03/05/2026
Technikum nr 18 we Wrocławiu
Witamy na stronie nowego Technikum nr 18 we Wrocławiu.
1 września 2019 otwieramy trzy nowe kierunki: Technik ortopeda, Technik optyk, Technik weterynarii.
03/05/2026
Dziś oficjalnie wypuściliśmy w świat kolejną ekipę bohaterów: techników weterynarii, optyków i ortopedów! 🐾👓🦴
Na uroczystości zakończenia nie zabrakło emocji i atrakcji: było wróżenie przyszłości (podobno wszyscy będą bogaci i szczęśliwi ✨), występy artystyczne, nagrody, prezenty oraz łzy wzruszenia — czasem ze śmiechu, czasem z dumy, a czasem dlatego, że to już naprawdę koniec szkoły.
Drodzy Maturzyści – powodzenia na egzaminach i w dorosłym życiu! Idźcie w świat i róbcie zamieszanie… najlepiej pozytywne! 🎓💙
🏓 Międzynarodowy Dzień Tenisa Stołowego w Technikum nr 18 we Wrocławiu 🎸
23 kwietnia 2026 roku w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie łączące sport i muzykę. Z okazji Międzynarodowego Dnia Tenisa Stołowego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pokazie przygotowanym przez naszą Panią pedagog specjalną, Alinę Mikijaniec – byłą zawodniczkę tenisa stołowego, multimedalistkę Mistrzostw Polski Seniorów, złotą medalistkę Akademickich Mistrzostw Europy, wieloletnią reprezentantkę Polski, uczestniczkę mistrzostw Europy i świata.
Jej partnerem przy stole był niezwykły gość – Krzysztof Pełech, wybitny gitarzysta klasyczny, profesor i wirtuoz o międzynarodowej renomie, który koncertował z najlepszymi muzykami i orkiestrami na świecie, a prywatnie jest pasjonatem tenisa stołowego.
Pan profesor Krzysztof Pełech zaszczycił nas krótkim, nastrojowym występem gitarowym, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem całej społeczności szkolnej. Była to nie tylko lekcja sportu, ale także inspirujące spotkanie z ludźmi pełnymi pasji.
Dziękujemy za tę wyjątkową lekcję – zarówno sportową, jak i artystyczną! 👏
23/04/2026
Milo nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły odniosło sukces w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. 🥳 Dominik Poterek z kl. 3A zajął 1 miejsce, Magdalena Skrzypiec z 4I zajęła 2 miejsce- obydwoje dostali się do etapu centralnego OWUiR.
W ubiegły piątek w Technikum nr 18 odbyło się uroczyste Pasowanie na Ucznia! 🎓✨
Uczniowie kierunków: technik weterynarii, technik optyk oraz technik ortopeda z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanej przez Samorząd Uczniowski rywalizacji. Klasy pierwsze dzielnie wykonywały powierzone im zadania, wykazując się współpracą, kreatywnością i świetną energią. 💪👏 Wspierali ich równie zaangażowani wychowawcy 🐮
Uczniowie- życzymy Wam wielu sukcesów oraz wspaniałych chwil w murach naszej szkoły! 🍀📚
16/04/2026
Uczniowie klasy 4E uczestniczyli wczoraj w wyjściu na strzelnicę sportową 🎯, gdzie mieli okazję zdobyć nowe doświadczenia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów 👨🏫👩🏫.
Podczas zajęć zapoznali się z zasadami bezpiecznego korzystania ze strzelnicy ⚠️🔒, a także z podstawami obsługi sprzętu i techniką celowania 🎯💥. Dla wielu była to pierwsza taka przygoda, która wymagała skupienia, opanowania i dużej precyzji 🧠🎯.
Nie zabrakło emocji 😄, zdrowej rywalizacji 🏆 i dobrej zabawy 👍. Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności i przekonać się, że strzelanie to nie tylko celność, ale też odpowiedzialność i koncentracja 💪🧐.
15/04/2026
Dziękujemy młodzieży z Technikum nr 18 we Wrocławiu . Gratulacje z wyników
15/04/2026
Nasi uczniowie wzięli udział w kursie pielęgnacji zwierząt w ramach projektu "Bliżej Rynku Pracy" realizowanego przy współpracy szkoły z CPKZ i Salonem groomerskim "Pies na fali" . Uczestnicy zdobyli nowe umiejętności praktyczne, poznali realia pracy w zawodzie i mogli rozwijać swoje pasje. Dodatkowo świetna atmosfera kursu sprzyjała nauce i integracji. Dziękujemy salonowi "Pies na fali" za serdeczne przyjęcie naszych uczniów!
14/04/2026
15 i 16 kwietnia odbędzie się kiermasz charytatywny organizowany na rzecz naszej uczennicy , która zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi i zbiera środki na kolejny turnus w ośrodku terapeutycznym Fundacji Drzewo Życia. Cel wynosi 35 000 zł.
Sposób na Rozładowanie Emocji... | Pomagam.pl Mam na imię Olivia, choruję na anoreksje i ortoreksję od trzech lat...zawsze był to sposób na rozładowanie emocji i radzenie sobie z trudnymi sytuacjami. Szybko zaczęło się to wymykać spod kontroli. Jedzenie zaczęło sprawiać mi ogromną trudność. Spadałam z wagi a to sprawiało mi ch...
14/04/2026
🎓 10 kwietnia 2026 r. odbyły się II Targi Edukacyjne Gminy Kobierzyce!
W wydarzeniu uczestniczyło ok. 40 szkół z Wrocławia i okolic. Ósmoklasiści mogli poznać ofertę szkół, porozmawiać z uczniami i nauczycielami oraz dowiedzieć się więcej o rekrutacji 📚
Nasza reprezentacja miała pełne ręce pracy – stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem! 💪
Dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia w naszej szkole! 😊
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Lokalizacja
Kategoria
Telefon
Strona Internetowa
Adres
Ulica Ślężna 2-24
Wroclaw
53-302
Godziny Otwarcia
| Poniedziałek | 08:00 - 19:00 |
| Wtorek | 08:00 - 19:00 |
| Środa | 08:00 - 19:00 |
| Czwartek | 08:00 - 19:00 |
| Piątek | 08:00 - 19:00 |