O edukacji inaczej

O edukacji inaczej

Udostępnij

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA
"O edukacji inaczej" dla nauczycieli, wychowawców i wykładowców i wszys

II OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA "O edukacji inaczej"

kontakt: [email protected]

Szukamy odpowiedzi na pytania:
- Jak badania naukowe można wykorzystać w edukacji?
- Jakie korzyści dla ucznia i nauczyciela może mieć kształtowanie naukowego myślenia?
- Jak zachować naukowy sceptycyzm w edukacji i wychowaniu?
- Jak współpraca uczelni i ośrodków doskonalenia nauczycieli może wpływa

18/10/2019

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom i gościom za udział w IV (i miejmy nadzieję, nie ostatniej!) edycji konferencji "O Edukacji Inaczej"! Mamy nadzieję, że spędzili Państwo czas w dobrej atmosferze, zdobywając nową wiedzę :)

Zachęcamy do polubienia fanpage`a konferencji, gdzie będą pojawiać się informacje dotyczące kolejnych edycji!

DO ZOBACZENIA! :)

16/10/2019

Zaczynamy pakowanie pakietów dla uczestników konferencji! ❤️ Do zobaczenia jutro! :)

Photos from O edukacji inaczej's post 14/10/2019

Podczas konferencji będzie możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych warsztatach i wykładach! Zachęcamy do zapoznania się z ich tematyką :)

Przypominamy, że każdy uczestnik może wybrać dwa warsztaty, w których chce uczestniczyć. Należy zaznaczyć ich numery w formularzu zgłoszeniowym.
UWAGA! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztatach, o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń :)

Photos from O edukacji inaczej's post 19/09/2019

Poniżej znajdują sie informacje dotyczące rejestracji na konferencję, wysokości opłat a także dodatkowych usług. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i udostępniania! Do zobaczenia na konferencji!

03/09/2019

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję konferencji O Edukacji Inaczej, która odbędzie się w dniach 17-18 października 2019. Więcej informacji pod adresem https://www.oedukacjiinaczej.pl/

Zachęcamy do zapraszania do polubienia naszego fanpage`a, gdzie pojawiać się będą informacje.

23/11/2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, gościom i prelegentom, którzy wspólnie z nami trzeci już raz tworzyli konferencję "O edukacji inaczej".
Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie podczas kolejnych edycji konferencji! :) Zachęcamy do polubienia naszego fanpage`a oraz udostępniania go, żebyśmy podczas IV konferencji mogli się spotkać w jeszcze szerszym gronie! :)
Dziękujemy i do zobaczenia!

23/11/2018

Zapraszamy do rejestracji na parterze, gdzie można odebrać zaświadczenia o uczestnictwie w konferencji oraz złożyć wypełnione ankiety ewaluacyjne :)

22/11/2018

Konferencja trwa :)

16/11/2018

Podczas konferencji będzie możliwość uczestniczenia w wielu interesujących wykładach, na które już teraz serdecznie zapraszamy!

31/10/2018

Przypominamy, że rejestracja na konferencje trwa do dnia 15 listopada 2018. Zapisy na warsztaty zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy też o przesłanie skanu wypełnionego formularza na adres: [email protected]. Zapisy poprzez formularz, dostępny na stronie www.oedukacjiinaczej.pl w zakładce "organizacja", lub bezpośrednio poprzez facebooka (niebieski przycisk "zarezerwuj teraz").

05/10/2018

Serdecznie zapraszamy na III Ogólnopolską Konferencję "O edukacji inaczej. Z troską o nauczyciela".

Spróbujemy odnaleźć odpowiedzi na pytania:
- jak utrzymać balans między pracą a życiem prywatnym?
- jak dbać o dobrostan?
- po co zmieniać nawyki i przekonania?
- jakie korzyści daje uczenie się uważności?

Więcej informacji: www.oedukacjiinaczej.pl
Konferencja odbędzie się we Wrocławiu
Pawłowice, 22-23 listopada 2018

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Wroclaw?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Adres


Ulica Pawłowicka 87/89, 101
Wroclaw