Arya Sanat

Directions Website Contact the school

Arya Sanat İnegöl'ün İlk ve Tek Sanat Okulu

Enstrüman eğitimi veren akademi bölümü ve Müzik aletleri satışı sunan mağaza bölümü olmak üzere iki alanda hizmet veren bir kurumuz.
*Alanında uzman eğitim fakültesi mezunu hocalar.
*Branşlara özel ayrı sınıflar.
*Sertifika programl

⚜️Arya Sanat’la Kazananlar!⚜️🏅Bu yılda Gelenek bozulmadı, yetenek sınavına hazırladığımız tüm öğrencilerimiz istedikleri...
01/10/2026

⚜️Arya Sanat’la Kazananlar!⚜️

🏅Bu yılda Gelenek bozulmadı, yetenek sınavına hazırladığımız tüm öğrencilerimiz istedikleri okulları kazandılar!

🏆 Tam 9 yıldır hazırladığımız öğrencilerin tamamı istedikleri okulları kazandılar.

‼️ Başarı Tesadüf Değildir! İşinizi şansa bırakmayın.

📣Yeni Dönem kurs kayıtlarımız başladı.

☎️ 0224 711 02 01
🏫 Osmaniye mah. Öznur sk. No:9 İnegöl Avm yanı

26/09/2026

Sizde bateri çalarken şekilden şekle girer misiniz? Yoksa siz normal misiniz ? 😅🎵

Biraz kulis biraz sahne arkası çokça heyecan ✌🏼 “Arya Sanat ayrıcalıktır.” ✨
15/06/2026

Biraz kulis biraz sahne arkası çokça heyecan ✌🏼

“Arya Sanat ayrıcalıktır.” ✨

14/06/2026

7. Üyesi baterist mi çıktı ? 🤩

hypers
hypers music
manifest

Müziğin sadece notalardan ibaret olmadığını gösteren bir kare… 🎸✨
12/06/2026

Müziğin sadece notalardan ibaret olmadığını gösteren bir kare… 🎸✨

04/06/2026

“Arya Sanat’lı olmak ayrıcalıktır.”

İnegöl’ün Sanat Okulunda yaz dönemi kayıtları başladı. Detaylı bilgi için okulumuzu ziyaret edebilirsiniz. 🎹🎨🥁🎻🎸🎤 inegölgitardersi

22/05/2026

İnegöl’ün müzik okulunda derslerin 3 yaştan itibaren başladığını biliyor muydunuz ? 😍

16/05/2026

Eller üzer, sanat iyileştirir. 🤣



dans

16/05/2026

Bu muhteşem geceye hazır mısınız? 💫
🪩🎹💃🎻🕺🎸🎤🥁
Arya Sanat Okulu müzik bölümü öğrencilerinin birbirinden güzel eserleri ile kulaklarınızın pasını sileceği,
dans bölümü öğrencilerimizin performansları ile doyulmaz bir şölen yaşatacağı Yıl Sonu Gösterilerimiz 07 Haziran günü 2 gösteri şeklinde 5. Mevsim kültür sanat merkezinde gerçekleşecektir.

🎫 Biletler Arya Sanat okulu ve Arya Müzik te.
🗓️ Tarih: 07 HAZİRAN 2026 Pazar
⏰ Saat:
📌 1. Gösteri 13:00
📌 2. Gösteri 19:00
🏛️ 5. Mevsim Kültür Sanat Merkezi İnegöl

inegölkonser

Address

Osmaniye Mahallesi Öznur Sokak No:9
Inegol
16400

Opening Hours

Tuesday 10:00 - 20:30
Wednesday 10:00 - 20:30
Thursday 10:00 - 20:30
Friday 10:00 - 20:30
Saturday 09:00 - 20:30
Sunday 09:00 - 20:30

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Arya Sanat posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The School

Send a message to Arya Sanat:

Shortcuts

Share

Category