02/05/2024
Hej!
Mamy już dla Was pakiet informacji na temat Integracyjnego Ogniska Wydziałowego:
termin: 7 czerwca 2024r. (piątek)
godzina: 16.30 - 22.00
miejsce: Instytut Astronomiczny Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Kopernika 11, Wrocław)
linie tramwajowe na przystanek "ZOO": 1, 2, 4, 10, 19
linie tramwajowe na przystanek "Chopina": 9, 12, 13, 17
Co warto zabrać?:
- dobry humor i uśmiech
- znajomego z roku/kierunku
- kocyk, aby swobodnie usiąść na trawie
- bluzę/sweter w razie chłodnego wieczoru
Zachęcamy do przyniesienia czegoś od siebie (np. chrupek, soków, ciastek, kiełbasek)
Ważne!
IA UWr jest obiektem uniwersyteckim, więc bardzo prosimy o NIEprzynoszenie ze sobą alkoholi procentowych! (zezwalamy na piwko 0%, ale nic więcej).
Pamiętajcie również o tym, że jest to impreza "pod chmurką", więc w przypadku bardzo złej pogody będziemy zmuszeni odwołać ognisko :(
Mamy nadzieję, że do zobaczenia!
P.S. W razie pytań, prosimy o kontakt poprzez messengera/instagrama (studenci_wfia)
28/04/2024
Hej!
Przypominamy, że do 30 kwietnie trwają zapisy na Integracyjne Ognisko Studenckie WFiA.
Konkretną datę, godzinę i więcej informacji o imprezie podamy 1 maja po zakończeniu rejestracji.
Pamiętajcie, że niewypełnienie formularza nie oznacza, że nie możecie wpaść do Instytutu Astronomicznego UWr (ul. Kopernika 11) i bawić się razem z nami. Formularz jest tylko i wyłącznie orientacyjny dla nas jako organizatorów (chcemy, aby niczego nie zabrakło i żeby każdy czuł się dobrze).
Mamy nadzieję, że do zobaczenia!
Link do formularza:
https://forms.office.com/e/zQDbsmiCak
23/04/2024
Hej wszystkim!
Jesteśmy grupą studentów zrzeszonych jako WRSS Wydziału Fizyki i Astronomii.
Mamy dla Was taką małą niespodziankę w postaci Integracyjnego Ogniska Studenckiego, na który serdecznie zapraszamy!
Wiemy, że mimo małej ilości osób na naszym wydziale, ciężko o zaznajomienie się z ludźmi z roku, a co dopiero z innych kierunków, dlatego też powstał pomysł imprezy, w której mogą wziąć udział wszyscy studenci fizyki, astronomii i informatyki stosowanej. Poniżej znajduje się link do formularza, który chcielibyśmy, aby każda zainteresowana osoba wypełniła (bardzo nam to pomoże przy organizacji wydarzenia). Mamy nadzieję, że do zobaczenia :)
https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=-b5xKxM7MkS19B9awieNDAXERGddYJVMiKqkPWf3J31UQkJYVkQyQ0VZVlVJNkhFTzNaQlI5VkpPWi4u&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0Ba2m-1E4w0rOFsyH7ex8dfRKjui9EX0k6P0v2omuRJtnxFf2M77BEPx4_aem_Ac2CWP6eR7pk8aLHcIdZn08Up1UB4R55rYwycRWPUdlQc_S3hmpWLu_TJMxtMDPTP8zSm2rs8ccnmMWWKgyryp9X
P.S. Udostępnijcie na swoich grupach kierunkowych tego posta, ponieważ wiemy, że nie każdy posiada social media. Z góry dziękujemy :)