intalnire vineri 19 august ?
Promotia 1993-2001 Colegiul National George Cosbuc - Cluj Napoca
Propuneri, intlaniri, discutii, amintiri Clasa a 8-a A, Colegiul National George Cosbuc - Promotia 1993-2001
fratilor facem vre-o intalnire in august ? Pentru ca daca vreti sa o facem doar in septembrie, atunci nu voi putea ajunge, pentru ca voi fi in delegatie in Bucuresti - Sugestii ?
Deci people, azi suntem in 9 martie, Sambata asta ne intalnim sper.. NU ? Organizare... :)
28/02/2011
Pentru ca se potriveste foarte fain cu perioada in care suntem noi... la 10 ani de la absolvire (great song, fits perfectly)
vitamin C - graduation (friends forever) i love this song all the credit goes to vitamin c ! idid not make this video
28/02/2011
Si uite asa se lasa linistea prin zona :) mai asteptam poze, pareri, detalii despre colegi cu care ati mai luat legatura.
Dragi colegi eu o sa zic, ABSENT la intalnire daca se va face sambata asta, cle mai bine eu propun sa o facem in 12, pentru ca atunci voi putea, si probabil ca vom fi si mai multi.. sau daca vreti puteti sa faceti acum. si sa ne intalnim si atunci, cm vreti....
21/02/2011
Click here to claim your Sponsored Listing.
Location
Category
Telephone
Website
Address
Cluj-Napoca