01/04/2013
Acesta este colegul nostru Horia!!!
Ce parere aveti?
Blanshe
Clasa 6B=Pericol Public! In clasa 6B daca nu esti nebun...devi! Garantat! ;)
01/04/2013
Acesta este colegul nostru Horia!!!
Ce parere aveti?
Blanshe
27/03/2013
Eu sunt una dintre admine... o sa ma semnez Oana S.
27/03/2013
Si in cele din urama, aceasta sunt eu!!
P.S: Eram la un concurs de dans in Bucuresti!!
Blanshe
27/03/2013
Acesta este colegul nostru Horia!!!
Ce parere aveti?
Blanshe
Sall eu sunt o noua admina. Ma voi semna cu Blanshe
26/03/2013
clasa noastra
Salut! Eu sunt prima admina si ma voi semna aly.