.
Розуміння ринку та аудиторій, маркетинг, управляння, налагодження процесів виробництва, як увійти до великих ритейлів. Буде все. І навіть трохи більше.
Стартуємо вже об 11:00.
Бізнес-курс №1 для виробників їжі
3 місяці практичних занять з лідерами бізнесу для малих виробників. Фокус на систематизації процесів, збільшенні продажів та вашого прибутку
13/10/2017
Зробити найкрутіший бренд морозива в столиці, відкрити власне спеціалізоване кафе, пережити перший рік та “не сезон”, зробити сотні помилок та знайти тисячу нових можливостей. Це про нашого спікера Вячеслав Шестаковский, який розповість на які граблі він вже наступив до вас, як їх обійти та поділиться своїм досвідом.
Розбираємо кейс Умка - Кафе з морозивом вже скоро на Осінній курс "Їжаки", старт 14.10.17.
А успішний бізнес виробника їжі починається тут: http://yizha-ky.com.ua/
12/10/2017
Як швидко ви знаходите потрібну людину у вашу команду? Наскільки якісних людей ви залучаєте? А ті люди, які вже працюють у вас, справді найкращі? А було у вас коли-небудь відчуття, що не ви керуєте командою, а вона вами, і ви усі разом стоїте на місці? Команда - це найголовніше, і це біль.
Саме тому у нас є заняття з чудовим бізнес-консультантом Tala Stetsenko, яка навчає наших виробників, як залучати найкращих людей; як виявляти токсичних працівників, які тягнуть вас униз; як мотивувати команду і обраховувати показники ефективності.
Усім сильну команду!
Усім на курс Їжаки: http://yizha-ky.com.ua/
11/10/2017
До початку курсу залишилось лише три дні!
А далі три місяці навчання, чотири великі модулі, корисні знання та повне перезавантаженням мозку.
Виробники, це чудова можливість зробити ривок уперед.
Встигніть забрати останні місця на курс:
http://yizha-ky.com.ua/?utm_source=3