02/09/2025
Drodzy Przyjaciele Mikrofonii wielkimi krokami zbliża się nasze 10-lecie. Kiedy to zleciało?!!!
Dokładnie w grudniu 2015 roku, tuż przed świętami padło pierwsze "TAK, zróbmy to razem..." jeszcze nie było wiadomo, jak będzie się nazywać to TAK.
(taki był nasz pierwszy post na fb)
18/07/2025
Nie było mocnych, by powstrzymać szczęście i piękno bijące z nich, dlatego zdjęcia wpadły tu 💚
Przyszły w nocy. Pamiątka z ostatnich nagrań Lalki.
są piękne 💚 Dziękujemy
11/07/2025
Elita.
I nie ma w tym ani pychy ani przesady.
Zapracowali na to 💚
09/07/2025
Na prośbę Nastki, druga wersja z rogami😉
Reżyseria i choreografia : Marcin Nowotny.
Aktorzy i tancerze: Grupa Mikrofonia
Scenariusz inspirowany historią Alicji po drugiej stronie lustra : Anuta
09/07/2025
Na dzień dobry, a może z powodu faktu, że już środa…🙈
Ponieważ wczoraj nagraliśmy już wszystkie dialogi do przedstawienia i mamy skończone układy taneczne, to dziś wpada kilka wybranych zdjęć z wieczoru z ogniskiem, kiedy opowiadaliśmy sobie przy nim historie z dreszczykiem.
Takie strachy na lachy. Na Nastkę podziały tak mocno, że spała zamiast w sypialni, to w salonie pod czujnym okiem Zielaka.
P.S.
Te najcenniejsze chwile złapane w kadr zachowaliśmy dla siebie, tu ich nie pokażemy.
03/07/2025
Netflix może się schować!
Ta ekipa jest niezmordowana w pracach nad filmem i poświęca na nie każdy wolny czas. A co najważniejsze, to dzięki niej ta produkcja może okazać się jedyną na świecie, która powstaje z przyjaźni i radości ze wspólnego bycia.
Tak wkręconych i zaangażowanych młodych ludzi działających razem i bez wyjątku dziś ze świecą szukać. Zakochujemy się w nich jeszcze bardziej, bo dają nadzieję na dobrą i opartą na mądrości życiowej, dialogu, szacunku i wdzięczności, przyszłość.
dziękujemy za gościnę i możliwość zamienienia sali w plan filmowy. To był urokliwy powrót do przeszłości, gdy byłaś karczmą sądową.
01/07/2025
„Sprzątanie świata.”
Wstyd i żal, że o tak piękne krajobrazowo jezioro nikt nie dba. Co roku jeździmy z grabiami i workami na śmieci, by najpierw posprzątać plażę Słoneczna nad Jeziorem Bystrzyckim. W tym roku jest podobnie. Znów jako jedyni robimy porządek.
Jak można rozłożyć koc na śmieciach ?!!
Nie mamy bladego pojęcia?🙈
A jednak to się dzieje….
Na dowód, tegorocznego przygotowania jeziora do wakacji przez gospodarzy, kilka fotek. A szkoda, bo pamiętamy lata, gdy plaża wyglądała dużo lepiej.
Czekaliśmy do poniedziałku, że po łykendzie itd.
Nic się nie wydarzyło, nie zmieniło, więc zabraliśmy się sami do pracy.
EKO-UNIA to w kontekście Waszego ostatniego wpisu o wakacyjnej produkcji śmieci🙈