01/09/2021
Życzymy Wam, drodzy Uczniowie, aby nadchodzący rok szkolny był mniej nieprzewidywalny niż poprzedni, a zdobywanie wiedzy było niesamowitą przygodą.
Do zobaczenia na zajęciach! :)
Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których połączyła wspólna pasja i marzenie o szkole przyjaznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli. :)
Dużo czasu spędziliśmy zastanawiając się, jak powinna wyglądać dzisiejsza edukacja, jak dotrzeć do młodego kształtującego się dopiero człowieka, by pokazać mu, że zdobywanie wiedzy może być niesamowitą przygodą, pasmem sukcesów, a przede wszystkim źródłem wielkiej satysfakcji. Zdajemy sobie sprawę, że każdy uczeń ma inną osobowość, a w związku z tym indywidualną drogę rozwoju. Jednak w toku wielol
01/09/2021
Życzymy Wam, drodzy Uczniowie, aby nadchodzący rok szkolny był mniej nieprzewidywalny niż poprzedni, a zdobywanie wiedzy było niesamowitą przygodą.
Do zobaczenia na zajęciach! :)
Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie! 😊
Rozpoczynający się dzisiaj rok szkolny będzie na pewno dziwnym rokiem, pełnym niepewności i ograniczeń. Mamy jednak nadzieję, że obecna sytuacja nie wpłynie znacząco na jakość nauczania.
Nasze akumulatory są w pełni naładowane, a my jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania. W tych niełatwych czasach życzymy Wam wszystkim dużo zdrowia i optymizmu! 💪
Zespół Koło Szkoły
Wyniki naszych 8klasistów ZDECYDOWANIE powyżej średniej! ☺️ Czekamy na informacje od maturzystów.. ⏳
W tym roku 8️⃣klasiści najdłużej czekali na rozpoczęcie egzaminów - dodatkowe dwa miesiące na pewno były efektywnie wykorzystanym czasem.
Trzymamy kciuki! 🤞🤞🤞
Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!
Kończący się rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowy dla nas wszystkich. 😷
Zmiana sposobu nauczania, zajęcia online, utrudniony kontakt z nauczycielami - ostatnie 3 miesiące nie należały do najłatwiejszych. Dla nas również był to szczególny czas; odnalezienie się w nowej sytuacji było wyzwaniem, które podjęliśmy z pełną odpowiedzialnością.
Dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony rok. 😊
Życzymy Wam niegasnącej motywacji i optymizmu, który pozwoli z nadzieją spojrzeć w przyszłość.
Trzymamy kciuki za maturzystów, którzy dzisiaj rozpoczynają zmagania egzaminem z języka polskiego! 💪💪
20/09/2019
Jedną ze ścian od wczoraj zdobi logo naszej szkoły. 😊 BARVA, dziękujemy za realizację! 👏
Wszystkich spóźnialskich informujemy, że zostały ostatnie wolne godziny w grafiku! 😊
📚🔔🔬📚🔔🔬📚🔔🔬
Wakacje minęły w mgnieniu oka - zaczynamy nowy rok szkolny! 😊 Wszystkim Uczniom życzymy odnalezienia prawdziwej przyjemności ze zdobywania wiedzy, a Rodzicom jak najlepszych wyników ich dzieci. Do zobaczenia! ✋
📚🔔🔬📚🔔🔬📚🔔🔬
Kochani Maturzyści!
Trzymamy kciuki za to, by kolejne dni Waszych zmagań pozbawione były wszelkich czynników, wpływających na przebieg egzaminów - dajcie czadu!✊💥😊
🔔🔔🔔 Już w najblizszy weekend zapraszamy na WIELKĄ POWTÓRKĘ dla maturzystów! 🔔🔔🔔
PIĄTEK:
8:00-13:00 matematyka rozszerzona
SOBOTA:
8:15-10:45 matematyka podstawowa
11:00-15:00 - język polski
To ostatni dzwonek na podsumowanie wiedzy i sprawdzenie swoich umiejętności! 😊
Do zobaczenia!
🎓📝💭
Pierwszy egzamin ósmoklasisty za nami - chyba nie było tak źle? 😎😀
Powodzenia w zmaganiach z królową nauk i językiem Szekspira! 👑📰🎓
🔔🔔🔔 Już w najbliższą sobotę 13.04 zapraszamy na WIELKĄ POWTÓRKĘ dla ósmoklasistów! 🔔🔔🔔
8:15-10:15 - matematyka
10:30-13:30 - język polski
Przekażcie informację i adres - ul. Buska 5/1 - wszystkim, którzy mogą być zainteresowani podsumowaniem wiedzy przed egzaminem.
Do zobaczenia! 😊
| Poniedziałek | 09:00 - 20:00 |
| Wtorek | 09:00 - 20:00 |
| Środa | 09:00 - 20:00 |
| Czwartek | 09:00 - 20:00 |
| Piątek | 09:00 - 20:00 |
| Sobota | 09:00 - 13:00 |