01/07/2015
Już jest !!!
Powstało nasze logo
Logo, które już niedługo będzie jednym z bardziej rozpoznawalnych znaków graficznych w Polsce.
Logo, które będzie sygnować miejsce pełne nowinek technologicznych, zabawy, nauki.
Logo, które będzie znajdować się nad wejście do jednej z największych atrakcji Wrocławia -Centrum Nauki i Techniki Nautilus.
Zaczynamy naszą wspólną przygodę:)