10/10/2015
Amintiri😂
Ce sa zic... Noi suntem 8A. Clasa din 29 de prunci coordonati de minunatul diriginte Costin Dumitru. Spargem geamuri.Spalam fetele[iarna].. Etc.
Mai facem prostii gen: Ne batem[prieteneste vorbiind], Lipim litere pe panourile din Romana, Aruncam cu cornuri pe jos din clasa... pana ne pune directorul sa le curatam=)).. Pana acum noi suntem primii si singurii cu pagina de FB din scoala... toti ceilalti se vor lua d**a noi :P
10/10/2015
Amintiri😂
8A Lucian Blaga ... ce mai faceti?
Clasa a VIII-a A va ureaza sarbatori fericite!
La isto :
Profu: paula la tabla scrie toti anii pe care ii sti
Paula 101-102 primul razboi mondial
105-106 al doilea raboi monndial
La engl.
Profa: Laviniu, who is your fav singer?
Lavi : Nicolae Guta :)))
17/12/2011
Veche... pe coperta de mate al lui Raul
17/12/2011
Veche... pe coperta de mate al lui Raul
14/12/2011
Poza de grup(fetele)..aproape toate
14/12/2011
Domnul diriginte:d aka. Dirigu`
14/12/2011
Scoala cu Cls. I - VIII "Lucian Blaga",Baia Mare si-a facut pagina de Facebook!
Sustineti-ne si da-ti like!