26/08/2024
Avgust se počasi poslavlja, počasi se bo pričelo poslavljati tudi poletje. Upamo, da ste preživeli prijetne, brezskrbne počitniške dni in se, kar se le da, uspeli opolnomočiti in pripraviti na nova doživetja porojevajoče se jeseni.
Verjamem, da tudi v vas še “vibrira” spomin na nepozaben glasbeni večer, ki smo ga doživeli odeti v toplino druženja “odprtih src in Matere Narave”.
Namen, ki nas je združil je bila ONA, ena in EDINA, Nessi Gomes, ki je po svojem že drugem obisku v Sloveniji, napovedala tudi tretjega. 🙏🏻
Nekateri izmed Vas ste skupaj z nami doživeli tudi mogočnost in magičnost “medicine Glasu”, ki je DOSTOPNA VSAKOMUR in DOPRINAŠA v vsej svoji vseobsežnosti.
HVALA VSEM in VSAKEMU POSEBEJ za odprtost in soustvarjanje. 🙏🏻
Predvsem in najprej pa HVALA tebi draga Nessi, za ČAS, ki je vsakomur izmed nas dragoceno odmerjen.
Koncerti niso le tvoja “služba”, so tvoje POSLANSTVO in NAČIN ŽIVLJENJA, kar v svoji preprostosti Zavedanja tudi “odsevaš”.
HVALA za tvoj Glas “surove iskrenosti”, ki jo v luči Resnice nesebično prelivaš skozi svoje pesmi.
Imeti Glas je Zavedanje in tvoj Glas je “DARILO in ORODJE TRANSFORMACIJE” vsem nam! To poslanstvo ŽIVIŠ in DELIŠ s čutnostjo in predanostjo.
HVALA tudi za vse v “zaodrju” naših nepozabnih dni. 🩵
Hvala tudi tvojemu možu in hčerki za predanost in podporo na poti tvojega delovanja med nami. Lino, HVALA ZA VSO POMOČ in PODPORO PRI ORGANIZACIJI. S tvojo nesebično podporo smo slednje lahko izpeljali v Luči Namena. 🙏🏻
Nato se s HVALEŽNOSTJO in PONOSOM obračam k vama, draga Jennifer Rae in Klemen Nagode! Vajine poti “imajo GLAS”, zato pogumno stopajta na “vajin oder” in predano prepevajta o “izkušnji Življenja”. Vsak izmed vaju je kot platno, igrivih, a raznolikih barv. Neskončno se veselim vsake “zvočne razstave”, ki jo b***a skreirala.
HVALA obema in vsakemu posebej za vajin čas in pripravljenost! 🙏🏻
Ljuba nam Hiša Lisjak, Aleksandra, Vesna, Mirko in celotna ekipa sodelujočih - HVALA, ne le za gostoljubje, srčnost in pripravljenost, ki nam jo vedno znova izkažete, ampak tudi za vašo osebno naravnanost, složnost in predanost delu, ki ga opravljate! Tudi VI IMATE GLAS, ki naj se sliši ne le v deveto vas, ampak še dlje! V teh dneh ste bili “naša družina” in res smo se počutili “kot doma”. Radi vas imamo in se vidimo ZNOVA!!! 🙏🏻
Velik in GLAS-en hvala tudi vama, naš nenadomestljiv Samo Ivačič (Zavod Glas) in Katarina Ženko, ki sta z vsem spoštovanjem, predvsem pa znanjem, sleherni “zvok in glas” več kot izjemno “prenesla” med nas. Ujela sta magičnost “GLAS-bovanja” ter jo odela v subtilna razmerja slišnosti, ki so se nevsiljivo, a globoko prelivala skozi sleherno celico naših teles!
Hvala vama za nepozabno ozvočeno zvočno kuliso! 🙏🏻
Velik HVALA tudi vama, Tea Leban in Patricia Bacali, da ni bil le zvok, ampak tudi “SLIKA, kot se šika”! Tudi vajin GLAS se unikatno izraža skozi “ujete trenutke časa”, ki vedno znova obudijo “pesem spomina”! Kako čarobno! 🥰
HVALA IZ SRCA obema in vsaki posebej! 🙏🏻
HVALA tudi tebi draga Tina Rožman, za tvojo velikodušnost, potrpežljivost in požrtvovalnost, predvsem pa PREDANOST, ne le sodelavcem Voce Divine in Zavoda Glas, ampak tudi viziji in delovanju, ki jim sledimo! Hvala za vsak tvoj “SEVEDA” in “NI PROBLEMA, Z VESELJEM”, ki je neizmerno dragocen, VIDEN in SPOŠTOVAN!
Hvala, da si vedno z nami “ob pravem času”! 🙏🏻
HVALA pa je več kot premalo, da bi lahko izrazila MOJO OSEBNO HVALEŽNOST VSEM TESNIM SODELAVCEM VOCE DIVINE in ZAVODA GLAS!
Z vami “MOJE VIZIJE NAJBOLJ SKRITIH SANJ” sploh lahko OŽIVIJO in NE, nič ni “samo moje”, NAŠE JE!
Barbara Tomažič, Jasna Javornik, Jure Karlin in Rossana Val Vode, HVALA VSEM in VSAKEMU POSEBEJ, za trud in za POGUM, za VSE KAR STE in DAJETE, DAN za DNEM! Zaradi VAS, tudi jaz lahko živim svoj GLAS in vedno znova VZTRAJAM in DRZNO POSEGAM PO NOVIH! 🙏🏻
Nenadomestljivi ste in HVALA VAM, da “SANJE NAS in MNOGIH PREBUJAMO V RESNIČNOST”!
Hvala iz srca seveda tudi vsem poslovnim partnerjem in podpornikom, ki zaupate v nas in naše delo! Tudi zaradi vas smo lahko, KAR SMO! 🙏🏻
In nenazadnje HVALA VSEM VAM, dragi gostje! Za ZAUPANJE, za PRIPRAVLJENOST!
Z Vami in zaradi Vas, je VSE doseglo svoj Namen! 🙏🏻
Ker HVALA ni dovolj, bom rekla “V Najvišje dobro VSEH, iz Večnosti v Večnost”, dokler se znova ne snidemo!
HVALA! 🩵💜
Barbara Vodnik
Holistični atelje Voce divina