29/11/2017
Przez długi czas nie mogliśmy publikowac tych projektów, ale wreszcie nadszedł ten moment. Miło nam poinformować, że kolejny raz możemy brać udział i przyczynić się, jako biuro projektowe, do tworzenia Polskich concept car'ów. Nie będziemy spamowac Was założeniami projektu, warto poczytać u ekipy Rysia ( nie mówimy tu o Petru) na fanpage'u. Jest tam bardzo dużo informacji i wygląda na to, że już dawno wyszli z etapu wizualizacji.
Wizualizacje/design
Dawid Ozga, Michał Koziołek, Jacek Intruder
W ostatnich dniach projekt nabrał dużego rozpędu, dostaliśmy od Was wiele wiadomości, masę pozytwnych komentarzy i sporo propozycji współpracy, za co ogromnie dziękujemy, bo bez Was projekt nie będzie tak szybko i tak profesjonalnie ukończony jak planujemy. Jeśli chcecie pomóc uzupełnić trochę nasz budżet, można wpłacić tutaj: https://zrzutka.pl/srhxpx przysłowiowego,cytując klasyka,: "piątaka" ( jest tu jakiś cwaniak?) albo udostępnić naszą zrzutkę, co również jest dla nas na wagę złota. Każde wsparcie jest nam niezbędne, bo prototyp wymaga od nas nie tylko ogromnego nakładu pracy ale i funduszy. Przygotowaliśmy dla Was trochę małych upominków za wsparcie naszego projektu. Jeśli wczoraj ktoś z Was nie czytał informacji, podklejamy ją jeszcze raz poniżej, gdzie piszemy o całej akcji, wyjaśniamy szczegóły i odpowiadamy na kilka pytań, które z pewnością pojawiają sie w Waszych głowach. Dzisiaj wrzucamy pierwszą wersję specjalną, czyli Ryś 126R
"Tak jak obiecaliśmy, publikujemy pierwsze oficjalne zdjęcia prototypu Ryś 126, czyli naszej wizji kultowego Maluszka w nowej odsłonie. W tym tygodniu przedstawimy jeszcze kilka wizualizacji projektu, nad którym nasz zespół pasjonatów pracuje w pocie czoła od ponad 7 miesięcy. Obiecaliśmy także troche informacji, czyli "suche" dane na temat auta.
Samochód opieramy o ramę własnej konstrukcji, jednak bazujemy na sprawdzonych gotowych komponentach ( amortyzatory, hamulce itd. ) .
Silnik to konstrukcja 1,3 suzuki, aktualna moc po pierwszych modyfikacjach 140 KM
Napęd na tył z dołączanym przodem
Zawieszenie z regulowanym prześwitem
Masa według wstępnych założeń nie powinna przekroczyć jednej tony więc stosunek mocy do masy powinien zapewnić bardzo "przyzwoite" osiągi.
Całe podwozie jest już prawie skończone, aktualnie pracujemy nad wykonaniem form nadwozia. Kończymy także przygotowanie projektu wnętrza, w którym mocno chcemy nawiązać do klasyki motoryzacji i "pierwowzoru".
Nasz zespół od początku wspierają firmy z branży automotive i prawdziwi pasjonaci Polskiej motoryzacji, za co ogromnie dziękujemy, bo bez nich budowa tak szalonego projektu byłaby ciężka. Jesli i Ty chciałbyś pomóc przy tworzeniu Rysia 126p skontaktuj sie z nami. Każda pomoc jest na wagę złota.
Obserwujcie fanpage, bo będzie sporo informacji i będzie sporo sie działo. Tymczasem wracamy do prac nad autem.
Odpowiadamy także na kilka pytań, które znając życie, pojawia się pod postem :
1. Nie planujemy masowej produkcji, chociaż auto budujemy w zgodzie z homologacją i jeśli w przyszłosci znalazłby sie potęzny inwestor, będzie można o tym myślęć
2. Nie jesteśmy durniami, którzy niszczą tradycję itd. Mamy pasję, możliwości i chcemy zrobić coś kreatywnego, z czego będziemy dumni i czym w przyszłości pochwalimy się przed dziećmi, teściową, rodziną.
3. Nie bedzie elektryczny, wiemy, silniki spalinowe to zło, trują itd....ale jednak, to prawdziwe silniki, które robią brum, brum, a czasem nawet woot,woot,woot.
4. Silnik jest umiejscowiony z przodu ale napęd na tył plus przednia oś dołączana. Nie możemy jak w starym Maluszku dać jdnostki napędowej do tyłu, ze względu na konstrukcję, jaką przyjeliśmy na samym początku ( moze złe założenie ale już tego nie zmienimy)
5. Nie jestesmy ogromną firmą, sami inwestujemy prywatne pieniądze w ten projekt, dlatego wierzymy, ze pomozecie nam troche w tym.
6. Mamy rodziny, ale nie widzimy ich często, bo po pracy siedzimy w "garażu"
7. Do budowy prototypu nie zostanie zniszczony żaden stary Fiat 126p.
8. Nie wiemy, kiedy uda sie skończyć prototyp, planujemy w przyszłym roku ale to będzie zależało od finansów i innych naszych obowiązków.
9. Chciałbyś pomóc nam? odezwij się