17/06/2026
Última clase del semestre con el grupo A1 ✨
Qué bonito terminar el semestre así — con sonrisas, brindis y buenos recuerdos. 🥂
Gracias por todo este año: por vuestra confianza, esfuerzo y por traer siempre tan buena energía a clase.
Ha sido un placer acompañaros en este camino y ver vuestro progreso. Estoy muy orgulloso de vosotros y de todo lo que habéis conseguido.
¡Nos vemos pronto! 💛
Ostatnie zajęcia w semestrze z grupą A1 ✨
Jak pięknie zakończyć semestr — z uśmiechami, toastem i pięknymi wspomnieniami. 🥂
Dziękuję wam za cały ten rok: za zaufanie, zaangażowanie i za to, że zawsze wnosiliście tyle dobrej energii na zajęcia.
To była przyjemność towarzyszyć wam w tej drodze i obserwować wasze postępy. Jestem z was bardzo dumny i z tego, ile osiągnęliście.
Do zobaczenia wkrótce! 💛
19/04/2026
19/03/2026