Ajda Puzin

Ajda Puzin

Share

Predajam znanje o tantri in tradicionalno ta**ra jogi✨

30/11/2025
23/11/2025

Tako enostavno pa tako resnično✨

21/11/2025

Kdo je boljši- ženske ali moški?

Če malo pregledamo zgodovino lahko ugotovimo, da so bile čez različna obdobja prisotne velike bitke med tema dvema energijama, spoloma oz. načinom delovanja.

V ozadju sta prisotni dve prepričanji. Najprej, da so ženske bolj sposobne in imajo boljše uvide kot moški, kasneje pa da so moški tisti, ki so edini dovolj sposobni, da odločajo o usodi žensk oz. nasploh države. Za tem pa je vedno prisotno tako ali drugačno zatiranje nasprotnega spola. Opazno je neravnovesje in neenakost med spoloma zaradi naših prepričanj o vrednosti manifestirane energije, ki se izraža skozi njiju.

Bitka med spoloma oz. med dvema manifestiranima energijama “zunaj nas” pravzaprav nakazuje na bitko med dvema energijama znotraj nas. V vsakem bitju namreč najdemo dva pola - ženskega in moškega. Yin in Yang. Shakti in Shivo. S tem ko en princip oz. energijo “zunaj nas” poveličujemo medtem ko drugo zaničujemo, to tudi počnemo z energijo znotraj nas. Torej zanikamo oz. zatiramo polovico sebe, svojega izraza in svojih prirojenih moči ter se vedno bolj oddaljujemo od svojega bistva.

Oba pola sta nujno potrebna in enako pomembna. Veste zakaj? Ena energija brez druge ne mora obstajati, ker sta zgolj polariziran izraz iste stvari. V globini ženske najdeš moškega in obratno.

Namesto tega, da se bojujemo, kdo je “boljši”, zakaj se ne bi prizadevali za to, da bi bili obe energiji videni kot enakovredni in enako potrebni. Nobena ni boljša in nobena slabša. Vsaka izmed energij- moška in ženska, + in - v našem bitju igrata svojo vlogo in nosita svoje potenciale. Ne gre za poveličevanje ene in zatiranje druge- gre za harmonično integracijo obeh v naše Bitje.

Ko dvoje postane eno. Šele ko bomo začeli ceniti in delati z obema energijama znotraj nas, se bo to tudi odražalo na kolektivni ravni kot večja harmonija med obema spoloma in posledično večja harmonija na svetu✨.

Photos from Ajda Puzin's post 16/11/2025

Kaj pa ti misliš? Zakaj izkušamo bivanje na zemlji? 🤔

Photos from Ajda Puzin's post 13/11/2025

🙃

09/11/2025

Your Heart seeks after God and therefore he has sought after you✨

07/11/2025

Misliš, da ljubezen pogojuje?

Photos from Ajda Puzin's post 02/11/2025

31/10/2025

“We are the body of Love” -Valentina Leo

Photos from Ajda Puzin's post 30/10/2025

🌬️ Urica za zdravje & zvočna kopel 💫

Vabljeni na sproščujoč večer, kjer bomo podprli meridian pljuč – center diha, žalosti in odpornosti.
Jesen je čas, ko se umirjamo in obračamo vase 🍂, a hkrati se lahko pojavijo težave, kot so: prehladi, kašelj,bronhitisi, astma,alergije utrujenost, žalost, občutek praznine.

S preprostimi tehnikami bomo krepili energijo pljuč in imunskega sistema, na koncu pa se prepustili zvočni kopeli – vibracijam, ki pomirjajo telo in duha. 🎶

📅 Kdaj: sreda, 5. 11., ob 18.00–20.00
📍 Kje: Zavod Sij, Mače 6, Preddvor
💫 Prispevek: priporočen prispevek 40 €
👩‍🦰 Izvajalki: Sonja Puzin in gostja presenečenja

Nekaj besed o gostji presenečenja:
Ambasadorka zvoka, nežno divja in divje nežna raziskovalka
ekstremov, osvetljuje pot Resnice. Skozi prvinske inštrumente nam prevaja zvoke narave in vesolja, s čimer prizemljuje svet neskončnih možnosti. Inštrumente je igrala z raznimi glasbeniki, s tibetanskimi menihi, ter mojstri/šamani v Sloveniji in tujini, gostili so jo tudi na Baliju. Njena prva avtorska zgoščenka nosi naslov “Sanje kristalnega srca”.

24/10/2025

“Ajda, pa kaj ti si uperjena proti cerkvi?”.

Ta stavek prišel do mene, ko sem dva tedna nazaj začela objavljati teme, ki so povezane s cerkvijo in Jezusom. Bila sem rahlo presenečena, saj namen mojih objav ni bil, da bi s prstom kazala in žugala cerkvi. Verjetno pa je bralka mojih objav začutila še delček jeze, ki jo nosim do cerkve kot institucije. Menim, da so nekatere vrednote, ki jih zagovarjajo izjemno lepa stvar ter da ljudem lahko pomagajo boljše živeti. Po mojem mnenju pa se malo zaplete, ko jih ljudje vzamemo kot pravila, ki nas držijo v kletki strahov, namesto da v njih izberemo tiste, ki hranijo naše Srce. Da smo dovolj razsodni, da slepo ne sledimo besedam in dejanjem nekoga, ki nanje pripne svoja negativna prepričanja, obsodbe in sovraštvo do drugih. Nekoga, ki nas vodi stran od resnice.

Če se ne strinjam z vsem za čim cerkev stoji še ne pomeni, da popolnoma zavračam tudi vse njene nauke. Na njih gledam le iz druge perspektive.

Kaj je zares namen mojih objav?👆🏻

Photos from Ajda Puzin's post 16/10/2025

Odgovor na vprašanje ali je Jezus živel ali ni lahko zelo hitro povežemo s krščansko vero in Cerkvijo, saj je utemeljena prav na njegovemu življenju. Tako mislimo, da če verjamemo v Jezusa, Boga, smo po definiciji kristjani in se strinjamo z nauki cerkve.

Sama se s tem ne strinjam. Po mojem mnenju je krščanstvo ustvarjena religija, ki je ni ustvaril Jezus.

“Kristus ni bil kristjan, Buda ni bil budist, Mohamed ni bil musliman. Te osebe so imele izkušnjo enotne, univerzalne zavesti ter so o njej govorile.”- Deepak Chopra.

Kakšno je pa tvoje mnenje? 🤔

Want your school to be the top-listed School/college in Ljubljana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Website

Address


Ljubljana
1000