25/03/2020
Let's ELOm!
🇵🇱
przygoda życia czeka!
oficjalnie otwieramy nabór do 4.edycji programu dla przyszłych liderów i liderek MN!
szczegółów szukaj pod kodem QR (i w linku)
🇩🇪
Abenteuer deines Lebens wartet!
nun eröffnen wir die Ausschreibung für die Teilnahme an der 4. Staffel ELOm offiziell! Wir warten auf euch!
alle Infos im Link oder unter der QR-Code
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej
Bund der Jugend der deutschen Minderheit (BJDM)
Mniejszość Niemiecka Woj. Śląskiego / Deutsche im Bezirk Schlesien
Mniejszość Niemiecka w Opolu / Deutsche Minderheit in Oppeln
Mniejszość Niemiecka w Bytomiu / Deutsche Minderheit in Beuthen
Mniejszość Niemiecka w Tarnowskich Górach/ Deutsche Minderheit in Tarnowitz
Mniejszość Niemiecka / Deutsche Minderheit - Powiat krapkowicki
Deutsche Sozial-Kulturelle Gesellschaft Breslau / NTKS
Deutsche Bildungsgesellschaft
wochenblatt.pl
TVP3 Opole
Nowa Trybuna Opolska NTO
Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
Województwo Opolskie
Grupa Młodzieżowa "Ermis"
Allensteiner Gesellschaft Deutscher Minderheit in Allenstein
Landsmannschaft Ostpreussen Verbindungsbüro Allenstein/Biuro w Olsztynie
Minderheiten_verbinden
Verband der deutschen Gesellschaften/Związek Niemieckich Stowarzyszeń
BJDM Luboschütz/ Luboszyce
BJDM Oppeln - Zentrum
BJDM in Ratibor - "Ratiborer Jugend"
BJDM Chronstau- Chrząstowice
BJDM Kattowitz - Katowice
06/10/2018
Jeszcze kilka staży jest!
Szukamy jeszcze kilku uczestników na staż w listopadzie. Termin od 3 do 17 listopada.
Kto ma ochotę na przygodę życia?
29/06/2017
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji prowadzi badanie na temat losów uczestników staży zawodowych ze środków europejskich (Leonardo da Vinci, Erasmus+, PO KL, PO WER) i w związku z tym bardzo prosimy uczestników naszych projektów o wypełnienie ankiety. losyabsolwentow.badanie.net/
Badanie losów absolwentów mobilności edukacyjnych w sektorze kształcenia i szkoleń zawodowych
Zapraszam do wypełnienia ankiety
15/10/2015
Cz są tu nadal osoby chętne na staż w Niemczech, gdzie oprócz dobrej nauki dostaje się wysokie kieszonkowe?
Mamy dwa projekty dla was:
- Budowlańcy proszę tutaj: www.fb.com/StazeZawodowe
- Fryzjerzy proszę tutaj: www.fb.com/StazewEuropie
24/07/2015
Zgłaszamy się do projektu stażowego Fundacji Learn Co. Kto jeszcze nie wysłał dokumentów niech się spieszy.
DOFINASOWANE STAŻE ZAWODOWE DLA UCZNIÓW I ABSOLWENTÓW KIERUNKÓW BUDOWLANYCH - Nowa Ruda -...
Niepowtarzalna szansa dla uczniów i absolwentów z regionu na zdobycie doświadczenia zawodowego w niemieckich przedsiębiorstwach. - Nowa Ruda to nieodkryte dotąd przez turystykę komercyjną miejsce wypoczynku, spokoju, ciekawych miejsc i wydarzeń w Górach Sowich
04/06/2015
Byliśmy na Targach NGO widział nas ktoś?
Przypominam, że wszystkie informacje są publikowane na stronie www.fb.com/StazeZawodowe
Learn Co na IV Targach Organizacji Pozarządowych
Odbyła się czwarta edycja Targów Organizacji Pozarządowych. Fundacja Learn Co pojawiła się po raz pierwszy jako wystawca.
02/06/2015
Dla wszystkich, którzy tu zaglądają i chcą pojechać na staż do Niemiec.
Zainteresowanych prosimy o rezerwację czasu 8 czerwca 2015 r. Spotykamy się w Centrum Sektor 3 o godzinie 11:00 we Wrocławiu na ul. Legnickiej 65.
Dokumenty będzie można wypełnić na miejscu.
01/03/2015
Zaczynamy rekrutację na staże do Niemiec. Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza w internecie:
http://goo.gl/forms/ZsA6DHMQ8Q
Dofinansowane praktyki w Niemczech
Zdobądź bezcenne doświadczenie na zagranicznym stażu zawodowym w Niemczech! Udział bezpłatny, każdy z uczestników otrzymuje kieszonkowe w wysokości ok. 350€ na własne wydatki. Kto może się zgłosić: uczniowie szkół zawodowych i techników z Dolnego Śląska, Opolszczyzny i woj. Lubuskiego Oferujemy: - m…
16/02/2015
Informacja dla mądrych głów :-) Pojawił się nowy profil www.facebook.com/StazeZawodowe co znaczy, że nowy projekt za chwilę ruszy z miejsca.
Moja przyszłość to Europa
Dofinansowane staże zawodowe w Niemczech dla uczniów z techników i szkół zawodowych z branży budowlanej z Dolnego Śląska, Opolszczyzny i woj. Lubuskiego.
20/01/2015
GR5 - zamknęliśmy rozliczenia wczoraj. To chyba dobra wiadomość, co?