31/12/2025
Rok 2025 był pierwszym rokiem działalności Zespołu ds. Impro!
W lutym wystartowaliśmy - z energią, głowami pełnymi pomysłów i silną potrzebą tworzenia społeczności. Dzięki Wam wszystko, na co liczyliśmy, spełniło się, a my jesteśmy pełni wdzięczności. 💙
Mogliście uczestniczyć w naszych intensivach, a także w warsztatach z cudowną Asią Pawluśkiewicz. Jesienią wystartowaliśmy z kursami regularnymi, które niezmiennie zapełniacie. Dziękujemy za zaufanie i otwartość! ✨
Dziękujemy wszystkim, którzy pojawiali się na JAMnikach impro oraz na aż siedmiu integracjach - za obecność, rozmowy, śmiech i wspólnie spędzony czas. ☺️
Zaczęliśmy też występować na scenie jako Zespół.
Intensywnie spędziliśmy czas na JO - International Improv Festival, prowadząc warsztaty po polsku i występując na scenie. Spotkaliśmy się z Wami również na Festiwal BULAJ i ImproFest - Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Scenicznej 🔥
Poprowadziliśmy szereg warsztatów biznesowych, pokazując, że impro działa także poza sceną.
To był nasz pierwszy rok - pełen nauki, prób i zachwytów.
Dziękujemy, że byliście z nami - bez Was Zespół by nie istniał.
Michał, Natalia, Piotr, Tomek
💙
24/12/2025
Odpoczywajcie kochani!
Styczeń będzie pełen wrażeń 💙
22/12/2025
Pierwszy pokaz powarsztatowy za nami!
Lvl 3 u i lvl 6 u zakończyły się wczoraj na scenie🔥
Gratulacje dla wszystkich występujących, świetna robota! 💙
To była prawdziwa przyjemność pracować z Wami przez ostanie tygodnie i czysta radość oglądać Was na scenie!
Do zobaczenia na kolejnych kursach i intensivach 😀
Fot.
Zespół ds. Impro•Warsztaty•Pokaz improwizacji•Impro we Wrocławiu•Kursy•Szkolenia
20/12/2025
Przełom 2025/2026 u nas zapowiada się pracowicie 😀
Rozpędzamy się, żeby w kolejny rok wbiec na pełnej!
Wszystkie wydarzenia znajdziecie na naszej stronie www.zespoldsimpro.pl 💙
Zespół ds. Impro•Warsztaty•Wrocław•Improwizacja•Spektakl
30/10/2025
🔥 Kilka dni temu Piotr brał udział w spotkaniu inicjującym powstanie "Dolnośląskiej sieci pedagogów i edukatorów teatru" 🎭
🤝Bardzo się cieszymy z nawiązanych znajomości i wymiany wiedzy oraz umiejętności! :) To budujące gdy spotyka się ze sobą tyle osób, które łączy pasja do teatru i do nauczania. Mamy wspólne cele i ambicje, łączą nas też również te same wyzwania i przeszkody, a dzięki takim spotkaniom możemy pomagać sobie nawzajem i wchodzić w bliższą współpracę. Dziękujemy! :)
Zbijamy wirtualną piątkę z organizatorkami i uczestnikami spotkania, trzymamy kciuki za Wasze działania i nie możemy się doczekać kolejnego spotkania! 👋
20/10/2025
Dziękujemy za tyle uśmiechniętych buziek na naszym czwartkowym spektaklu pt. Skazani na ghosting!
Zdjęcia zrobił wspaniały Łukasz Balas