20/10/2020
Witajcie, w związku z tym, że żyjemy w dziwnych czasach, dwie Ewy, które doskonale znacie, chcą dać światu coś dobrego. To nasza wspólna bezpłatna aplikacja na Adroid do budowania, podtrzymywania i pomnażania szczęścia HAPPY2GO - SZCZĘŚCIE NA WYNOS!🥰😍 Aplikacja do pobrania tutaj
👇👇👇👇👇
bit.ly/2GtPqQV
Od teraz już nie będziecie mieli wymówek, od teraz szczęście zawsze będziecie mieli ze sobą! Przy okazji mamy nadzieję, że z wielką przyjemnością wrócicie do pięknych lat, które wspólnie przeżyliśmy w CELu 😃
Ściągaj aplikację, korzystaj z niej i przesyłaj tą dobrą nowinę dalej.
Zrób prezent Najbliższym i wyślij linka do aplikacji 😉
13/10/2020
Dzień dobry, dawno nie było o nas nic słychać? Ciekawi nas, co robicie, czym się zajmujecie. Dawajcie nam znać. Chętnie poinformujemy naszą społeczność o ciekawych inicjatywach.
Jedną z takich inicjatyw jest Forum Inżynierów Przyszłości - konferencja, która będzie inspiracją i okazją do rozmowy o tym, jakich specjalistów będziemy potrzebować na rynku pracy za 5, 10, 15 lat. Wydarzenie koordynuje Kamil Nawirski, absolwent Szkoły Trenerów Stowarzyszenia Edukacji CEL, więc tym bardziej zachęcam do zapoznania się z informacją o tym spotkaniu.
W ramach Forum Inżynierów Przyszłości szczególnie polecamy sekcję poświęconą rozwojowi osobistemu. Zerknijcie, może znajdziecie tam coś dla siebie.
Szczegóły:
FB: https://www.facebook.com/fip.not/posts/200286474785565
WWW:
Program | Forum Inżynierów Przyszłości
Program wydarzenia* * program może ulec zmianie Piątek – 23.10.2020 9:30 Rozpoczęcie 10:00- 11:20 Wystąpienia: Witold Ziomek – „Od inżyniera do menagera” Jolanta Jaworska (IBM Polska) – „Wyzwania z umiejętnościami” Margo Koniuszewski (Fundacja the Bridge) – Jak dogadać się z...
18/06/2018
Minęło prawie dwa lata od ostatniego projektu Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL- nie powstrzymuje to jednak starego Zarządu od regularnych spotkań:) W nieco innym, rozszerzonym składzie, przyznajemy, że bez agendy i podsumowania po spotkaniu, ale za to z mnóstwem radości i niezmiennej wzajmnej sympatii i więzi:)
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich działaczy, absolwentów i sympatyków!
Ewa ZałupskaEwa ODLucja CzajkowskaKarolina Safaryn-Girulska + Basia + Czarek + Olek (niestety nieobecny na zdjęciu):)
23/01/2018
W miniony piątek odbyło się nieformalne spotkanie absolwentów i organizatorów Szkoły Rozwoju Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL - miło było Was zobaczyć i oby więcej okazji do takich spotkań! Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia!
Za zdjęcia dziękujemy Pstrykam i znikam i grupowe zdjęcie od K**a Lachowicz:)
15/03/2017
Ruszyły aplikacje do Szkoły Szkoła Coachów i szkoła Szkoła Trenerów, Stowarzyszenia CEL.
Szukajcie szczegółów odnośnie rekrutacji na ich fanpeagach.
Aplikacja do IX edycji Szkoły Coachów
https://www.facebook.com/SzkolaCoachow/posts/1495390537160074
05/03/2017
Ostatnie 3 dni rekrutacji u HRowców!
Ostatnie 3 dni rekrutacji. Dziś będziemy dzielić się z Wami opiniami absolwentów Szkoły HRowców. Czekamy na Wasze zgłoszenia! Link do formularza aplikacyjnego: http://www.szkolahrowcow.apulengo.pl/rekrutacja/aplikacja-do-vii-edycji-szkoly-hrowcow
24/02/2017
Cześć!
Ruszyła REKRUTACJA do Szkoły HRowców!
Planujesz poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności z zakresu Human Resources? Działasz lub chcesz zacząć działać w organizacji pozarządowej? To właśnie Ciebie szukamy!
W dniach 22 luty – 7 marca 2017 roku możesz wysłać zgłoszenie do VII już edycji Szkoły HRowców organizowanej przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL.
To, na co kładziemy główny nacisk podczas projektu, to obowiązkowa dla każdego uczestnika PRAKTYKA. Osoby, które zakwalifikują się do inicjatywy będą samodzielnie prowadzić rozmowy rekrutacyjne oraz zaplanują i zorganizują development center. Jednym z celów naszej inicjatywy jest propagowanie profesjonalizacji działań organizacji studenckich i pozarządowych poprzez transfer wiedzy i umiejętności z biznesu do III sektora.
Formularza aplikacyjny znajdziesz tutaj:
http://www.szkolahrowcow.apulengo.pl/rekrutacja/aplikacja-do-vii-edycji-szkoly-hrowcow/
Postaw na PRAKTYKĘ! Poznaj HR od podszewki i naucz się prowadzić procesy rekrutacyjne.
Czekamy na Ciebie!
www.szkolahrowcow.apulengo.pl
20/02/2017
Kochani! Trochę nas nie było, ale wracamy i mamy bardzo dużo energii do działania! Szykujcie się! :)
Na początek podzielimy się z Wami informacją, że już 23 lutego odbędzie się walne zgromadzenie Stowarzyszenia CEL... Domyślacie się co to oznacza? :)
12/10/2016
Widzieliście nowe logo naszego projektu Mama niezła w pracy?
To chyba znak, ze nadciąga nowa edycja ;)
04/10/2016
Szkoła Coachów zaprasza:
Coaching za książkę - edycja II
Tej jesieni absolwenci Szkoły Coachów po raz drugi oferują sesje coachingowe za książkę. Mamy dla Was 30 miejsc (25 we Wrocławiu, 5 w Warszawie). Zasady są proste: wystarczy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i czekać na kontakt z coachem. W ramach coachingu oferowane są 4-sesje coachingowe. Z...
08/09/2016
Szkoła Coachów szuka koordynatorów! zapraszamy do kontaktu!
Jesteś absolwentem jednej z poprzednich edycji Szkoły Coachów? A może chciałbyś dopiero rozpocząć swoją przygodę w Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL ?
Jedyny warunek jaki należy spełniać: miłość do rozwoju i chęć zarażania nim innych ;)
Wszystkich zainteresowanych współkoordynowaniem wraz z Natalią Czaplą IX edycji Szkoły Coachów zapraszamy do kontaktu: [email protected] lub 600 732 968
06/09/2016
W minioną środę odbyło się spotkanie działaczy i sympatyków Stowarzyszenia CEL. Dziekujemy wszystkim obecnym za spotkanie i wymianę pomysłow:) Na spotkaniu wyłoniliśmy Koordynatorów Szkoły Rozwoju Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL. Na wiosnę 2017 roku Szkoła Coachów będzie prowadzona przez Natlię Czaplę, Szkoła Trenerów, Stowarzyszenia CEL przez Malwine Stochaj, a Szkoła HRowców, Stowarzyszenia CEL przez Annę Maksym. Dziewczynom serdecznie gratulujemy, a Was zachęcamy do kontaktu z koordynatorkami, gdyż szukają chętnych do współpracy:) Szykujemy też kolejną IV już edycje Mama niezła w pracy także śledźcie informacje na bieżąco!