08/10/2025
WALNE ZEBRANIE SKN TERIOLOGÓW 🦇🐺🦌
Wracamy po wakacjach! Już za tydzień, 15 października, o 16:30 w sali Kuntzego przy Sienkiewicza 21 odbędzie się pierwsze w tym roku zebranie członków Koła! Omówimy na nim plan działań na najbliższy rok, wybierzemy nowy zarząd 🙂
Zapraszamy obecnych członków i osoby zainteresowane dołączeniem!
10/10/2024
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie organizacyjne naszego koła, które odbędzie się 16.10.2024 (środa) o godzinie 16.30 w Prapłetwcu, czyli przestrzeni rekreacyjnej przed Salą Kuntzego przy ul. Sienkiewicza 21. Podczas spotkania omówimy plan działania koła na najbliższy rok oraz powitamy nowych członków. Do zobaczenia za tydzień! 🦇
27/05/2024
Jako organizatorzy jesteśmy podwójnie dumni z członków naszego koła, którzy reprezentowali nas wygłaszając referaty! Dwójka z nich została nagrodzona w dwóch kategoriach😍
Serdecznie gratulujemy Natalia Gabi Chojecka i Kuba Zając 🥈🥈oraz Maciej Struski za konferencyjny debiut!🦇🐿🐺
24/05/2024
Zapraszamy do krótkiej relacji z pierwszego dnia X edycji Ogólnopolska Studencka Konferencja Teriologiczna, której jesteśmy organizatorami 🐾🐾
12/05/2024
Podczas piątkowych odłowów nietoperzy, członkowie koła mieli również okazję podziwiać zorzę 🤩🌌
19/04/2024
W tym tygodniu członkowie Koła wyruszyli na wycieczkę w celu obserwacji aktywności bobra 🦫
Udało się odnaleźć tamę, wielkie żeremie oraz dużo starych i świeżo powalonych drzew.
Niespodzianką było to , że urzędujące tam bobry są najpewniej rude!
Ze względu na naturalnie występującą tam wysoką zawartość związków żelaza wynikająca ze składu gleby cały ciek ma kolor rdzawy. Pomarańczowe plamy na drewnie, które widać na zdjęciach to właśnie efekt spływającej wody z bobrów. Udało nam się nawet znaleźć odcisk tylnej łapy🐾
03/04/2024
Zapraszamy do uczestnictwa!
Mamy nadzieję że wypoczęliście po świętach! 🐰 Po krótkiej przerwie witamy Was z kolejnymi informacjami dotyczącymi naszej konferencji.
Poniżej zamieszczamy wstępny harmonogram wydarzenia oraz link do zapisów na X edycję Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Teriologicznej.
📌 Na wasze zgłoszenia chęci uczestnictwa czekamy do 20 kwietnia 2024.
Link do zgłoszeń: https://forms.gle/ktegfpsLQhTDeBup7
📌 Abstrakty waszych wystąpień można wysyłać do 1 maja 2024.
Prosimy o wysyłanie gotowych abstraktów na e-mail: [email protected] (zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie).
💸 Kwota opłaty konferencyjnej zostanie ogłoszona co najmniej miesiąc przed rozpoczęciem konferencji oraz będzie mieściła się w zakresie 50-100zł.
🌱 W trakcie wyjazdu terenowego do Rudy Milickiej nocleg jest darmowy!
Regulamin konferencji zostanie umieszczony w opisie naszego wydarzenia. Prosimy o zapoznanie się z nim przed wypełnieniem formularzu zgłoszeniowego!
Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia! 🤩
08/03/2024
Hej wszystkim!
Dzisiaj mamy zajęcia inne niż wszystkie. Uczymy się preparować 💀 Na twarzach pełne skupienie, aby na pewno wszystko zrobić porządnie i dokładnie.
Dziękujemy bardzo przewodniczącemu naszego koła Maciej Struski za przeprowadzenie zajęć 🫶🏻
22/02/2024
Hejka!
Odzywamy się po krótkiej przerwie spowodowanej natłokiem zaliczeń i egzaminów w czasie sesji 😮💨
Nie powstrzymało to jednak osób z naszego koła na odwiedzenie jaskini w kamieniołomie. Takie śliczne nietoperze zostały sfotografowane przez Maria Kułakowska 🦇