05/06/2013
Inainte de meci , poza intre cele doua echipe .
12 C si Atat ! Deviza noastra e distractia !
05/06/2013
Inainte de meci , poza intre cele doua echipe .
05/06/2013
2 C ( Promotia 2012 ) - 12 C (Promotia 2013 ) 4-4 ( timp regulamentar ) , 7-7 d**a lovituri de departajare . Pentru fosta 12 C a marcat Cimpan , Papi (2) , Jurjac iar pentru fosta 12 C Brontz , Ciobris , Cimpan (autogol) si portarul Alin la ultima faza din foarfeca cu capul :))
Astazi cu incepere de la ora 12:30 ora Israelului ( am devenit foarte credinciosi d**a ce am terminat liceul ) va avea loc meciul intra Campionii la fotbal din anul 2012 ( adica noi ) si campionii de anul acesta , tot 12 C . Ne vedem la meci :*
Vor trece zile, luni si ani, vor trece toate`n goana`, dar niciodata` nu ne vom mai spune: "ne revedem la toamna`!" :(...
Fosta clasa 12 C profil Mate-Info cu ocazia ultimului sunt ce va avea loc maine la scoala Onisifot Ghibu , care ne-a oferit atatea momente frumoase din viata noastra de liceeni , va ureaza bafta la bac , felicitari pentru absolvire si sa nu uitati niciodata amintirile ce le-am avut impreuna :* P.S :
24/05/2013
Sorin mai tii minte:)))))) in orele de mate:))))I WANT TO BREAK FREE!!!
Queen - I Want To Break Free (Lyrics) Queen - I Want To Break Free with lyrics
Placinta in 12 C :))) Bala Cristy Paul Nicorut Floryn Pavel
:)) cls a 11-a . ora de Informatica . Suzana by Mogozilla
08/05/2013
Tiby , falling down
Are Dacin prieten si ce sa va zic faceau masina de spalat pe holl...love is in the air..