21/01/2016
Dni Babci i Dziadka
Hej, Seniorzy! Razem z wnukami bądźcie gwiazdami!
Hej, Seniorzy! Razem z wnukami bądźcie gwiazdami! czwartek, 21 stycznia 2016, 11:58 Wrocławskie Centrum Seniora serdecznie zaprasza do udziału w międzypokoleniowych wydarzeniach w ramach „Dni Babci i Dziadka”, dzięki którym z pewnością żaden wrocławianin nie będzie się nudził, a głównymi gwiazdami p…
14/01/2016
Firlej zaprasza na kolejne wydarzenie skierowane do seniorów, tym razem warsztaty edukacji finansowej. Już 26 stycznia.
Warsztaty edukacji finansowej dla seniorów.
Warsztaty edukacji finansowej dla seniorów. czwartek, 14 stycznia 2016, 13:09 Stowarzyszenie TuRazem zaprasza na warsztaty edukacji finansowej dla osób 55+ oparte na praktycznych przykładachdowiedz się:- jak bezpiecznie korzystać z konta internetowego, kart płatniczych, bankomatu.- czym są płatności…
20/11/2015
Prezentujemy fotorelację z ostatniego spotkania cyfrowego. Tak to było!
fot. Artur Korzeniowski
18/11/2015
Kochani, wszyscy "Cyfrowicze" obecni na naszych spotkaniach! Dziękujemy Wam serdecznie za to, że nas odwiedzaliście w ostatnich miesiącach. Za nami 8 spotkań, a przed nami perspektywa kolejnych. Dziękujemy Wam!
17/11/2015
Zwycięzcą konkursu "Wrocław w obiektywie" jest Pani Urszula Kargol. Gratulujemy!
Wrocław Nasz Piękny. Widok z Katedry o zachodzie Słońca.
17/11/2015
I wyróżnienie otrzymuje Pani Janina Matejuk. Gratulujemy!
"Wokół Elektrociepłowni Wrocław"
17/11/2015
II wyróżnienie przypadło Pani Zdzisławie Hampel. Gratulujemy!
"Wrocław Rynek - kamieniczki Rynku w bańce mydlanej"
17/11/2015
III wyróżnienie otrzymuje Pan Ryszard Adamus. Gratulujemy!
"Wielki i wysoko lecący balon a jednak schował się za wrocławskim kolosem i pokazał po chwili ponownie"
16/11/2015
Ujawniamy zdjęcia, które zakwalifikowały się na wystawę konkursu "Wrocław w obiektywie". Zostaną one przedstawione podczas jutrzejszego wernisażu. Prace wyróżnione oraz zwycięzcę konkursu ogłosimy już jutro!
16/11/2015
Już jutro! Zamykamy sezon kilku miesięcy z Wrocławskimi Spotkaniami Cyfrowymi. Przed nami ostatnie tematyczne popołudnie. Zapraszamy tradycyjnie do Klub Firlej od godz. 16:00. Przed występami naszych gości odbędzie się wernisaż nagrodzonych i wyróżnionych prac w konkursie fotograficznym "Wrocław w obiektywie" oraz rozdanie pozostałych nagród konkursowych. Laureaci właśnie są powiadamiani : ) Do zobaczenia w Firleju!
13/11/2015
Trzynasty, to trzynasty. Piosenki posłuchać trzeba :)
Pamiętajcie, że ostatnie w tym roku Wrocławskie Spotkanie Cyfrowe odbędzie się w przyszły wtorek.
Katarzyna Sobczyk - Trzynastego
Trzynastego
12/11/2015
To już dzisiaj. Przypominamy, że o godz. 16:00 Centrum Sztuki WRO / WRO Art Center zaprasza wszystkich bywalców Spotkań Cyfrowych i nie tylko na oprowadzanie po najnowszej wystawie "Dobre czasy, złe czasy".
Wrocenter.pl
Anna Jermolaewa Dobre czasy, złe czasy 20.10-29.11.2015 wystawa przeniesiona do Centrum Sztuki WRO z Zachęty Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie Program wydarzeń: 19 października 2015, 18:00 – spotkanie z artystką w ramach projektu Miasto przyszłości Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 prowad…