23/08/2018
Witajcie wakacyjni ludkowie ;)
Jak co roku zachęcam do zatrzymania się na moment podczas letnich szaleństw i pochylenia się nad swoim zdrowiem i samopoczuciem.
Łagodna, dwutygodniowa dieta oczyszczająca jest tu jak znalazł! 😀
Wspomoże metabolizm więc zrzucimy conieco wagi, poprawi stan skóry, sprawi, że poczujemy się lżejsi, radośniejsi i chętni do działania.
A przy tym jest bardzo prosta.
Sama, wraz z rodziną stosuję ją co roku, podobnie jak oczyszczanie cytrynami, o którym napiszę w najbliższym czasie :)
OCZYSZCZAJĄCA DIETA DWUTYGODNIOWA
1 – 3 ci dzień: spożywamy jedynie warzywa, owoce i soki (w dowolnych ilościach);
4 – 5 ty dzień: do ww produktów dołączamy fermentowane mleko;
6 – 7my dzień: dodajemy kasze, płatki i otręby;
8 – 9 ty dzień: dodajemy chudy ser;
10-14 ty dzień: dodajemy gotowaną rybę.
Tę łagodną dietę oczyszczającą polecamy stosować dwa razy w roku. Pomoże znormalizować złe nawyki żywieniowe, stracić nieco na wadze, zlikwidować uczucie ciężkości, oczyścić jelita Poprawi trawienie, doda lekkości, witalności i energii.
12/06/2018
Najlepsze buty
👣Stopy i halluksy!👣
Kochani ja wiem, że nowe New Balance'y/Nike'i/Converse'y i inne stylowe buty są zachwycające i oczy Wam się świecą na ich widok. Wiem, że chcielibyście mieć buty do chodzenia, buty na trening, buty eleganckie, buty na zimę i buty na wyjście na pole. To normalne zjawisko w życiu każdego z nas. Są fajne, mają dużo wzorków i kolorków. Świecą w ciemnościach i mają zaczepiaste sznurówki trójkolorowe...
Pragnę jednak zauważyć, że najlepsze obuwie przyszło z Wami na świat, wystarczy z niego skorzystać. Zalety tego obuwia są nieocenione:
✅ podeszwa dostosowująca się do podłoża
✅ umiejętność czytania informacji z gleby - lepsza orientacja w terenie
✅ 100% oddychające, biodegradowalne, wegańskie
✅ cena 0zł
✅ można nosić bez skarpetek
✅ łatwo zmywalne
✅ same się naprawiają
..i wiele więcej
Jeśli ktoś znajdzie lepsze w internecie to chętnie rzucę okiem, jednak póki co - na sezon letni POLECAM GORĄCO CHODZIĆ JAK NAJWIĘCEJ W TYM BAREFOOTACH 1500 MAX FEEL*
*Post zawiera lokowanie produktu marki barefoot (gołe stopy)
❓❓❓DLACZEGO WARTO❓❓❓
👣Chodzenie na boso to automatyczny masaż całego ciała. Ludzie płacą kosmiczne pieniądze na preparaty, masaże, fizjo, lekarzy itp. Refleksologia i medycyna chińska od lat znają zalety masowania stóp, a chodzenie na boso po różnorodnym terenie to najbardziej naturalny sposób z możliwych.
👣Wyobraź sobie chodzić całe życie w rękawiczkach i jeszcze nakładać na nie skórzaną jednopalczastą mackę, tak żebyś nie mógł nic złapać. Wydaje się to logiczne? Nie... To dlaczego, na twych dwóch braci bliźniaków (tych na dole) zakładasz skarpetki i buty, więzisz i dusisz ich przez większość dnia? Daj im wypocząć, wypuść na powietrze. Niech zaczerpną trochę świeżości. Zrobi Ci się lżej na umyśle i ciało będzie szczęśliwsze.
👣Chodzenie boso po ściółce/trawie to bezpośredni kontakt z naturą. Pójście na taki spacer przybliża Cię mocno do Twych korzeni. Dotykasz naturalnej, biologicznej masy, która precyzyjnie odkształca z każdym krokiem kształt Twojej stopy. Zostawiasz po sobie ślad i wymieniasz z glebą informacje biologiczne.
Nie bądź mieszczuch, chodź na boso!
..przynajmniej czasami
27/02/2018
Poranna woda z cytryną i kurkumą eksplozja Twojej energii i oczyszczania
Picie wody z kurkumą i sokiem z cytryny stymuluje zdrowie pęcherzyka żółciowego, zmniejsza wzdęcia i gazy, pomaga się rozluźnić i wypłukać toksyny z ciała.
14/02/2018
Walentynki miłośnikom sportu upływają oczywiście na... treningu 😁
Wyjątkową małżeńską praktyką jogi Karolcia i Darek dziękowali za pełen miłości rok oraz praktykowali z intencją wzrastania tego pięknego uczucia.
Temat przewodni - dostrojenie do siebie nawzajem 💕
- Jak wsłuchać się w siebie by móc funkcjonować w idealnej symbiozie, by być jednym oddechem? Jak opiekować się sobą by się wspierać a jednocześnie stymulować do rozwoju? Jak pielęgnować zaufanie?...
Dziękuję Wam, że mogłam tą praktykę z Wami poprowadzić i obserwować Waszą piękną miłość przepływającą między waszymi oddechami i spojrzeniami 💕
14/02/2018
Okołowalentynkowa praktyka "family yogi" - Magda, Jarek i mała... No właśnie, ciekawe jak finalnie córcia będzie mieć na imię? :)
Oto dynamicznie rosnąca ;) regularnie ćwicząca rodzinka 💕
30/12/2017
Pani Ewa po dzisiejszym świąteczno - noworocznym, ostatnim w tym roku treningu ma już formę przygotowaną na sylwestra :) Pozostaje tylko włożyć kreację i kilka dodatków :)
Ja życzę Wam wszystkim świetnej formy i zadowolenia z siebie w nowym 2018 roku!
Izabela Moskwa Ślusarczyk - Twój Trener Osobisty.