12/09/2018
Aj tento rok sme v plnom nasadení pomôcť vám a vašim deťom! Tešíme sa na vás!
Predstavujeme Vám naše popoludňajšie vzdelávacie centrum SOFIA, v ktorom Vám poskytneme to najlepšie v oblasti vzdelávania. Tešíme sa na Vás!
Sme prvé vzdelávacie centrum v Bratislave, ktoré svoje kurzy flexibilne prispôsobí Vašim potrebám. V SOFII sa môžete zlepšovať v tom, v čom potrebujete a my sa postaráme o to, aby Vás štúdiom sprevádzal ten najkvalitnejší lektor. Okrem toho Vám ponúkame aj stále kurzy, v ktorých môžete pracovať s lektorom individuálne, v skupine alebo vo Vami vytvorenom tíme spolužiakov, kamarátov...
12/09/2018
Aj tento rok sme v plnom nasadení pomôcť vám a vašim deťom! Tešíme sa na vás!
27/01/2018
V Bratislave povolené ďalšie osemročné gymnázium.
Ministerstvo vnútra ustúpilo: V druhom cirkevnom gymnáziu otvoria primu Ministerstvo robí prvé ústupky! Od septembra sa zredukujú desiatky tried 8-ročných gymnázií na celom Slovensku.
29/08/2017
Leto sa chýli ku koncu a my opäť otvárame kurzy pre všetkých, ktorí sa chystajú na osemročné gymnázia, stredné školy, maturovať, pre tých, ktorí sa chcú v niečom zlepšiť alebo porebujú akúkoľvek pomoc v škole. Tešíme sa, že už teraz je VÁS toľko a prejavujtete nám Vašu dôveru :) Píšte a volajte :)
Zápis do kurzov na budúci školský rok spustený. Tešíme sa na vás. :)
Dobrý deň, do nášho vzdelávacieho centra hľadáme lektorku/ lektora matematiky. Ak máš pozitívny prístup k deťom, si tvorivá/ý a hlavne trpezlivá/ý, je to miesto pre teba. Ide o skupinku piatakov, ktorí sa pripravujú na osemročné gymnáziu. Veľkou výhodou je aspoň čiastočný prehľad o učive.
Dnes mali nasi piataci a deviataci prijimacie skusky...mysleli sme na nich intenzivne :) Uvidime, ako to zvladli :)
06/04/2016
Naši deviataci dnes "monitorovali". Zvládli by ste to? :)
Deviataci majú za sebou testovanie. Vyskúšajte si ich testy aj vy Deviataci píšu celoštátne testy už 11 rokov.
18/02/2016
Dnes sa s nami učí aj Rebeka :)
11/02/2016
Trošku sme súťažili :)
21/01/2016
... učíme sa s úsmevom 💕📖📚
11/01/2016
S radostou do noveho roka :) Nasi chlapci na kurze...prave teraz...aj prestavka musi byt :)
| Monday | 14:30 - 18:30 |
| Tuesday | 14:30 - 18:30 |
| Wednesday | 14:30 - 18:30 |
| Thursday | 14:30 - 18:30 |
| Friday | 14:30 - 18:30 |