Widze ze u nas z organizacją kulawo jak zawsze. Czy ktos wogole czyta ? Czy macie jakies propozycje co do spotkania ? Kto deklaruje chęć przybycia:-) ?
KLASA H 2000r 1 L.O Wrocław
Hejka wszystkim. Jako że nk już powoli wymiera spróbujemy zrobić coś na fb, do którego niektórzy mają dostęp 24 h.
Hejka. Jakis zastoj na naszej stronie. Zgodnie z zapowiedziami chcialbym przypomniec ze zbliza sie 15 lecie matury :-) moze zaczniemy powoli proponowac jakies terminy. Jako ze zawsze nam to zajmuje sporo czasu zacznijmy juz dzis. :-) Ja proponuje ktorys z dni w dlugi majowy weekend. Co wy na to ?
chciałbym zauważyc że w przyszłym roku mija 15 lat od matury...powoli zaczynajcie myslec o spotkaniu. Rozmawialismy z Lukaszem Baczynskim ze najlepszym terminem byłby czerwiec (dokładnie który to sie ustali) ze wzgledu na to ze to jest jeszcze przed wakacjami i urlopami i jest szansa ze sporo moze nas przyjsc. Czekamy na sugestie ;-) i deklaracje przyjscia ;-) pomimo odległej daty ;-)
no to teraz czekamy ;-), wszyscy którzy otrzymali zaproszenie i maja kontakt z osobami których nie ma fb, to dajcie im znać ze tworzymy cos takiego i miło by było jakby się dołączyli....
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Lokalizacja
Kategoria
Telefon
Strona Internetowa
Adres
Wroclaw
50-326