Viktoria English Teacher

Viktoria English Teacher

Share

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Viktoria English Teacher, Language school, Kyiv.

09/10/2025

А яке тобі слово найскладніше вимовляти? 🤔 Пиши в коментарях⬇️⬇️⬇️ #англійськаонлай #англійськалегко #вчианглійську #вчианглійськуонлайн #саморозвиток #англійськакиїв

06/10/2025

✅ Arrive in ❓ Arrive at ❓ Arrive to ❌
Який прийменник правильно використовувати з дієсловом arrive? 🤔
📍 Arrive in — коли говоримо про міста або країни:
➡️ They arrived in Ukraine.
➡️ She arrived in London yesterday.
🏢 Arrive at — коли говоримо про конкретне місце або будівлю (аеропорт, станція, офіс, готель, магазин, кінотеатр тощо):
➡️ He arrived at the airport.
➡️ We arrived at the cinema.
❌ Arrive to — не вживається з місцями!
🚫 They arrived to the airport. — помилка!
✅ Правильно: They arrived at the airport.
⚠️ Виняток (рідкісний):
«Arrive to» може з’явитися, якщо після нього йде інфінітив (дієслово з «to»), а не місце:
➡️ He arrived to help us. – Він прибув, щоб допомогти нам.
(Тут «to» — частина інфінітива «to help», а не прийменник місця.)
📌 Пам’ятай:
Arrive in = країни, міста
Arrive at = конкретні місця
«Arrive to [place]» — ніколи! #вчимоанглійську #англійськалегко #англійськаонлайн

10/07/2024

За 7 років роботи викладачем відслідковую паралель є мотивація= є результат.І навпаки чим нижче мотивація тим складніше вчителю довести учня до результату.
Але в перший місяць навчання майже кожен учень замотивований,є бажання навчатися і дійти до С1😊але через деякий час мотивація помітно зменшується…
Умовно учнів можна поділити на дві категорії:
🥇учні,яким подобається сам предмет і які отримують задоволення від процесу вивчення мови💪
🥈учні, які активно включаються в процес, тільки коли над ними умовно «висить якась проблема» чи то страх отримати погану оцінку за контрольну , чи то страх перед складанням іспиту😔
Зазвичай в цей період учні вмотивовані , відвідують уроки, виконують домашнє завдання …
Але коли проблема зникає, з нею зникає і бажання вивчати англійську.
Як в цій ситуації вчитель може підвищити мотивацію учня?🧐
📌скласти план навчання на базі інтересів учня
📌показати учню, що англійська мова це не тільки про Present Simple,а на уроках англійської мови можна знайомитися з культурами різних країн,вивчати біографію улюблених акторів,співаків, розбирати лексику з улюблених серіалів
📌комунікація з однолітками ( при форматі групових занять) Середовище однодумців сприяє мотивації учня, хтось тут знаходить собі друзів, учні обмінюються думками, цінним досвідом …. Учень проходить через страх говоріння , вчиться висловлювати та відстоювати свою думку перед однолітками 💪
📌якщо є супротив з боку учня, на якийсь час необхідно спростити процес навчання-давати мінімальне д.з 📚скоротити тривалість занять до 45 хв, вчити нову граматику через інтерактивні завдання.
Всі ці кроки покажуть учню, що англійська це не нудно, довго та складно,предмет вже не буде асоціюватися з чимось Не приємним, на далі вчитель зможе збільшити обсяг та складність завдань.
І звичайно ж робота має проводитись і поза класом вдома 🏅
Якщо учень має відповідь на питання «Навіщо мені англійська і як вона допоможе мені в майбутньому житті? Це вже половина роботи🏅 В більшості випадків такі учні плідно навчаються і розуміють, що вони також несуть відповідальність за свій результат,а не тільки викладач ☀️

10/07/2024

Досі тема домашнього завдання є болючою для багатьох батьків та учнів 📚
Постійно чую запитання,скільки в середньому учень має витрачати на його виконання? Чи оk,коли допомагають батьки?
Що робити,коли учень відмовляється виконувати домашнє завдання ...
Чи може взагалі дитині краще не задавати д.з ,якщо і так велике навантаження у школі ?🧐

Ефективне навчання-це насамперед правильно складена система оцінювання. Домашнє завдання є невід’ємною частиною оцінювання - і дає розуміння викладачу наскільки учень вдало засвоїв тему і може відтворити вивчене на уроці без допомоги вчителя.
Також у вивчені мови -важливим аспектом є повторення⏳
При вивчені нових слів,phrasal verbs,collocations чим більше разів учень повторить матеріал,тим краще він його запам’ятає🚀
Тому повторення нових слів,виразів має обов’язково бути включеним у д.з

Чи мають батьки допомагати учню у виконанні домашнього завдання?
Я не підтримую цю ідею. Задача вчителя-зробити навчання для учня максимально зрозумілим,після чого учень може самостійно відтворити всі завдання вдома.
Якщо ж учню з уроку в урок складно, він не може впоратись без допомоги батьків,це сигнал ,що щось йде не за планом.
Можливо вчитель не зрозуміло пояснює,не враховує темп учня, першочергово був не правильно підібраний рівень- занадто складний...

Що робити,якщо учень відмовляється робити домашнє завдання?
Насамперед,провести роботу та донести важливість виконання д.з для прогресу учня🏆
З учнями молодших класів гарно діє система бонусів ⭐️
Коли за виконання д.з учень отримує нагороду,яку згодом може конвертувати наприклад в 10 хв гри в кінці уроку,тиждень без д.з...
З учнями старших класів скорочуємо об’єм завдань або переходимо на інтерактивний формат домашнього завдання в формі гри.
Такий формат мотивує учнів та вже не асоціюється з нудним та довгим сидінням за книжкою,а сприймається як щось нове,цікаве та те,що не потребує багато часу. І як бонус -завдання онлайн можна виконувати з будь якого місця🚀

14/09/2023

Мабуть кожен, хто починав вивчати англійську задавався питанням, як вчити нові слова так, щоб їх запам'ятовувати?
Почнемо з того, what type of learner are you?😊
Візуал, аудіал чи кінестет?😼
Якщо ви візуал оточуйте себе малюнками, картками або наклейте на всі предмети стікери з новими словами.
Якщо ж ви аудіал, вам легше вчити нові слова слухаючи та промовляючи їх. При вивченні слів, промовляйте їх в голос, слухайте аудіо, підкасти...
Якщо ви сприймаєте інформацію за допомогою емоцій та відчуттів,працюйте з асоціаціями.Які асоціації викликає саме це слово?
Або спогади?
Скільки слів вчити на день?
Я б радила в середньому 3-5,і не зовсім нових, а які ви вже зустрічали раніше, але все одно не пам'ятаєте значення.
Тепер, як краще записувати слова?
Ви можете записувати слова у зошит або створювати картки в Quizlet. У Quizlet ви можете додати зображення,pronunciation.
Зручність цього додатка-де б ви не були, чи то в дорозі чи у парку, ви можете повторювати нові слова в режимі онлайн.
Як краще записувати нові слова?
Ось ви вчите нове слово confident.
Як не треба писати:
Confident-впевнений
Як треба писати 😊
Confident (adjective) /ˈkɒn.fɪ.dənt/ certain about your abilities,plans,future.
Be a bit more confident in yourself!
Synonyms -certain,sure
Як бачите в першому прикладі ми пишемо англійське слово абсолютно без контексту, ще й з перекладом на українську.
Ми не зазначаємо, що це за частина мови, а в англійській одне слово може бути і іменником, дієсловом, прикметником...
В другому реченні ми вказали частину мови, дали контекст,pronunciation,поставили наголос ,вказали синоніми ( по бажанню)Написали вже і preposition який ставиться після adj confident-confident in yourself .
Чому це так важливо?
Тому що в контексті ви розумієте слово, а не зазубрюєте його. Розуміння в контексті допомагає на майбутнє вам читати книжки, дивитись серіали без перекладання word by word.Звісно ви будете зустрічати багато нових слів, але ви будете розуміти їх значення із контексту речення, фрази...

12/09/2023

Мотивація у навчанні
Чому часом її бракує?
Сьогодні ви можете знайти безліч безкоштовних додатків,підручників,матеріалів для вивчення англійської мови самостійно.
Але чи так легко вивчити мову самому?
Скажу відразу про себе,для мене це було дуже складно.Коли я тільки почала викладати дітям,мій рівень англійської був десь на рівні B1,щоб підвищити його я спробувала майже всі безкоштовні ресурси,намагалася займатися кожного дня без пропусків,навіть вставала о 6.00 кожного дня 🙈
Але мого ентузіазму вистачило на десь 3 місяці.На моє глибоке переконання людині потрібна людина.Тому свої заняття я продовжила з викладачем.
Вивчення англійської насправді можна порівняти зі спортом.Спочатку ви "горите",готові займатися кожного дня,але з часом ваш ентузіазм вщухає.А причиною тому є lack of motivation😼 тому більша половина студентів не доходить до своєї першочергової цілі,а здаються на півшляху.
На мій погляд найбільш,що демотивує учня є відсутність результату.
Ви вкладаєте гроші,оточуєте себе фільмами,піснями,підкастами в оригиналі і думаєте ось 2-3 місяці і заговорю як нейтів,але по закінченню отримуєте далеко не той результат. Чому так може бути?
1. Ставити реальні цілі- з A2 до B2 за півроку це нереальна ціль,на опанування одного рівня виділяйте мінімум 4-5 місяців.
Доречі, коли ви початківець,засвоєння нового матеріалу приносить більш відчутні результати,ніж на вищих.

2.Не пропускати заняття,я розумію всі ми люди,у кожного купа справ,але саме у англійській дуже важливо систематично займатися.Так вже влаштований наш мозок,якщо ми пропускаємо заняття,не повторюємо пройдений матеріал,ми його просто забуваємо.Не оцінюйте результат з одного заняття,беріть у комплексі,наприклад чого ви досягнули за місяць?

3.Робіть домашнє завдання,немає часу,узгодьте з викладачем,давати д.з на 15 хв наприклад.
Чому це працює? Ви ще раз повторюєте пройдений матеріал,значить більш вирогідно що ви його краще запам'ятаєте.Для вчителя,це своєрідний каталізатор відслідковування вашого прогресу.Є домашка-зрозуміло,немає домашки-як вчителю знати чи засвоїли ви тему ?

4.Не забуватись про еффект плато,особливо на вищих рівнях,наприклад з B2 до С1 ви довго можете взагалі не відчувати результату,тому що тут ви вже не відчуваєте того прогресу що був на початку.Не здавайтеся,йдіть вперед,з часом все вирівняється.

10/09/2023

Сьогодні найпопулярнішим методом при вивченні англійської мови є комунікативний підхід. Давайте розбиратися, в чому саме він полягає і чому такий популярний 😎
Якщо запитати будь якого студента ,скільки ти вивчаєш англійську?
Майже кожен, в кого вона була у школі з першого класу, скаже 10-11 років. Тільки вдумайтесь,10 років вивчати мову і в більшості випадків досягнути рівня A2🤔 Чому? Тому що нам її роз'яснювали, перекладали кожне нове слово на українську і давали заучувати тексти на пам'ять ,знову ж таки з перекладом на рідну мову. Ми вчили граматичні конструкції ,той же Present Simple окремо без контексту. В кращому випадку, використовували ,щоб розказати про свої справи на кожен день. Ми вчилися по граматико-перекладному методу. Але головне ми не вчилися говорити 🤨 А це найскладніший навик, який потребує багато практики.
Тепер подивимося на Communicative Approach. На заняттях ви спілкуєтесь тільки англійською, навіть якщо ви навчаєтесь з україномовним викладачем і вам щось не зрозуміло, викладач пояснює все англійською. Насправді, тут багато залежить від майстерності викладача, наскільки він може доступно і зрозуміло на мові яку ви вивчаєте доносити правила, значення нових слів.
Але навіть коли викладач вам щось пояснює або ви комунікуєте з одногрупниками, ви розвиваєте свої Listening Skills.В кожного своя вимова, акцент...Шлях до вільного говоріння лежить через гарно розвинені Listening Skills,чим легше вам розуміти співрозмовника, тим легше ви виражаєте свої думки.
Ви не заводите словник з англо-українським перекладом, а вчите слова в контексті або ж знову з англомовним поясненням.
Ви не читаєте тексти щоб попрактикуватись в pronunciation ,а тренуєте comprehension,розуміння прочитаного.
Ви робите багато вправ на тренування того ж наприклад Present Simple під керівництвом вчителя, але обов'язково закінчуєте заняття спілкуванням з використанням цього часу. Таким чином ви розвиваєте свої speaking skills.

Підсумовуючи, на мій погляд саме на заняттях побудованих за комунікативної методикою, ви точно заговорите англійською вже на першому ж занятті 🙂

05/09/2023

Індивідуально чи у групі ?
Чомусь серед студентів поширена думка, що індивідуальні заняття мають високу ефективність ,в той час як групові ні.
Давайте розбиратися чи насправді це так?🤔
Індивідуальні заняття
Тут головний учень, на кожному уроці враховується саме ваш темп засвоєння нової інформації, ми йдемо в такому темпі, в якому вам комфортно, можемо провести декілька занять на відпрацювання, наприклад Present Perfect,якщо в цьому є необхідність. При плануванні занять враховуються ваші інтереси, цілі навчання та на базі них будується навчальна програма.
Ви комунікуєте тет-а-тет з викладачем на уроці, тому викладач звертає увагу на всі ваші помилки, та за необхідністю виправляє їх.
Вагомою перевагою індивів є можливість обрати зручний час саме для вас,що не можливо при групових заняттях🤨

Коли ви навчаєтесь в групі, ви йдете за темпом групи. Якщо тема не зрозуміла, наздоганяєте її самостійно.
Але у вас значно збільшується коло спілкування, ви вже не одні з викладачем, а з студентами вашого рівня.
Насправді, коли у групі 3,4 студента у викладача більше можливостей організувати engaging lessons ,тому що робота в парі завжди цікавіша ніж самостійна.
Мотивація 🏅
Групове заняття це свого роду конкурентоспроможне середовище, де головним інструментом є ваші комунікативні навички англійської мови.Я вважаю,що це середовище являється гарним місцем мотивації -мати більший словниковий запас,краще висловлювати свою думку,ви позбуваєтесь страху говорити англійською перед людьми,робити помилки,доносити свою думку.
Оскільки всі люди різні, кожен використовує різну лексику, тому можна вчитись один у одного під час обговорень.
Розуміння мови на слух
Чим краще ви розумієте усну мову, тим краще ви нею володієте. У групі студенти мають різну вимову, темп спілкування, то ж навчаючись у групі, ви активно розвиваєте Listening Skills🏅
Який формат кращий, завжди залишається за студентом, взагалі ідеальний варіант -компанувати ці два формати 🤔

Want your school to be the top-listed School/college in Kyiv?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Website

Address


Kyiv