KOBIEKTYWnie

KOBIEKTYWnie

Udostępnij

Nazywam się Monika Suder. Jestem dziennikarką telewizyjną, trenerką wystąpień publicznych. Uczę pracy przed kamerą.

Photos from KOBIEKTYWnie's post 01/07/2025

W Dzień psa ciociunia życzy wszystkim pieskom długich spacerków. A pozostałym zwierzętom, żeby nie musiały żyć w cierpieniu i być hodowane i zjadane. Tulę Was wszystkie z ciecierzycą na talerzu:)

Photos from KOBIEKTYWnie's post 28/06/2025

Holandio, niezmiennie Cię uwielbiam 😍❣️

17/06/2025

Kiedyś byłam Pańcią z tv. Bardzo to lubiłam
Tęsknię za wywiadami i prowadzeniem wiadomości. Tak z ręką na sercu to nie przepadałam za pracą reporterki. Wolałam studio i rozmowy. Zresztą to była moja super moc. Umiałam sprawić, żeudzie czuli się przed kamerą swobodnie. Kiedyś do tego wrócę
Być może niedługo. Tylko tym razem na swoich zasadach. Trzymajcie kciuki. Ps. Na zdjęciu jestem z drugim prowadzącym Łukaszem Kocurem. Ten to ma głos 😁

Photos from KOBIEKTYWnie's post 16/06/2025

To był wyjątkowy Pyrkon. Nie chciało mi się na niego jechać. Przemęczona i niewyspana nie miałam ochoty zasuwać w Statożytnej Hucie Miedzi, ale okazało się, że organizatorzy przymknęli oko na moje ślamazarne ruchy, uczestnicy byli zachwyceni warsztatami, a do tego dostałam mnóstwo prezentów i wyspałam się na hotelowym łóżku (uwielbiam). A przede wszystkim spotkałam cudowne osoby i przeprowadziłam arcyciekawe rozmowy. No i zdobyłam komiks, który przez lata śnił mi się po nocach. Najważniejsze jednak, że wróciła mi wiara w to, że są ludzie przy których można mówić o swoich uczuciach, nie czując się jednocześnie jak skończona kretynka. A to sami naukowcy byli, więc tym bardziej. Dziękuję ING PAN, że mnie przygarnęliście chociaż nie odróżniam skał od minerałów. Monika Suder

26/05/2025

Czy jedna ze scen powieści o Jowicie dzieje się tutaj? Być może:)

21/05/2025

Nie wiem o co chodzi, ale post z okularami na treads miał jakieś niesamowite, jak na mnie zasięgi. To wrzucam zajęcie w "wyjściowych" okularach i zobaczę co się wydarzy😜

20/05/2025

Okulary przeżyły swoje i stały się domowymi, bo przecież jak zgubię wyjściowe, to mam zapas, co nie?

14/05/2025

Na biurku u terapeutki sprzed lat zobaczyłam "Kroniki ptaka nakręcacza". Tytuł wwiercał mi sie w głowę przez kilka dni. Nie wiedziałam wtedy kim jest Haruki Murakami, ale od tej książki zaczęła się moja miłość do niego. Nie była to miłość łatwa, bo Murakami wchodzi pod skórę, ale wiem, że jest to uczucie prawdziwe i trwałe. Wczoraj obejrzałam dokument o zamachu terrorystycznym w Tokio, które zmieniło życie i postrzeganie świata wielu Japończyków, w tym Murakamiego. Poruszył mnie ten dokument. Tym bardziej, że mogłam, wracając z kina do domu myśleć o nim i go powoli trawić. Uzupełnił pewną cząstkę, puzzel, może dołożył kamyczek do kolejnego, głębszego przeżywania literatury Murakamiego. Film będzie można obejrzeć online i myślę, że bardzo warto na .wro

Photos from KOBIEKTYWnie's post 08/05/2025

Zapłacę karę. Na bank. Znowu przegapiłam oddanie książki do biblioteki 📚 Kto tak nie miał niechaj pierwszy rzuci kamień, a dziś ich święto Bibliotek, Bibliotekarzy i Bibliotekarek. 📚💐🎉
Bądźcie nam zawsze tacy pomocni i wyrozumiali. Wszystkiego najlepszego.
Ps. A święto to zostało zainicjowane w 1985 roku przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, aby uhonorować pracę bibliotekarzy oraz podkreślić rolę bibliotek w rozwoju czytelnictwa.
Ps 2. Nie chcę się tym zbytnio przejmować, ale ja wtedy miałam już 7 lat :)

12/04/2025

Po kilku próbach chat gpt stworzył moją lalkę odmłodzoną o jakieś 20 lat 🙃To w ręku to nie pistolet, a kamera Osmo3. 😛🎥

Photos from KOBIEKTYWnie's post 06/04/2025

Tego się nie spodziewałam.
Wracam z Wschowskiego Festiwalu naładowana adrenaliną, pomysłami, a przede wszystkim relacjami. Spotkałam tu tak cudownych ludzi, że aż dech mi zaparło od nadmiaru endorfin. Poczułam, że to było miejsce w którym miałam się zjawić. Dziękuję organizatorom i pisarzom za ten wspaniały czas.

19/03/2025

Ubiegły tydzień uświadomił mi, że studio,które było częścią mojego życia przez lata zawodowej pracy, to miejsce w którym czuję się jak ryba w wodzie. Wywiady dają mi moc. Od lat, niezmiennie jestem ciekawa drugiego człowieka. Już niedługo podzielę się szczegółami projektu „Zielone pokolenia”.

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Wroclaw?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Kategoria

Strona Internetowa

Adres


Wroclaw