Umetniška gimnazija Svšgugl

Umetniška gimnazija Svšgugl

Comments

Dragi dijaki, prav lepo vabljeni na koncertni performans De facto (pojdi s seboj) by Leja Jurišić, Milko Lazar in Petra Veber to sredo in četrtek, 6. in 7.11.2019 ob 20h v Cankarjev dom, Linhartova dvorana. Leja https://www.facebook.com/events/508003746695955/?event_time_id=508003753362621
Spodaj je link do glasbe zadnjih štirih plesnih produkcij. Skladbe lahko tudi prenesete.
Še enkrat hvala gostiteljem v gostoljubnosti in nastopih! Veselimo se ponovnega vstopa, pozdrav iz Zagreba! ❤️
Hello SVSGL...! Our European premiere of EUROPEANA - LA MÊLÉE project occurred last night, Saturday April 7th with 15 of your pupils in Montpellier, France. It was fantastic, the Théâtre d'O was full and the audience was amazed, chilled and thankful! By the way, we are going to play in your school theater on May 4th and 5th, did you know? YOU'D BETTER WATCH OUT: WE'RE COMING! https://www.facebook.com/LAMELEEEUROPE/
Fotografije: Jana Jocif
Fotografije: Jana Jocif

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana: plesna smer - modul sodobni ples dramsko - gledališka smer smer gledališče in film

Royal Opera House

homework

🌟 Principal of The Royal Ballet Yasmine Naghdi demonstrates her kitchen countertop barre workout!

Keep an eye on our page for more insights into how our dancers are keeping fit during this challenging period

Pred-premiera ’20: SPREGLEDANO TELO, 11.3.2020

3. H / 1. skupina: Lana Baltič, Eva Batagelj Pinterič, Tanita Čamdžić, Lara Drnovšček Krivec,
Maja Hojs, Neža Jelinčič, Lina Kadunc, Maja Lenič, Katja Pintar, Tinkara Plos, Ana Sučević, Laura Svetina
------------------------------
3. H / 2. skupina: Doroteja Gorjan, Maja Hlebš, Ana Levačič, Ana Jerneja Lukančič, Elena Nikolovska, Beti Polanec, Lara Stankovič Sušec, Dina Šarac, Petra Trapečar, Sara Vilić, Laura Volmajer, Ema Zevnik
------------------------------
4. H: Noemi Bak, Eva Berginc, Nastja Felkar, Maša Grce, Neža Kokalj, Neža Koprivnik, Rebeka Kunilo, Nika Kurnik, Dominika Novak, Kany Michel Obenga, Tea Podboj Breznik, Burja Podlesnik, Evelina Pristovšek, Kristina Stubelj, Tara Ukmar, Neja Veternik, Maja Vidic

Umetniško in mentorsko vodstvo:
Sinja Ožbolt / 3. letnik, Andreja Podrzavnik / 3. letnik, Maja Delak / 4. letnik, Urška Vohar / 4. letnik Mentorstva: Nina Fajdiga, Leon Marič / Dramaturško svetovanje: Andreja Kopač, Maja Delak Gledališki list: Andreja Kopač / Glasba: Matjaž Predanič / Kostumografija: Urška Recer Oblikovanje svetlobe: Aljaž Zaletel / Tehnično vodstvo: Marko Levičnik / Snemanje in dokumentiranje: dijaki GIF, mentor: Darko Sinko / Fotografija: Nada Žgank / Oblikovanje tiskovin: Tanja Radež
Zahvala: Petri Vignjevič Kovjanić, Klavdiji Jerebič / Produkcija: SVŠGUGL, ravnatelj Alojz Pluško

3. H / 1. skupina: Lana Baltič, Eva Batagelj Pinterič, Tanita Čamdžić, Lara Drnovšček Krivec,
Maja Hojs, Neža Jelinčič, Lina Kadunc, Maja Lenič, Katja Pintar, Tinkara Plos, Ana Sučević, Laura Svetina
------------------------------
3. H / 2. skupina: Doroteja Gorjan, Maja Hlebš, Ana Levačič, Ana Jerneja Lukančič, Elena Nikolovska, Beti Polanec, Lara Stankovič Sušec, Dina Šarac, Petra Trapečar, Sara Vilić, Laura Volmajer, Ema Zevnik
------------------------------
4. H: Noemi Bak, Eva Berginc, Nastja Felkar, Maša Grce, Neža Kokalj, Neža Koprivnik, Rebeka Kunilo, Nika Kurnik, Dominika Novak, Kany Michel Obenga, Tea Podboj Breznik, Burja Podlesnik, Evelina Pristovšek, Kristina Stubelj, Tara Ukmar, Neja Veternik, Maja Vidic

Umetniško in mentorsko vodstvo:
Sinja Ožbolt / 3. letnik, Andreja Podrzavnik / 3. letnik, Maja Delak / 4. letnik, Urška Vohar / 4. letnik Mentorstva: Nina Fajdiga, Leon Marič / Dramaturško svetovanje: Andreja Kopač, Maja Delak Gledališki list: Andreja Kopač / Glasba: Matjaž Predanič / Kostumografija: Urška Recer Oblikovanje svetlobe: Aljaž Zaletel / Tehnično vodstvo: Marko Levičnik / Snemanje in dokumentiranje: dijaki GIF, mentor: Darko Sinko / Fotografija: Nada Žgank / Oblikovanje tiskovin: Tanja Radež
Zahvala: Petri Vignjevič Kovjanić, Klavdiji Jerebič / Produkcija: SVŠGUGL, ravnatelj Alojz Pluško

Plesni aktiv SVŠGUGL (+tehnična pomoč) vas pozdravlja - uspešni sestanek na daljavo(!!!) je za nami!
:-)
Coronafication - we shall overcome!

Plesna produkcija Spregledano telo – 3h, 4h, vaja, SVŠGUGL

Pred-premiera'20: Spregledano telo

plesna produkcija dijakinj in dijaka 3. in 4. letnika umetniške gimnazije, smer sodobni ples, SVGUGL
fotografije iz vaje, 8.3.2020
foto: @Nada Žgank

plesna produkcija dijakinj in dijaka 3. in 4. letnika umetniške gimnazije, smer sodobni ples, SVGUGL
fotografije iz vaje, 8.3.2020
foto: @Nada Žgank

V soboto, 7.3., so na 28. državnem tekmovanju mladih plesnih ustvarjalcev OPUS 1 – PLESNA MINIATURA 2020 v CK Španski borci v Ljubljani sodelovale dijakinje Neža Kokalj (4.h) s solo miniaturo "TRENUTEK" (mentorica: Maja Delak), Neja Veternik (4.h) s solo miniaturo "BOLERO" (mentorica: Andreja Kopač), Eva Batagelj Pinterič, Lana Baltič z duetom -.-./../-:-/./.-..// (mentorica: Sinja Ožbolt).

Dosegle so odlične rezultate: Neja Veternik je dosegla srebrno priznanje, Neža Kokalj zlato priznanje in Eva Batagelj Pinterič & Lana Baltič zlato priznanje.

ČESTITAMO!

[email protected] Simončič

Prijava na preizkus posebne nadarjenosti za UMG - smer sodobni ples:
https://www.svsgugl.si/okroznica/prijava-in-preizkus-plesne-nadarjenosti/

svsgugl.si

Informativni dnevi 2020 – za obiskovalce – Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana

Jutri in pojutrišnjem lahko na informativnih dnevih povprašate, izveste in doživite vse o programih SVŠGUGL: predšolska vzgoja, gimnazija in umetniška gimnazija (smeri sodobni ples ter gledališče in film). Mi smo pripravljeni in vas pričakujemo!

svsgugl.si

Tena Štivičić: TRI ZIME, uprizoritev 4.F letnika SVŠGUGL

Mentorsko vodstvo: Andrej Jus
Zvočna podlaga: Neža Dvorščak, Nina Smolej, Vesna Nika Trdin / Kostumografija: Katarina Škaper
Oblikovanje svetlobe: Špela Škulj / Tehnično vodstvo: Marko Levičnik
Igrajo: Agnes Cankar, Neža Dvorščak, Blaž Frank, Maša Korošec, Žan Kos, Luka Kotnik, Mija Kramar, Maja Kunaver,
Ronja Matijevec Jerman, Tina Pavlič, Laetitia Rebecca Pohl, Patricija Sekelj, Tinkara Starin, Anuša Strle, Lila Žervanov

Mentorsko vodstvo: Andrej Jus
Zvočna podlaga: Neža Dvorščak, Nina Smolej, Vesna Nika Trdin / Kostumografija: Katarina Škaper
Oblikovanje svetlobe: Špela Škulj / Tehnično vodstvo: Marko Levičnik
Igrajo: Agnes Cankar, Neža Dvorščak, Blaž Frank, Maša Korošec, Žan Kos, Luka Kotnik, Mija Kramar, Maja Kunaver,
Ronja Matijevec Jerman, Tina Pavlič, Laetitia Rebecca Pohl, Patricija Sekelj, Tinkara Starin, Anuša Strle, Lila Žervanov

Gledališka uprizoritev Tri sestre – nastopa 13 dijakov 4g pod vodstvom B. Krajnc Avdič, SVŠGUGL, jan.2020, foto nada žgank

Gledališka uprizoritev TRI SESTRE/dijaki 4g

Mentorsko vodstvo in odrski prostor: Barbara Krajnc Avdić
Igrajo: David Hribar, Jernej Jocif, Kalina Kranjec, Karin Kristan, Julia Novak, Megi Oblak,
Saša Simčič Tišler, Maruša Sirc, Gea Stošicki, Andraž Zalokar
Poje: Rahela Rus
Klavir: Pia Primc

Odrski govor: Barbara Žefran
Glasbeni izbor in mentorstvo: Alenka Bobek (mentor za klavir: Marko Ogrin)
Vizualna podoba in odrski rekviziti: Petra Županič
Režija video projekcije: Iza Mlakar (mentorstvo: Ana Čigon)
Gledališki list in dramaturško svetovanje: Andreja Kopač
Kostumografija: Nataša Recer
Oblikovanje svetlobe: Grega Mohorčič
Oblikovanje zvoka: Matjaž Predanič
Tehnično vodstvo: Marko Levičnik
Plesni in gledališki center SVŠGUGL, jan. 2020

Mentorsko vodstvo in odrski prostor: Barbara Krajnc Avdić
Igrajo: David Hribar, Jernej Jocif, Kalina Kranjec, Karin Kristan, Julia Novak, Megi Oblak,
Saša Simčič Tišler, Maruša Sirc, Gea Stošicki, Andraž Zalokar
Poje: Rahela Rus
Klavir: Pia Primc

Odrski govor: Barbara Žefran
Glasbeni izbor in mentorstvo: Alenka Bobek (mentor za klavir: Marko Ogrin)
Vizualna podoba in odrski rekviziti: Petra Županič
Režija video projekcije: Iza Mlakar (mentorstvo: Ana Čigon)
Gledališki list in dramaturško svetovanje: Andreja Kopač
Kostumografija: Nataša Recer
Oblikovanje svetlobe: Grega Mohorčič
Oblikovanje zvoka: Matjaž Predanič
Tehnično vodstvo: Marko Levičnik
Plesni in gledališki center SVŠGUGL, jan. 2020

UMG - sodobni ples na Dunaju, TANZ QUARTIER, delavnica Alessandro Sciarroni in 1.-4. letnik. 💖

svsgugl.si

Dnevni odprtih vrat za učence 9. razredov (UMG) – Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana

Novo leto je tu, kmalu se bo potrebno odločiti kam po osnovni šoli. V januarju ima SVŠGUGL - UMG dneve odprtih vrat za smeri sodobni ples ter gledališče in film. Lepo vabljeni, da se nam pridružite na dnevu pouka.
https://www.svsgugl.si/okroznica/dnevni-odprtih-vrat-za-ucence-9-razredov/

svsgugl.si Okrožnice » Dnevni odprtih vrat za učence 9. razredov (UMG) 09.12.2019   Učenci 9. razredov, dijaki in učitelji vas vabimo, da en dan pouka preživite v naši družbi in tako bolje spoznate smeri Umetniške gimnazije GLEDALIŠČE IN FILM ter SODOBNI PLES.   DNEVI ODPRTIH VRAT v mesecu januarj...

Mlade oči

Prireditev ob 70-/30-/20- letnici SVŠGUGL
"Mlade oči vidijo svet, ki ga ni"
Mlade oči (Jure, Robežnik, Dušan Velkavrh, Matjaž Predanič) - Izvajajo: Manca Fekonja, Nina Slavec, Inštrumentalni sestav, Dekliški zbor SVŠGUGL, Šolski bend ter dijakinje in dijaki 2.b, 2.c, 2.g, 3.f, 3.h, 4.h
Mentorice in mentorji: Alneka Bobek, Maja Delak, Mojca Dimec, Katja Iršič Virant, Marko Korošec, Matjaž Predanič

Love yourself

Prireditev ob 70-/30-/20- letnici SVŠGUGL
"Mlade oči vidijo svet, ki ga ni"
Love yourself (Benny Blanco, Ed Sheeran, Justin Bieber) - Šolski bend in dijakinje 3. in 4. letnika smeri sodobni ples

Czardas

Prireditev ob 70-/30-/20- letnici SVŠGUGL
"Mlade oči vidijo svet, ki ga ni"
Czardas (Vittorio Monti) - Inštrumentalni sestav in dijakinje 3. in 4. letnika smeri sodobni ples

Mlade oči vidijo svet, ki ga ni.
Prireditev ob 70-/30-/20- letnici SVŠGUGL, 5.11.2019

SVŠGUGL 70/30/20

Mlade oči vidijo svet, ki ga ni.
Prireditev ob 70-/30-/20- letnici SVŠGUGL, 8.11.2019

SVŠGUGL 70/30/20

Mlade oči vidijo svet, ki ga ni.
Prireditev ob 70-/30-/20- letnici SVŠGUGL, 5.11.2019

“Mlade oči vidijo svet, ki ga ni” nastopajoči na proslavi ob 70/30/20 letnici SVŠGUGL

Izvedba Mladih oči na proslavi ob 70/30/20 letnici SVŠGUGL

"Mlade oči vidijo svet, ki ga ni."
5.11. ob 17h - Plesni in gledališki center, Umetniška gimnazija Svšgugl
prireditev ob 70/30/20 letnici Srednje vzgojiteljske šole, gimnazije in umetniške gimnazije Ljubljana!

Umetniška gimnazija Svšgugl's cover photo

Čestitke, draga Mojca Dimec! Radi te imamo!

//DRŽAVNE NAGRADE NA PODROČJU ŠOLSTVA 2019//

Nocoj je bilo slavnostno v Grand Hotel Union, saj smo podelili najvišje državne nagrade na področju šolstva. Nagrade sta podelila minister Jernej Pikalo in predsednica odbora za podeljevanje nagrad Ljubica Marjanovič Umek. Slavnostni govornik letošnje podelitve je bil predsednik Vlada Republike Slovenije g. Marjan Šarec.

V svojem nagovoru je predsednik vlade med drugim dejal, da je današnji dogodek namenjen zahvali pedagoškim delavcem, ki so posvetili svoje življenje plemenitemu cilju. »Cilju, kako mlado generacijo pripraviti na življenje in kako jim pokazati, da je znanje vrednota.«

Odbor za podeljevanje nagrad Republike Slovenije na področju šolstva je določil, da se letos podeli 11 nagrad, 6 nagrad za izjemne dosežke in 5 nagrad za življenjsko delo, kar je najvišje možno število nagrad.

In kdo so letošnji nagrajenci? Nagrade so prejeli: Društvo Bravo za izjemne dosežke na področju otrok s posebnimi potrebami, Katja Gruber, Osnovna šola Nazarje, za izjemne dosežke na področju glasbenega šolstva, Branka Kovaček, Vrtec Ivančna Gorica, za izjemne dosežke na področju predšolske vzgoje, Nina Jelen, OŠ Ivana Skvarče Zagorje ob Savi, za izjemne dosežke na področju osnovnega šolstva, Maja Ahačič, Podružnična šola Podljubelj, za življenjsko delo na področju osnovnega šolstva, Marjana Kolenko, Osnovna šola Lava /Primary school Lava, za življenjsko delo na področju osnovnega šolstva, Mojca Dimec, Umetniška gimnazija Svšgugl, za izjemne dosežke na področju srednjega šolstva, mag. Lidija Golc, Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo, za življenjsko delo na področju srednjega šolstva, dr. Igor Saksida, Pedagoška fakulteta Ljubljana / Faculty of Education Ljubljana, za izjemne dosežke na področju visokega šolstva, dr. Boris Aberšek, Fakulteta za naravoslovje in matematiko Maribor, za življenjsko delo na področju visokega šolstva in dr. Bojan Dekleva, Pedagoška fakulteta Ljubljana / Faculty of Education Ljubljana, za življenjsko delo na področju visokega šolstva.

Obrazložitve nagrad smo objavili na naši spletni strani https://www.gov.si/novice/2019-10-03-podelili-smo-najvisje-nagrade-na-podrocju-solstva-za-leto-2019/

Vsem nagrajenkam in nagrajencem poklon in iskrene čestitke! 👏🏆👩‍🏫👨‍🏫

mladi-upi.si

Mladi upi zahvaljujoč izjemnemu talentu, jekleni volji in trdemu delu žanjejo zavidanja vredne uspehe

Razpis Mladi upi: https://www.mladi-upi.si/clanek/mladi-upi-zahvaljujoc-izjemneu-talentu-jekleni-volji-in-trdemu-delu-zanjejo-zavidanja-vredne-uspehe.html/

mladi-upi.si Nadarjeni športniki, parašportniki, umetniki in znanstveniki, ki so postali Mladi upi leta 2018, so pravi navdih za vse generacije. Z izjemnim talentom, trdim delom in številnimi uspehi doma in v tujini so pridobili vašo naklonjenost in priznanje strokovne komisije, ki jih je izbrala za prejemni...

delavnice za produkcije - UMG smer sodobni ples

ljubljana.si

Razpisujemo štipendije za nadarjene dijake in študente

Razpis za štipendije odprt do 4.10.:
https://www.ljubljana.si/sl/aktualno/razpisujemo-stipendije-za-nadarjene-dijake-in-studente/

ljubljana.si Na naši spletni strani smo objavili razpis štipendij za nadarjene dijake in študente v šolskem oziroma študijskem letu 2019/20. Rok za prijavo za dijake je 5. september, za študente pa 4. oktober 2019.

youtube.com

Dnevnik z Macguffinom, 2019, SVŠGUGL

Poletje je cas za izdelavo trailerjev, potem jih lahko gledamo, obcudujemo in se tako v dveh mesecih pripravimo, da spet komaj cakamo na prvi solski dan. 😜 Je tako?!!
https://youtu.be/ugNwSVlpc5I

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana, smer gledališče in film in dramsko-gledališka smer Dnevnik z MacGuffinom *MacGuffin j...

[07/03/19]   res, pocitniceeee.
vase profs
😁

[06/24/19]   POČITNICEEEEEEEEE!

kriterij.si

Prostor - z dodatkom prostora B in avditorija | Kriterij

Neža Kokalj (3.h) si je ogledala predstavo Tri verzije prostora v Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana in za Kriterij o njej zapisala razmislek: http://www.kriterij.si/node/86
💐🤩 - ponosni SVŠGUGL, Umetniška gimnazija - sodobni ples

kriterij.si Tina Valentan, Maja Kalafatić, Nina Pertot Weis, Polona Maher, Barbara Novakovič: Tri verzije prostora Neža Kokalj 3. letnik SVŠGUGL, smer sodobni ples ← Pojdi nazaj Prostor – z dodatkom prostora B in avditorija Predstava Tri verzije prostora, ki so jo ustvarile Maja Kalafatić, Nina Pertot ...

Prikaz '19: Čevlji, jezero in še kaj

Prikaz '19: Čevlji, jezero in še kaj
Nastop 1. in 2. letnika Umetniške gimnazije SVŠGUGL, smer: sodobni ples (6. in 7. 6. 2019)

Prikaz '19: Čevlji, jezero in še kaj
Nastop 1. in 2. letnika Umetniške gimnazije SVŠGUGL, smer: sodobni ples (6. in 7. 6. 2019)

Večer solov, 23.5.2019

Večer solov, SVŠGUGL, 23.5.2019

TJAŠA AVBREHT: 13

Mentorstvo: Nina Fajdiga in Sinja Ožbolt
Oblikovanje luči: Urška Vohar
Oblikovanje zvoka: Matjaž Predanič
foto © nada žgank

Fotke niso ravno profesionalne, ampak se pa vidi, da je bilo fantastično. In to je pomembno. Drugič pa naročit fotografinjo!

Po izjemno informativnem in bogatem večeru z Odsjek plesa/ Dance Department - ADU, Zagreb in danes z Goldbergove Variacije Jurija Konjarja po Stevu Paxtonu, ob 18h seveda ne zamudite, ker boste sicer ponavljali jeseni, še Kralj UBU - produkcija smeri gledališče in film (1.f in 1.g). Kaj naj rečemo - festival plesa in gledališča naslednje leto!!!! Jeseni zbiramo prijave v krožek - FESTIVAL ZA NAS! prijave v inboks (programiranje festivala, organizacija, pogovori, delavnice...). Ne bi bilo slabo, kajne?

Kralj Ubu (po motivih A Jarryja), ždrek od ždreka, v sredo, 12. junija, ob 18.00, v izvedbi 1. F in 1. G, opic mladoletnih.

[06/10/19]   Vabimo vas na ogled naslednjih predstav in dogodkov v Plesni in gledališki center SVŠGUGL:
- 11.6. ob 19.00 - predstava zagrebške Akademije za ples - Gostovanje ADU-Zagreb - Aleksandra Janeva Imfeld: Tanka linija, sledi predstavitev in pogovor o študiju plesa
- 12.6. ob 11.00 - predstava in pogovor - Goldbergove Variacije Jurija Konjarja po Stevu Paxtonu
- 12. 6. ob 18.00 - Kralj UBU - predstava dijakinj in dijakov 1. letnika umetniške gimnazije SVŠGUGL - smer gledališče in film)
- 13.6. ob 18.00 - koncert bendov (nastop dijakinj in dijakov 2.f in 2.g SVŠGUGL - smer gledališče in film)
- med 17. in 21.6. - predstave za otroke (pod mentorskim vodstvom pripravile dijakinje in dijaki SVŠGUGL - smer predšolska vzgoja)

Prikaz '19: Čevlji, jezero in še kaj
Nastop 1. in 2. letnika Umetniške gimnazije SVŠGUGL, smer: sodobni ples (6. in 7. 6. 2019)
foto: Nada Žgank

SVŠGUGL

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana (SVŠGUGL) www.svsgugl.si

Want your school to be the top-listed School/college in Ljubljana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Delavnica - Dunaj - Alessandro Sciarroni
Mlade oči
Love yourself
Czardas
Tok misli (4h)
Tok misli (3h)
Fikus je v hotelu za rože
dnevnik z macguffinom (2. in 3. letnik) - finale
fikus sam ponoci

Location

Category

Telephone

Address


Kardeljeva Ploščad 28a
Ljubljana
1000

Opening Hours

Monday 08:00 - 15:00
Tuesday 08:00 - 15:00
Wednesday 08:00 - 15:00
Thursday 08:00 - 15:00
Friday 08:00 - 15:00
Other High Schools in Ljubljana (show all)
ŠC PET Ljubljana, Srednja šola ŠC PET Ljubljana, Srednja šola
Celjska Ulica 16
Ljubljana, 1000

ŠC PET Ljubljana, Srednja šola ima dva štiriletna izobraževalna programa: ekonomski tehnik in tehnik elektronskih komunikacij. Več informacij www.scpet.si

Odbor za šolsko teraso gimnazija Jožeta Plečnika Odbor za šolsko teraso gimnazija Jožeta Plečnika
Šubičeva Ulica 1
Ljubljana, 1000

Skrbimo za eno izmed najlepših lokacij v centru Ljubljane, spremljajte nas in bodite obveščeni o naših dogodkih!

Gimnazija Ledina, Ljubljana Gimnazija Ledina, Ljubljana
Resljeva Cesta 12
Ljubljana, 1000

Srednja ekonomska šola Ljubljana Roška Srednja ekonomska šola Ljubljana Roška
Roška Cesta 2
Ljubljana, 1000

Na Roški vas naučimo kako uspeti - uporabna podjetniška znanja. Omogočamo vam brezplačno prakso v tujino in obilico zabavnih, športnih taborov.

SUAŠ Ljubljana (uradna stran) SUAŠ Ljubljana (uradna stran)
Zdravstvena Pot 10
Ljubljana, 1000

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA LJUBLJANA

Halo Inštrukcije Halo Inštrukcije
Na Vašem Domu
Ljubljana, 1000

Inštrukcije matematike za osnovne in srednje šole na vašem domu v Ljubljani.

Gimnazija Moste Gimnazija Moste
Zaloška Cesta 49
Ljubljana, 1000

Gimnazija Moste je splošna gimnazija, ki s kakovostnim izobraževanjem v ustvarjalnem in spodbudnem okolju omogoča razvoj dijakov v celovite osebnosti.

Gimnazija Poljane, Ljubljana, Slovenija (Slovenia) Gimnazija Poljane, Ljubljana, Slovenija (Slovenia)
Strossmayerjeva Ulica 1
Ljubljana, 1000

Gimnazija Poljane je splosna in klasicna gimnazija v Ljubljani. Gimnazija Poljane is state secondary grammar School for students aged between 15 to 19.

Gimnazija Vič Gimnazija Vič
Tržaška Cesta 72
Ljubljana, 1000

Uradna stran Gimnazije Vič na Facebooku. | Official Gimnazija Vič page. Splošna vprašanja naslovite na [email protected]

Srednja trgovska šola Ljubljana Srednja trgovska šola Ljubljana
Poljanska Cesta 28 A
Ljubljana, 1000

Dijaška skupnost Gimnazije Bežigrad Dijaška skupnost Gimnazije Bežigrad
Peričeva Ul. 4
Ljubljana

Uradna stran Dijaške skupnosti Gimnazije Bežigrad.